|
Reacties op bericht (0) |
Derde amateur A
Seizoen 2023-2024
Speeldag 27 - 15u
Wervik - Wielsbeke zat 18u
Roeselare - HO zat 19u Erpe - Blankenberge zat 19u Aalter - Halle zat 19u30 Hamme - Stekene zat 20u Merchtem - Lede St-Denijs - Ternat Elene - Westhoek 1. KVK Westhoek* - 51
1. VW Hamme - 51 3. Avanti Stekene - 44 4. KSC Wielsbeke* - 43 5. SK Roeselare - 42 6. Hoger Op Kalken - 39 7. Eendracht Wervik - 37 8. KSC Blankenberge - 36 9. KVC Jong Lede - 35 10. St-Denijs Sport - 34 11. Erpe-Mere United - 30 12. Eendracht Aalter - 28 13. Wambeek Ternat - 27 14. Elene-Grotenberge - 26 15. Wolvertem Merchtem - 24 16. SK Pepingen-Halle - 17 |
Derde provinciale C
Seizoen 2023-2024
Speeldag 27 - 15u
T Melle - Gijzel maa 15u
Gijzel - Massemen zat 19u De Pinte - C Melle zat 19u Overmere - Oostakker zat 19u30 Bottelare - Latem zat 19u30 Zevergem - VC Z'naarde Moortsele - T Melle HO - Wichelen Heusden - HT Z'naarde 1. KVVE Massemen* - 65
2. KFC Heusden A* - 56 3. JV De Pinte A - 50 4. Cercle Melle - 41 5. KESA Bottelare A - 39 6. VC Zwijnaarde - 37 7. Gijzel-Oosterzele - 35 8. Tenstar Melle - 33 8. FC Latem B - 33 10. HT Zwijnaarde A - 32 11. Zevergem Sport - 30 11. SKV Oostakker - 30 13. Eendracht Moortsele - 28 14. SK Wichelen - 25 15. SKV Overmere - 23 16. HO Kalken II - 22 |
HO AGENDA Vrij 29/03 Zat 30/03 Zon 31/03 APRIL Maa 01/04
* tornooien
U10 Zaffelare voormiddag
U11 Merelbeke voormiddag
U12 Zaffelare voormiddag
* Hofman Cup
halve finales
Din 02/04
* training HO I & HO II 19u30
Woe 03/04
Don 04/04
* training HO I & HO II 19u30
Vrij 05/04
* 11de speeldag voor de jeugd
Zat 06/04
* 11de speeldag voor de jeugd
* 27ste speeldag
Roeselare - HO I 19u
Zon 07/04
* 11de speeldag voor de jeugd
* 27ste speeldag
HO II - Wichelen 15u
Maa 08/04
* paaskamp op HO
Din 09/04
* paaskamp op HO
10/04
* paaskamp op HO
11/04
* paaskamp op HO
* algemene vergadering 20u
12/04
* paaskamp op HO
14/04
* HO I - St-Denijs
vooraf footlunch
Woe 17/04
* Futbalista Festival op HO
* Jeugdcup halve finale terug
U13 - Nederhasselt 18u
U15 - Erpe-Mere United / Heusden 19u30
21/04
* HO II - Massemen
vooraf footlunch
27/04
* laatste speeldag jeugd
met eten en DJ
MEI
04/05
* 2de elitetornooi U9 op HO
05/05
* 6de Wilfried Boudeweel jeugdtornooi op HO
06/05
* terreinen inzaaien
15/05
* eerste pasdag kledij
JUNI
23/06
* Urban Trail Run in Brussel voor Onafhankelijk Leven
AUGUSTUS
19-23/08
* zomerkamp op HO
|
TOPSCORER HO I (26w=>44g) 8. De Brabander, Elewaut
6. Cnockaert, Poppe
5. Bonny
4. Buyl
2. Heirewegh, Neve
1. Aps, Baes, Keisers, own-goal
TOPSCORER HO II (26w=>41g)
9. Neus
7. Van Belle, Van Nieuwenhuyse
3. Kuppens, Ritière, Schollaert,
2. Kaddour
1. Baes, Bogaert, Buggenhout, De Geest, De Vleeschouwer, Hendrickx, Schack
|
ASSISTS HO I (26w => 27a)
8. Buyl
6. De Brabander
3. Bonny
2. Cnockaert, Heirewegh, Poppe
1. Y Aps, Baes, Elewaut, Janssens
ASSISTS HO II (26w => 24a)
8. De Vleeschouwer
5. Kuppens
3. Neus, Van Belle
1. Baes, De Geest, Finck, Kaddour, Ritière |
KAARTENDANS I
GEEL (25w)
4. Heirewegh
3. Janssens, Keisers, Neve, Van der Eedt
2. De Brabander, Elewaut
1. Aps, Baes, Bonny, Cnockaert, De Corte, Poppe, Verhelst
ROOD (2)
1. Buyl (Ternat), Mbow (Lede)
KAARTENDANS II
GEEL (26w)
7. Kuppens, Neus
6. De Mey, Van Nieuwenhuyse
5. Schollaert
4. De Geest, De Vleeschouwer
2. Bogaert, Buggenhout, Hendrickx, Van Den Abeele
1. Baes, Bänt De Neve, De Praeter, Finck, Kaddour, Nuytens, Ongena, Renzo Paelinck, Schack, Van Belle
ROOD (2)
1. Finck (Massemen), Kaddour (Bottelare) |
Transferoverzicht HO I
VERLENGD (17)
* Yannick Aps
* Simon Baes
* Kelian Bonny
* Jasper Buyl
* Björn Caryn
* Brecht Cnockaert
* Joffry De Brabander
* Dieter De Wilde
* Niels Elewaut
* Yoran Heirewegh
* Jordy Janssens
* Abdoulaye Mbow
* Enzo Neve
* Lukas Poppe
* Ward Smekens
* Yauke Smet
* Pieter-Jan Van der Eedt
* KT Wouter Van Kerckhove
* DLG Filip Nevejans
* scout Bram De Smedt
NIEUW
* T1 Maarten De Landtsheer (Haasdonk)
* T2 Jan Criel (Grembergen)
* Jelle D'heer (Stekene)
* Joachim Eeckhout (Deinze)
* Jari Van Hauwermeiren (Grembergen)
* Benoit Vermeer (Elene)
WEG
* Vincent Aps (Haasdonk)
* Senn De Corte (Elene)
* Yente De Jonge (Liedekerke)
* Finn Keisers (Haasdonk)
* Xibo Montegnie (Vrasene)
* Levi Schack (Waasmunster) * Bram Vrijens (Latem)
* David Verhelst (Merelbeke)
* Kris Bogaert (scout Anderlecht)
HO II
VERLENGD (8)
* Davor Baes
* Bänt De Neve
* Rune De Neve
* Giovanni Hendrickx
* Jorre Ongena
* Renzo Paelinck
* Thibo Paelinck
* Aaron Vereecken
NIEUW
*
Vanuit de eigen opleiding
*
WEG (6)
* Nicola De Geest (stopt)
* Jonas De Vleeschouwer (C Melle)
* Wout Matthys (stopt)
* Aaron Schollaert (Massemen B of stopt)
* Tjorven Van den Abeele (stopt)
* Michiel Van Nieuwenhuyse (C Melle)
|
2023-2024
HO I
* Vincent Aps
* Yannick Aps
* Simon Baes
* Kelian Bonny
* Jasper Buyl
* Bjorn Caryn
* Brecht Cnockaert
* Joffry De Brabander
* Senn De Corte
* Yente De Jonge
* Dieter De Wilde
* Niels Elewaut
* Yoran Heirewegh
* Jordy Janssens
* Finn Keisers
* Abdoulay Mbow
* Xibo Montegnie
* Enzo Neve
* Lukas Poppe
* Levi Schack
* Ward Smekens
* Yauke Smet
* Pieter-Jan Van der Eedt
* Bram Vrijens
* T1 David Verhelst
* T2 Kris Bogaert
* KT Wouter Van Kerckhove
* kiné Glenn Van Malderen
* DLG Filip Nevejans
* scout Bram De Smedt
HO II
* Davor Baes
* Lars Bogaert
* Kevin Buggenout
* Nicola De Geest
* Sam De Mey
* Bänt De Neve
* Rune De Neve
* Mats De Praeter
* Jonas De Vleeschouwer
* Mauro Finck
* Joppe Hauspie
* Rachid Kaddour
* Ken Kuppens
* Wout Matthijs
* Warre Neus
* Jorre Ongena
* Renzo Paelinck
* Thibo Paelinck
* Lothar Ritière
* Aaron Schollaert
* Myrddin Snoeck
* Bas Van Belle
* Michiel Van Nieuwenhuyse
* Aaron Vereecken
T1 Bengy Dissenbergen
T2 Jan Bulté
DLG Robin Simoens
kiné Eline Eeckman
verzorger Freddy Schepens
ass Michiel Van Der Sypt & Jonas De Mulder |
CLUBTRAINERS
Eerste ploeg: David Verhelst, Kris Bogaert & Wouter Van Kerckhove Tweede ploeg: Bengy Dissenbergen, Lander Bracke en Jan Bulté
Beloften: Lander Bracke en Jan Bulté U21: Lander Bracke Vedetten: Mario Vion
Knapen U15: Levi Schack, Jan Bulté en ? Miniemen U13: Stijn Van Kerckhove en Tom Praet
Miniemen U12: Tim Verstraeten Preminiemen U11: Pieter De Landtsheer, Frauke Pauwels en Audrick Van Der Beken Preminiemen U10: Pieter De Croock
Duivels U9: Francis Dierickx, Jens Dehaemers en Kevin Buggenhout Duivels U8: Barn Van Laere en Kenneth Vlassenroot Duivels U7: Seppe Denkens, Mathieu Verhoeven, Lowie Vandaele en Glenn Van De Weghe Duivels U6: Lara De Munter en Mauro Rogiers
Keepers: Thierry De Jonge
Vlindertrainers: Roel, Robbe, Kristof, Julot, Tiebe, Wout, Bas en Ben
Sportieve cel: HO I: Ferry Baes, Bjorn Veeckman & Koen Vermeulen HO II: Lander Bracke TVJO onderbouw: Kevin Buggenhout middenbouw: Pieter De Landtsheer bovenbouw: Lander Bracke Kledij: Evelyn Maenhout
Admin jeugd Anneleen Verstraeten en Evelyn Maenhout => info@hokalken.be |