FOTO: het eerste doelpunt van Peter Matthijs tegen Hamme-Zogge
Good old Peter Matthijs deed zondag nog even van zich spreken. De aanvoerder van KFC HO Kalken II scoorde twee keer in de topper tegen Hamme-Zogge. De eerste op strafschop, goed voor de 2-2. (foto's Dirk De Mulder)
Een tijdje geleden heeft KFC HO Kalken oude kledij weggeschonken. Uitrustingen die toch niet meer gebruikt werden. En kijk ... plots duikt het rood en het wit op in ... Gambia. In het land waar de Belg Tom Saintfiet bondscoach is. Heel leuk om dit te zien! Het is een project van Stefan Firens uit Bassevelde. Meer info op https://www.facebook.com/SerekundaGambia/
KRANTEN: na Mariakerke - KFC HO Kalken I in Het Nieuwsblad
Doelpunten in geschenkverpakking - Steven De Groot (KFC HO Kalken)
Hogerop Kalken bleef na de spektakelrijke wedstrijd in Mariakerke (4-4) met een dubbel gevoel achter.
Dit was niet hetzelfde scenario als in Bambrugge waar we altijd hadden moeten winnen, zegt trainer Steven De Groot. In Mariakerke verzuimden we de wedstrijd dood te maken en maakten we het onszelf moeilijk door doelpunten weg te geven. Na de 4-3 zag het er benard uit, maar gelukkig konden we nog een punt redden. Vier keer scoren op verplaatsing en niet winnen, is moeilijk te begrijpen. In de laatste drie wedstrijden slikken we tien goals. Individuele fouten moeten eruit. Ik ben er om de spelers te steunen en te motiveren, maar mijn geduld geraakt op en is zeker niet eindeloos. (met dank aan Freddy De Geest in Het Nieuwsblad)
JEUGD: enkele laureaten van de U12 speler van de week
De trainers van de U12 van KFC HO Kalken organiseren dit seizoen de wisselbeker 'Speler van de week'. Roel Vandaele en Stein Temmerman laten de spelers elke donderdag een oefening uitvoeren. De winnaar krijgt dan de beker uit handen van een speler van de eerste ploeg. Of een andere bekende Vlaming. De jeugdspeler mag de cup dan meenemen naar huis.
KRANTEN: na Mariakerke - KFC HO Kalken I in Het Nieuwsblad
Neen, dit kan gewoon niet - Frederik Van Ruymbeke (Mariakerke)
Acht doelpunten: de toeschouwers trokken tevreden naar huis. Maar voor Mariakerke-coach Frederik Van Ruymbeke zorgde de late gelijkmaker van de bezoekers toch voor een vervelend gevoel. Vier keer scoren en toch niet winnen. Dat kan gewoon niet.
Welk gevoel overheerst bij jou na afloop van zo'n spectaculair duel? Frederik Van Ruymbeke: Ik was echt niet tevreden met het eindresultaat. Misschien waren we niet scherp genoeg gestart. Defensief gaven we te veel weg. Gelukkig konden we driemaal een achterstand goed maken. Toen het 4-3 stond, hoopte ik toch dat de zege een feit was. Maar uiteindelijk slikten we in extremis nog een vierde tegentreffer.
Jullie defensie stond de voorbije maanden als een huis. Nu plots vier tegengoals. Wat liep er fout tegen HO Kalken? De voorbije weken slikten we amper doelpunten en nu plots vier stuks. Een verklaring? Tja, we misten natuurlijk twee jongens in onze defensie. En daarnaast had ik Debo uit voorzorg rust gegund. Hierdoor waren we defensief iets minder bij de pinken.
Nog een opvallende vaststelling: behalve die owngoal scoorden drie verschillende spelers jullie treffers tegen HO Kalken. Wat een luxe. We hebben eigenlijk best veel doelkansen bij elkaar gevoetbald. Na rust gaven we niet eens zoveel meer weg. Omdat we heel goed voetballen, hebben we heel veel scorend vermogen. We kunnen heel vaak dreigend opduiken voor het vijandige doel. Er zat veel meer in voor ons. Net als tegen Zulte scoren we vier keer en winnen we niet. Dat kan gewoon niet. We hebben het veel te makkelijk weggeven.
Na afloop werd er ongetwijfeld druk nagekaart over enkele beslissingen van de ref. Hoe kijk jij terug op zijn prestatie? Ik heb het nog niet veel meegemaakt dat een scheidsrechter zo'n negatieve invloed heeft op het wedstrijdverloop. Het is echt frustrerend. Iedereen zag dat we benadeeld werden. We slikten ook nog eens zes gele kaarten, stuk voor stuk onterecht. Het was helaas een middag waarbij de ref een negatieve hoofdrol opeiste. Ik maakte dit nooit eerder mee. (Stefan Smet in Het Nieuwsblad)
Normaal vonden vandaag de heenwedstrijden plaats in de Jeugdcup Het Nieuwsblad. Maar door de sneeuw zijn de matchen uitgesteld. De nieuwe datum is 6 februari.
U10 23/01 18u thuis tegen Bassevelde 30/01 18u op Bassevelde.
U12 23/01 18u op Zeveren sportief 30/01 18u thuis tegen Zeveren.
U17 23/01 19u30 thuis tegen FC Assenede 30/01 19u30 op Assenede
ANALYSE: "Zelfs vier keer scoren buitenshuis volstaat niet om te winnen"
Na drie doelpunten buitenshuis in Bambrugge, opnieuw vier treffers in Mariakerke. Zeven goals maken op verplaatsing in 2019 en toch slechts 2 punten op 6. KFC HO Kalken I sprokkelde opnieuw een puntje, maar het blijft net boven de gevarenzonde hangen. Positief was zeker dat enkele spelers toonden klaar te zijn voor een basisplaats.
"Heel wat afwezigen voor de uitmatch naar Mariakerk. Ons tactisch concept zag er dan ook iets anders uit dan normaal. Maar de beginfase was meteen snedig. Met meteen een doelpunt ook van Reinout. Op dat moment konden we de wedstrijd al een bepaalde richting in duwen. Want Joffry mikte op de paal na een mooie collectieve aanval."
"Anderzijds kwamen we goed weg na balverlies met een bal op de lat. De gelijkmaker viel toch na een onschuldig schot dat door de handen glipte van Nathan. Verblind door de laaghangende zon blijkbaar.
Toch was het team niet van slag en Reinout zette ons opnieuw op voorsprong. En net als bij het eerste doelpunt kregen we meteen weer een goeie mogelijkheid. Maar opnieuw viel de goal niet, nu via Jasper.
En je kent ondertussen het vervolg: de goal viel aan de andere kant. Na een simpele infiltratie door het centrum en dat was zeker niet de enige zondagnamiddag. Na de 2-2 waren we even van slag. We gaven veel te veel ruimte weg aan de aanvallers. Gelukkig werden de halve kansjes gemist.
En de geschiedenis herhaalde zich nog es: Jasper onderuit gelopen door de doelman, Reinout benutte de penalty. En meteen erna Gaeton die in een scrimmage net niet kon afwerken."
"Na de pauze hielden we goed stand, al kwam het gevaar vooral van op onze rechterkant. Na verkeerd inschatten van Bram op een dieptepas bracht Nathan nog redding. Op de perfecte lob van Bram -lees terugspeelbal- had onze doelman geen verhaal.
Na de gelijkmaker gebeurde er niet zoveel meer. Maar op één van de combinaties door het centrum kwam er opnieuw een speler alleen voor Nathan. Zo voor het eerst die namiddag op achterstand. Een heel ander gevoel plots. Nathan hield ons dan in de match en Jasper benutte nog een penalty op het einde. Eindstand 4-4."
"Na deze wedstrijd heb ik hetzelfde gevoel als na het bezoek aan Bambrugge. Vooraf wil je tekenen voor een punt, zeker omwille van afwezigheden. Maar achteraf kan je alleen maar ontgoocheld zijn. Zelfs vier keer scoren buitenshuis volstaat al niet meer om te winnen. Begrijpe wie kan.
En niet te vergeten: we slikken 10 tegendoelpunten in drie matchen! Voer om over na te denken. Zeker met de topschutter van de reeks op bezoek zondag. Hopelijk herinnert iedereen zich de heenwedstrijd."
TRANSFER: Bert Claerhout tekent bij voor volgend seizoen
Ook Bert Claerhout verdedigt volgend seizoen de kleuren van KFC HO Kalken. De middenvelder heeft zijn contract met een jaar verlengd. Dat wordt dan zijn derde op de Kruisen.
Eerder legde HO ook al 14 andere kernspelers vast: * Nathan Baele * Jasper Buyl * Corneel Casier * Joffry De Brabander * Francis De Munnynck * Nicolas Durieux * Lukas Poppe * Sven Smekens * Sander Van Bogaert * Thorben Van den Abeele * Tjorven Van den Abeele * Ilias Van Wassenhove * Gaeton Vanpoucke * Bram Vrijens
ARCHIEF: dag op dag 10 jaar geleden op de blog van HO
Ook in 2019 bestaat deze blog van KFC HO Kalken welgeteld 10 jaar. We blikken zowat dagelijks terug op wat er dag op dag 10 jaar geleden op de blog verscheen. Mooie en minder mooie herinneringen in het leven van een voetbalclub.
Afscheid van Ferry Baes op het einde van het seizoen
De huidige transferperiode heeft ook minder leuke kantjes. Na het heuglijke nieuws dat al 10 spelers hun contract hebben verlengd bij HO Kalken moeten we nu het afscheid melden van Ferry Baes. De spits met het rood-witte hart zal volgend seizoen de kleuren verdedigen van derde provincialer Eendracht Massemen, de club van Gunther Schepens. "Met het aankomend talent van jonge spitsen zoals Kevin De Backer, Lorenz De Groote en Ruben Hoogewijs zou het volgend seizoen wel es het jaar teveel kunnen worden voor mij bij HO Kalken. De concurrentie zal dan heel groot worden, zeker mochten het bestuur nog een sterke spits halen, en ondertussen ben ik ook niet meer van de jongste.
Ik ben blij dat ik dit jaar al zoveel heb kunnen spelen, blessurevrij ben gebleven ook. Maar volgend seizoen zijn we weer een jaartje verder. En ik heb geen zin om regelmatig op zaterdag én zondag te spelen. Bovendien is het altijd de werkwijze geweest om de eigen jeugd een kans te geven. Ik sta volledig achter dat idee."
"Ik ga me natuurlijk nog volledig geven de komende maanden. Dat lijkt me nogal logisch. Ik heb alles te danken aan HO Kalken, mijn moederclub. Ik ben er momenteel al 23 seizoenen, waarvan 9 bij de jeugd en 14 in het eerste elftal. Het zal een afscheid worden met pijn in het hart, maar ik zal nog regelmatig langskomen. Het merendeel van mijn vrienden zal er nog voetballen en ik woon niet ver van het voetbalterrein. Het mooiste zou natuurlijk een afscheid zijn met de titel. Dat is de doelstelling! En een transfer is geen vaarwel he, wel een tot ziens. Want wie weet wat er na de periode in Massemen nog mogelijk is bij HO Kalken?!"
FOTO: het doelpunt van Bavo De Vuyst tegen Hamme-Zogge
KFC HO Kalken II verwende afgelopen zondag de talrijke supporters op de Kruisen. HO versloeg leider Hamme-Zogge met 4-2. Bavo De Vuyst maakte het eerste doelpunt. (foto's Dirk De Mulder)
KRANTEN: de matchverslagen van Exc Mariakerke - KFC HO Kalken I
Het Nieuwsblad
Hattrick Reinout Van Guyse volstaat niet voor zege HO Kalken
Bij HO Kalken was Reinout Van Guyse de gevierde man.
Want aan de rust had de Waaslander immers al zijn hattrick beet.
Na amper twee minuten bracht hij HO op voorsprong tegen Mariakerke,
maar de thuisploeg sloeg al snel terug via Maxim Van Eeckhout (1-1).
Vervolgens was het terug Van Guyse die de bezoekers op voorsprong bracht,
maar Karel De Waele zorgde na 22 minuten voor een 2-2 tussenstand.
Op het half uur haalde Van Cauwenberge de doorgebroken Buyl onderuit,
Van Guyse prikte zijn derde van de middag van op de penaltystip.
Op het uur verschalkte Vrijens zijn eigen doelman met een lob (3-3)
en toen Djedovic in de slotfase de 4-3 scoorde leek een Gentse zege in de maak,
maar Buyl benutte vlakvoor affluiten een tweede Kalkense strafschop en legde de eindstand vast.
(Stefan Smet)
Doelpunten: 2' Van Guyse 0-1, 10' Van Eeckhout 1-1, 14' Van Guyse 1-2, 22' De Waele K. 2-2, 33' Van Guyse 2-3 (strafschop), 62' Vrijens (owngoal) 3-3, 82' Djedovic 4-3, 88' Buyl 4-4 (strafschop)
KSCE Mariakerke: Van Cauwenberge, Mirvic, De Waele R., Daelman, Thybaert (46' De Meulenaere), Djedovic, Fikaj, Cherlet, Van Eeckhout (89' Ryckaert), De Waele K. en Arnauw (46' Maertens)
HO Kalken: Baele, Vrijens, De Wolf, De Bruyne, Buyl, Van Guyse (82' Desramault), Perquy (87' Stals), Claerhout, De Brabander, Vanpoucke en Van Bogaert
Gele kaarten: Van Cauwenberge, Daelman, Van Eeckhout, Buyl, Fikaj
Het Laatste Nieuws
Een blitzstart leverde HO via Van Guyse een voorsprong op,
maar Van Eeckhout lukte een snelle gelijkmaker.
Van Guyse reageerde meteen met een nieuwe voorsprong.
Halverwege de eerste helft zorgde De Waele oog in oog met Baele al voor 2-2.
De derde treffer van Van Guyse stuurde de bezoekers met een voorsprong de rust in.
Een own-goal van Vrijens bracht de match in evenwicht en
Djedovic leek de situatie helemaal om te keren voor Mariakerke,
tot Buyl in de slotminuten vanop de stip de 4-4 aantekende.
Doelpunten: 2' Van Guyse (0-1), 10' Van Eeckhout (1-1), 14' Van Guyse (1-2), 22' Karel De Waele (2-2), 32' Van Guyse (2-3), 62' Vrijens (3-3, eigen doelpunt), 82' Djedovic (4-3), 88' Buyl (4-4, strafschop)
* Excelsior Mariakerke - eerste elftal I: 4-4 * eerste elftal II - Hamme-Zogge: 4-2 * beloften I - Excelsior Mariakerke: 2-1
* nieuwjaarsreceptie van de vedetten in café de Meander * de masters zijn vrij
* FC Mere - U21: 0-1 * scholieren U17 - SK Lochristi B: 4-0 * knapen U15 - KVV Serskamp-Schellebelle B: 10-1
* zat 14u30 miniemen U13 - KSCW Hofstade * zat 11u30 KV St-Gillis - miniemen U12A * zat 12u30 Jago St-Amandsberg B - miniemen U12B * zat 15u preminiemen U11 - SK Lochristi B * zat 11u30 KVC Melle B - preminiemen U10A * zat 10u KFC Heikant-Zele B - preminiemen U10B * zat 13u duivels U9 - KVVE Massemen A * zat 13u45 duivels U8A - FCSKV Overmere A * zat 15u KVC Jong Lede E - duivels U8B * zat 9u30 SV Zaffelare B - duivels U8C * zat 9u30 SK Grembergen A - duivels U7A * zat 10u45 duivels U7B - Jago St-Amandsberg C * zat 10u15 duivels U6 - FC Daknam
- 90' HO is met een noodelftal afgereisd naar het kunstgras van Mariakerke De Munnynck, Smekens en Van Wassenhove zijn geschorst Criel (hamstring), Van Der Borght (knie) en Gacquerre (adductoren) zijn out Ook Poppe is nog uitgevallen met een kuitblessure Van Guyse test voor de wedstrijd Casier is deze maand nog op Erasmus Desramault is wel terug na een enkelblessure
Dat betekent dat drie jonge Kalkenaars van de U21 opgenomen zijn in de selectie. Ongetwijfeld zorgt dat voor wat kriebels in de buik
Opsteker is wel dat ondanks alle miserie de beloften hun wedstrijd wonnen met 2-1. Het olijke duo Jasper en Jesper zorgden voor de doelpunten.
- 60' bij Mariakerke zijn Krasniqi en Debo niet inzetbaar Maertens is opnieuw fit
2 0-1 GOALReinoutVanGuyse omspeelt de doelman en werkt af Hij profiteert van een afgeweken dieptepas van Yari De Bruyne
3 Joffry De Brabander duwt de voorzet van Sander Van Bogaert op de paal Wat een begin van HO 8 knal van Ruben Thybaert voor de thuisploeg op de lat * de match gaat goed op en af 10 1-1 GOALMaximVanEeckhout ziet zijn poging binnen gaan Door de handen van Nathan Baele. Oeijejoei!
12 mooie actie van Joffry eindigt in de handen van de doelman 14 1-2 GOALReinoutVanGuyse werkt opnieuw secuur af
20 Jasper Buyl is dicht bij de 1-3 na een 1-2 met Reinout Goeie redding van de doelman met de voet 22 2-2 GOALKarelDeWaele wordt door het hart van de verdediging gestuurd Hij werkt af oog in oog met Nathan
31 penalty na fout op Jasper Buyl 32 gele kaart voor doelman Van Cauwenberge (M) 33 2-3 GOALReinoutVanGuyse benut de strafschop Wat een namiddag voor de blonde Waaslander
39 gele kaart Ruben Thybaert (M) 42 poging van de thuisploeg vliegt over de goal
Spectaculaire eerste helft met twee ploegen die kwetsbaar zijn achterin Onze zaalvoetbalmannen doen het prima op het kunstgras. Reinout blinkt uit als spits
RUST
48 Gaeton kan net niet bij een corner, het eerste gevaar 55 gele kaart Cedric Daelman (M) Mariakerke heeft problemen om Sébastien, Joffry en Jasper af te stoppen 60 goeie save vn Nathan op een schot van Daelman 61 gele kaart Maxime Van Eeckhout (M) 62 3-3 OWN-GOALBramVrijens Oh no, not again!
78 vrije trap van Sander gaat slapjes naast Standhouden is de boodschap 80 doelpunt van Yari afgekeurd, bal raakt zijn hand in de aanname 82 4-3 GOALAminDjedovic verslaat Nathan Niet te geloven dat het weer wordt weggegeven 84 Nathan houdt Mariakerke van een vijfde doelpunt 85 gele kaart Jasper Buyl (HO) 86 ook HO is gevaarlijk, Desramault besluit in de handen van de doelman 87 gele kaart Ditmir Fikaj (M) voor een fout in de 16 op Yari 88 4-4 GOALJasperBuyl knalt de penalty binnen
Wat een wedstrijd!
Teams
Mariakerke: Van Cauwenberghe, Mirvic, Robbe De Waele, Daelman, Thybaert (46 De Meulenaere), Djedovic, Fikaj, Cherlet, Van Eeckhout, Karel De Waele en Arnauw HO: Baele, Vrijens, Buyl, Van Guyse (82 Desramault), De Wolf, Perquy (87 Stals), De Brabander, De Bruyne, Claerhout, Vanpoucke en Van Bogaert
- 5' ING kantoor Kalken, Berlare en Zele is de matchbalschenker met dienst Van harte bedankt voor de steun
12 1-0 GOAL Bavo De Vuyst zet HO op voorsprong 25 1-1 GOAL Jef Maes met een strak schot 28 1-2 GOAL Thomas De Witte rondt een prima aanval af
RUST
61 2-2 GOAL Peter Matthijs benut een strafschop 63 3-2 GOAL Peter Matthijs werkt een hoekschop van Bavo binnen met het hoofd 69 4-2 GOAL Siebe De Vleeschouwer met een rake trap vanop 30m
Knappe overwinning tegen de leider, die nu pas zijn tweede nederlaag incasseert dit seizoen.
KFC HO Kalken II staat voor een absolute topper in deze thuiswedstrijd. Leider Hamme-Zogge is vanmiddag te gast op de Kruisen. De grote titelfavoriet verloor slechts één keer en speelde twee keer gelijk. Indrukwekkend! Om 15u staat de aftrap gepland.
ING kantoor Kalken, Berlare en Zele is de matchbalschenker met dienst
We bedanken ook nog even de vorige, van thuis tegen St-Gillis-Waas:
KRANTEN: voor Mariakerke - KFC HO Kalken I in Het Nieuwsblad
Jongeren op sleeptouw nemen - Steven De Groot (KFC HO Kalken)
Hogerop Kalken zit in de hoek waar de klappen vallen. Een overal aan geschorsten en geblesseerden breekt hen zuur op. Studenten missen trainingen en dat weegt.
Laat ons hopen dat we enkele spelers recupereren, zucht trainer Steven De Groot. Tegen Aalter toonden we niet de juiste wedstrijdmentaliteit. De ervaren spelers moeten de jongeren op sleeptouw nemen. Op Mariakerke, dat thuis al enkele keren serieus uitpakte, hebben we meer te winnen dan te verliezen. Iedereen moet de ernst van de situatie beseffen en de nodige werkkracht opbrengen. Vanaf nu ambiëren we geen schoonheidsprijs meer. Punten zijn belangrijk, niet de manier waarop. Zondag wil ik strijd zien. (met dank aan Freddy De Geest in Het Nieuwsblad)
EVENT: vedetten KFC HO Kalken houden nieuwjaarsreceptie
De vedetten van KFC HO Kalken beginnen pas volgende week weer hun voetbaljaar. Gisteren hielden ze een gezellige nieuwjaarsreceptie. Plaats van afspraak was café de Meander, bij Kurtje.
KRANTEN: voor Mariakerke - KFC HO Kalken I in Het Laatste Nieuws
"Slechts de helft van de kern is aanwezig op training" - Steven De Groot (KFC HO Kalken)
Na de recente een op zes trekt HO Kalken zondag gehavend naar Mariakerke. HO Kalken beleeft enkele moeilijke weken. Hogerop kon een fraai gelijkspel bij leider Bambrugge niet bevestigen en verloor afgelopen weekend met 1-3 van Aalter.
"Achteraf moeten we zeggen dat we in Bambrugge misschien hadden kunnen winnen", aldus Steven De Groot. "In twee wedstrijden slikten we nu al zes tegendoelpunten, wat eigenlijk te veel is. De laksheid die soms in de ploeg zit, moet eruit."
Zondag geeft HO Kalken partij aan Mariakerke. "Vooral wat onze selectie betreft zitten we met een hele vervelende situatie. Tegenwoordig is slechts de helft van onze kern aanwezig op training, wegens blessures en examens. Afgelopen weekend pakten drie spelers hun derde gele kaart en is Jan Criel ook nog eens geblesseerd uitgevallen. We moeten roeien met de riemen die we hebben. Mariakerke doet het verrassend goed als promovendus en scoort erg vlot. Daar zal onze uitdaging liggen." (met dank aan Xavier De Naeyer in Het Laatste Nieuws)
* zon 15u Excelsior Mariakerke - eerste elftal I (scheidsrechter Ruben Calluy, geassisteerd door Gaetan Van Caelenbergh en Johan D'Haeze) * zon 15u eerste elftal II - Hamme-Zogge (scheidsrechter Patrick Van Geem) * zat 15u beloften I -Excelsior Mariakerke(scheidsrechter Jan Arys)
* vrij 20u nieuwjaarsreceptie van de vedetten in café de Meander * de masters zijn vrij * vrij 20u FC Mere - U21 (scheidsrechter Johan Dormaels) * zat 12u30 scholieren U17 - SK Lochristi B (scheidsrechter nog aan te duiden) * zat 10u knapen U15 - KVV Serskamp-Schellebelle B (scheidsrechter Benoit De Clippele)
* zat 14u30 miniemen U13 - KSCW Hofstade * zat 11u30 KV St-Gillis - miniemen U12A * zat 12u30 Jago St-Amandsberg B - miniemen U12B * zat 15u preminiemen U11 - SK Lochristi B * zat 11u30 KVC Melle B - preminiemen U10A * zat 10u KFC Heikant-Zele B - preminiemen U10B * zat 13u duivels U9 - KVVE Massemen A * zat 13u45 duivels U8A - FCSKV Overmere A * zat 15u KVC Jong Lede E - duivels U8B * zat 9u30 SV Zaffelare B - duivels U8C * zat 9u30 SK Grembergen A - duivels U7A * zat 10u45 duivels U7B - Jago St-Amandsberg C * zat 10u15 duivels U6 - FC Daknam
1. Baes, Caryn, Cools-Ceuppens, De Brabander, De Corte
TOPSCORER HO II (9w=>12g)
4. Bonne
3. Finck, Neus
1. De Vuyst, Van Nieuwenhuyse
ASSISTS HO I (9w => 11a)
2. Bonny, Caryn, De Brabander
1. Baes, Buyl, De Wilde, Vrijens, Wymeels
ASSISTS HO II (9w => 9a)
3. S De Vleeschouwer
2. De Coen
1. Bonne, De Geest, Neus, Van Nieuwenhuyse
KAARTENDANS I
GEEL (9w)
3. Caryn
2. Heirewegh, Van der Eedt, Vrijens
1. Bonny, Buyl, Cools-Ceuppens, Neve
ROOD (1)
1. Wymeels (Eppegem)
KAARTENDANS II
GEEL (9w)
3. De Mey
2. Buggenhout, J De Vleeschouwer, Neus, Ongena
1. Bonne, De Vuyst, Van Den Abeele, Vermeerschen
ROOD (0)
0.
2021-2022
HO I
* Nathan Baele
* Simon Baes
* Kelian Bonny
* Jasper Buyl
* Bjorn Caryn
* Brecht Cnockaert
* Stijn Cools-Ceuppens
* Joffry De Brabander
* Senn De Corte
* Yente De Jonge
* Gilles De Saegher
* Dieter De Wilde
* Siel Hauspie
* Yoran Heirewegh
* Enzo Neve
* Lukas Poppe
* Levi Schack
* Pieter-Jan Van der Eedt
* Bram Vrijens
* Jonah Wymeels
* T1 David Verhelst
* T2 Gilles Van de Slijcke
* KT Wouter Van Kerckhove
* kiné Glenn Van Malderen
* DLG Filip Nevejans
* scout Bram De Smedt
HO II
* Ali Akrouh
* Davor Baes
* Lars Bogaert
* Lorenzo Bonne
* Kevin Buggenout
* Stijn De Coen
* Nicola De Geest
* Sam De Mey
* Mats De Praeter
* Jonas De Vleeschouwer
* Siebe De Vleeschouwer
* Bavo De Vuyst
* Mauro Finck
* Ken Kuppens
* Peter Matthijs
* Warre Neus
* Jorre Ongena
* Winter Raman Geenens
* Lothar Ritière
* Aaron Schollaert
* Myrddin Snoeck
* Lennert Van Malderen
* Michiel Van Nieuwenhuyse
* Aaron Vereecken
T1 Dirk Nuytens
T2 Bart Vermeerschen
DLG Robin Simoens
kiné Freddy Schepens
CLUBTRAINERS Eerste ploeg: David Verhelst, Gilles Van de Slycke & Wouter Van Kerckhove
Tweede ploeg: Dirk Nuytens & Bart Vermeerschen Beloften: Lander Bracke U21: Marc Batselier
Vedetten: Mario Vion
Scholieren U17: Lander Bracke, Aaron Vereecken en Jorre Ongena Knapen U15: Jan Bulté en Robin Simoens Miniemen U13: Levi en Lee Schack Miniemen U12: Didier Combel en Tom Praet Preminiemen U11: Frauke Pauwels, Jens en Juul Preminiemen U10: Ben Colle, Seppe Denkens en Lara De Munter Duivels U9: Bjorn Veeckman en Pieter De Croock Duivels U8: Francis Dierickx en Kevin Buggenhout Duivels U7: Barn Van Laere en Kenneth Vlassenroot
Duivels U6: Kjell Clinckspoor en Camile Luwaert
Keepers: Eddy Stevens
Vlindertrainers: Kristof, Wout, Audrick, Tiebe, Jurgen en Robbe
Gemotiveerde jeugdcoaches zijn altijd welkom!
Sportieve cel: HO I: Ferry Baes, Bjorn Veeckman & Koen Vermeulen HO II: Lander Bracke TVJO: Roel Vandaele onderbouw: Gilles Van de Slycke middenbouw: Roel Vandaele bovenbouw: Lander Bracke
Kledij: Bart Clinckspoor Admin jeugd Joke De Landtsheer