TRANSFER: Freddy Schepens nieuwe begeleider KFC HO Kalken II
Even gebeld naar Spanje en het is in orde. Met een grote glimlach brengen we jou het nieuws dat Freddy Schepens terugkeert. Hij was er eigenlijk al dankzij een voetballende kleinzoon. Maar onze gewezen kantine-uitbater Freddy Schepens komt terug als vaste verzorgen bij KFC HO Kalken II. Hij zal zich engageren om bij elke wedstrijd onze mannen te ondersteunen als verzorger/soigneur/masseur/entertainer Wat een aanwinst. Bedankt Freddy.
Bij deze nog een oproep: Hoger zoekt nog een begeleider / afgevaardigde (of twee) om de beloften A te begeleiden. Zij spelen op zaterdagnamiddag of op vrijdagavond (soms op verplaatsing). Iemand of een paar mensen zin om dat te doen? Asjeblieft?
EVENT: Penalty Cup van de vedetten op KFC HO Kalken
Het laatste evenement van het voorbije seizoen op het C-terrein was de penaltycup van de Vedetten. De Hogeroppers met het knapste CV stonden opnieuw in voor een perfecte organisatie en veel plezier.
VERGADERING: eerste contact voor het nieuwe seizoen bij HO I
Na HO I vorige week houdt vandaag ook KFC HO Kalken I zijn eerste contactvergadering. Het wordt dus de eerste kennismaking met de nieuwe spelers. Vanaf 19u30 in de kantine.
KFC HO Kalken zal komend seizoen uitkomen in twee bekers: de Croky Cup en de Hofman Cup. Op de loting van de Croky Cup is het nog even wachten. De trekking van de Hofman Cup ligt wel achter de rug.
Het nieuwe format voelt een beetje raar aan. Dus geen vier wedstrijden meer op een zondag. We vertrekken met 198 ploegen, met 14 teams bye in de eerste ronde. Dat levert uiteindelijk 106 winnaars op, plus 14 en plus 22 (eerste provinciale en Croky Cup).
In de eerste ronde spelen de meeste ploegen een heen- en terugwedstrijd, daarna is het rechtstreekse uitschakeling. HO I is in de eerste ronde vrij omdat het deelneemt aan de Croky Cup, de beker van België. Voor de allereerste keer in de geschiedenis van de club. HO II neemt het op tegen Volkegem B, eerst thuis op 29 juli, terug op 5 augustus
In de tweede ronde (op 12 augustus) komt HO I uit tegen de winnaar van het duel Klauwaarts Bassevelde - Sparta Bevere B. Mocht HO II de eerste ronde overleven dan ontvangt het Heusden (vrij in R1) op de Kruisen. De derde ronde is op 19 augustus, de vierde op 26 augustus.
AFSCHEID: bedankt aan de clubfotografen in 2017-2018
Een dankwoordje op het einde van het seizoen ook voor de clubfotografen van KFC HO Kalken. Dankzij hen worden de blog en de sociale media vrolijker. Dus bedankt Dirk De Mulder, Anja Roggeman en iedereen die één of meerdere foto's heeft doorgestuurd.
ARCHIEF: dag op dag 10 jaar geleden op de blog van HO
In 2018 bestaat deze blog van KFC HO Kalken welgeteld 10 jaar. We blikken zowat dagelijks terug op wat er dag op dag 10 jaar geleden op de blog verscheen. Mooie en minder mooie herinneringen in het leven van een voetbalclub.
Kamiel, de tuinman met de liefde voor het gras
Het is rustig in het Jozef Plaetinckstadion. De vogeltjes fluiten hun levenslied, de konijntjes huppelen in het rond en de grassprietjes mogen rustig groeien. Op een bonte bende fietsers na -doorweekt na een fietstocht- wordt niets of niemand gestoord op de Kruisen. Al is er natuurlijk die eenzame werker. Kamiel Vandenneste zorgt er opnieuw voor dat de terreinen er uitnodigend groen bijliggen tegen het begin van de trainingen. En naar verluidt verloopt de groei prima!
COMPETITIE: nieuwe tegenstander voor KFC HO Kalken II
JV De Pinte en St-Gillis-Waas zijn door de Voetbalbond dan toch opgevist voor de nieuwe competitie. Beide ploegen speelden afgelopen seizoen bij KFC HO Kalken I in eerste provinciale. Ze gaven aan om liever opnieuw in de laagste reeks te starten, maar zo simpel was dat blijkbaar niet. Met een kunstgreep (alweer) worden ze nu toch toegevoegd. De Pinte komt uit in de A-reeks, St-Gillis-Waas in de E-reeks bij HO II. Dat betekent dat het vrije weekend wegvalt.
BELGIUM: supporter voor de Rode Duivels bij onze partners
Vandaag is het eindelijk zover. België speelt zijn eerste groepswedstrijd van het WK tegen Panama. Enkele partners van KFC HO Kalken organiseren een groot scherm. Aanraders zijn zeker Beervelde Voetbalt (van L'Autre Côté en het Feestpaleis) en aan de Pastorij. #redtogether
FOTO: enkele leuke foto's van de jeugdploegen van KFC HO Kalken
In het rustige tussenseizoen is het altijd leuk om nog es terug te blikken. Zo hebben we nog een resem leuke foto's op de plank liggen. Van sommige jeugdploegen bijvoorbeeld.
AFSCHEID: bedankt aan de afscheidnemende spelers van HO
Op de afscheidsparty van KFC HO Kalken werd ook echt afscheid genomen van enkele spelers. Enkele helden van HO I en II kregen al een attentie op de afscheidswedstrijd van Lesley en Kevin. Aatif en Sam en de twee coaches Eddy en Gregory hadden nog iets tegoed. Veel succes aan iedereen en bedankt voor de mooie momenten op de Kruisen. Altijd welkom!
PARTNER: fijne samenwerking tussen Expoline en KFC HO Kalken
Het is altijd leuk om partners in levende lijve te zien. Op de Quality in Sports happening van Double Pass trad expoline op als main partner. Het bedrijf voor voetbalmateriaal uit Tessenderloo werkt al een paar jaar goed samen met KFC HO Kalken. Hopelijk mag het partnership nog lang duren.
ADMINISTRATIE: enkele belangrijke en minder belangrijke puntjes voor KFC HO Kalken
* Heuglijk nieuw voor Jochen Scheire. In samenwerking met zijn partner Kelsy Piscador wordt hij voor het eerst papa. Knap gedaan! Ook een dikke proficiat aan opa Paul en aan oma Nadine en Kurt. * Er is ook droevig nieuws te melden. Speler Ilias Van Wassenhove en broer Thomas verloren hun grootmoeder. Innige deelneming vanwege de hele club. * Enkele bestuursleden hebben een hele mooie en vooral heel nuttige nieuwsbrief opgesteld. Die belandde in de mailbox van alle ouders van de jeugdspelers. Een prima initiatief. Proficiat aan Barbara, Karine en al de anderen. * HO probeert ook extra-sportief verder te groeien. Daarom heeft de club het webadres www.hokalken.be vastgelegd. Later meer daarover.
VERGADERING: eerste contact voor het nieuwe seizoen bij HO II
Afgelopen dinsdag vond de eerste contactvergadering plaats voor KFC HO Kalken II. Met de spelers voor het komende seizoen, de trainers, de afgevaardigden en de sportief verantwoordelijke. Even de afspraken overlopen. Het wordt de uitdaging om even goed te doen in een nieuwe reeks, met zowat allemaal nieuwe tegenstanders.
Voor sommigen is het een heerlijke periode, anderen ploeteren er zich doorheen. De laatste loodjes van het schooljaar! Daarna heerlijke vakantie. Aan alle studenten: veel succes met de examens. Even doorbijten!
ARCHIEF: dag op dag 10 jaar geleden op de blog van HO
In 2018 bestaat deze blog van KFC HO Kalken welgeteld 10 jaar. We blikken zowat dagelijks terug op wat er dag op dag 10 jaar geleden op de blog verscheen. Mooie en minder mooie herinneringen in het leven van een voetbalclub.
Ex-Hogeropper Kurt Reyniers toont zijn snelle benen
Traag is hij als voetballer nooit geweest en nu toont Kurt Reyniers zijn snelle benen ook in het wielrennen. De gewezen Hogeropper eindigde van 't weekend als derde in de massaspurt van de wielerwedstrijd in Wetteren Ten Ede. Met zo'n 50 man (van bijna 80 vertrekkers) trokken ze naar de streep in onze buurgemeente en de Kurt was de derde snelste. Het was trouwens pas zijn tweede koers, na de vijfde plaats in Laarne. "In tegenstelling tot de wedstrijd in Laarne reden er nu wel veel WAOD-renners mee", vertelt Kurt. "De winnaar was Kenny De Martelaere, voormalig wereldkampioen bij de junioren, en in een vorig leven nog een stevige concurrent voor onze eigen Rudy Rogiers. Kristof De Wilde, ook een ex-renner, werd tweede. Ik was wel de eerste van de ongeschoren benen!"
Het is natuurlijk geen geheim dat Reyniers graag met de fiets rijdt en dat hij al serieus wat kilometers op zijn teller heeft staan. "In augustus rij ik normaal nog mee in Wetteren en in Destelbergen", licht Kurt zijn toekomstplannen toe. "Ik rij wel veel kilometers en ik ben ook al redelijk wat kilo's kwijt, maar toch blijf ik gewoon fietsen voor het plezier. Ambitie om echt te koersen heb ik niet, dat is toch nog andere koek. Volgende maand ga ik wel de Pyreneeën doorkruisen met de familie Rogiers. Volgens ooggetuigen is moeder Marleen al gesignaleerd bij de apotheker. Naar verluidt niet voor zichzelf."
En om alle geruchten uit de wereld (lees: Kalken) te helpen: Kurt zal komend seizoen niet voetballen! Maar de sjotters gaan deze zomer precies ook niet fietsen? "Bijkbaar werken de Hogeroppers dit jaar geen Ronde van Vlaanderen af. Ik heb er jammer genoeg toch nog niets over gehoord. Het lijkt er op dat ze alles zetten op het komende voetbalseizoen. Dan verwacht ik wel een uitnodiging voor het kampioenenbal eind april 2009", aldus de sterkste linksback van de reeks twee seizoenen geleden. (Foto uit het roemruchte archief!)
AFSCHEID: bedankt aan de afgevaardigden voor het seizoen 2017-2018
KFC HO Kalken kan rekenen op heel wat vrijwilligers. Onder hen ook de afgevaardigden die dag en nacht klaar staan voor de spelers. Zij mochten natuurlijk niet ontbreken op de bedankingsfeestje.
VERGADERING: eerste contact voor het nieuwe seizoen bij HO II
Vanavond komt KFC HO Kalken II voor het eerst samen in de kantine. Om de voorbereiding even te bekijken, enkele afspraken te maken, ... maar ook om kennis te maken met de nieuwe spelers en de nieuwe coach. Vanaf 20u.
Met het afscheidsfeestje in de kantine kwam er nu echt een einde aan het seizoen 2017-2018. Van harte bedankt aan iedereen die heeft meegeholpen aan het sportieve succes van de voorbije 12 maanden.
1. Baes, Caryn, Cools-Ceuppens, De Brabander, De Corte
TOPSCORER HO II (9w=>12g)
4. Bonne
3. Finck, Neus
1. De Vuyst, Van Nieuwenhuyse
ASSISTS HO I (9w => 11a)
2. Bonny, Caryn, De Brabander
1. Baes, Buyl, De Wilde, Vrijens, Wymeels
ASSISTS HO II (9w => 9a)
3. S De Vleeschouwer
2. De Coen
1. Bonne, De Geest, Neus, Van Nieuwenhuyse
KAARTENDANS I
GEEL (9w)
3. Caryn
2. Heirewegh, Van der Eedt, Vrijens
1. Bonny, Buyl, Cools-Ceuppens, Neve
ROOD (1)
1. Wymeels (Eppegem)
KAARTENDANS II
GEEL (9w)
3. De Mey
2. Buggenhout, J De Vleeschouwer, Neus, Ongena
1. Bonne, De Vuyst, Van Den Abeele, Vermeerschen
ROOD (0)
0.
2021-2022
HO I
* Nathan Baele
* Simon Baes
* Kelian Bonny
* Jasper Buyl
* Bjorn Caryn
* Brecht Cnockaert
* Stijn Cools-Ceuppens
* Joffry De Brabander
* Senn De Corte
* Yente De Jonge
* Gilles De Saegher
* Dieter De Wilde
* Siel Hauspie
* Yoran Heirewegh
* Enzo Neve
* Lukas Poppe
* Levi Schack
* Pieter-Jan Van der Eedt
* Bram Vrijens
* Jonah Wymeels
* T1 David Verhelst
* T2 Gilles Van de Slijcke
* KT Wouter Van Kerckhove
* kiné Glenn Van Malderen
* DLG Filip Nevejans
* scout Bram De Smedt
HO II
* Ali Akrouh
* Davor Baes
* Lars Bogaert
* Lorenzo Bonne
* Kevin Buggenout
* Stijn De Coen
* Nicola De Geest
* Sam De Mey
* Mats De Praeter
* Jonas De Vleeschouwer
* Siebe De Vleeschouwer
* Bavo De Vuyst
* Mauro Finck
* Ken Kuppens
* Peter Matthijs
* Warre Neus
* Jorre Ongena
* Winter Raman Geenens
* Lothar Ritière
* Aaron Schollaert
* Myrddin Snoeck
* Lennert Van Malderen
* Michiel Van Nieuwenhuyse
* Aaron Vereecken
T1 Dirk Nuytens
T2 Bart Vermeerschen
DLG Robin Simoens
kiné Freddy Schepens
CLUBTRAINERS Eerste ploeg: David Verhelst, Gilles Van de Slycke & Wouter Van Kerckhove
Tweede ploeg: Dirk Nuytens & Bart Vermeerschen Beloften: Lander Bracke U21: Marc Batselier
Vedetten: Mario Vion
Scholieren U17: Lander Bracke, Aaron Vereecken en Jorre Ongena Knapen U15: Jan Bulté en Robin Simoens Miniemen U13: Levi en Lee Schack Miniemen U12: Didier Combel en Tom Praet Preminiemen U11: Frauke Pauwels, Jens en Juul Preminiemen U10: Ben Colle, Seppe Denkens en Lara De Munter Duivels U9: Bjorn Veeckman en Pieter De Croock Duivels U8: Francis Dierickx en Kevin Buggenhout Duivels U7: Barn Van Laere en Kenneth Vlassenroot
Duivels U6: Kjell Clinckspoor en Camile Luwaert
Keepers: Eddy Stevens
Vlindertrainers: Kristof, Wout, Audrick, Tiebe, Jurgen en Robbe
Gemotiveerde jeugdcoaches zijn altijd welkom!
Sportieve cel: HO I: Ferry Baes, Bjorn Veeckman & Koen Vermeulen HO II: Lander Bracke TVJO: Roel Vandaele onderbouw: Gilles Van de Slycke middenbouw: Roel Vandaele bovenbouw: Lander Bracke
Kledij: Bart Clinckspoor Admin jeugd Joke De Landtsheer