EVENT: vandaag tweede pasdag voor de jeugdspelers en -trainers
Vandaag organiseert KFC HO Kalken de tweede pasdag voor de jeugdspelers en de -trainers. Kom tussen 17u en 19u naar de kantine om de kleren te passen voor komend seizoen.
Het einde van de examens ... Het begin van de lange vakantie ... En toch mag er nog niet gevoetbald worden op de Kruisen. De terreinen zijn ingezaaid en moeten dus groen en sterk worden. Sorry ...
BLESSURE: lange revalidatie van Michiel Van Nieuwenhuyse
Geen voetbalvakantie momenteel voor Michiel Van Nieuwenhuyse. De verdediger van KFC HO Kalken II werkt naarstig verder aan zijn revalidatie. "Alles verloopt vlot", vertelt Michiel van bij Rehab and Prevention in Wetteren. "Ik ben op dit moment 4 maanden en een half ver. Dus ik krijg bijna mijn Sportanova testen om te kijken waar ik sta. De wedstrijden in de voorbereiding laat ik aan mij voorbijgaan, maar ik zal wel trainen uiteraard. Ik hoop klaar te zijn tegen de eerste competitiewedstrijd, maar dat wordt zeker niet simpel."
KERN: de spelersgroep van KFC HO Kalken voor 2018-2019
Dit is de spelersgroep voor KFC HO Kalken I voor het seizoen 2018-2019:
Doelmannen * Nathan Baele * Nicolas Hanselaer * Nicholas Durieux (KAV Dendermonde)
Verdedigers * Gilles Remue * Ilias Van Wassenhove * Jan Criel * Thomas De Wolf * Sander Van Bogaert * Gaeton Van Poucke (Elene-Grotenberge) * Ashley De Dobbelaer (Eendracht Zele) * Bram Vrijens (KFC Merelbeke)
Middenvelders * Francis De Munnynck * Bert Claerhout * Lucas Poppe * Reinout Van Guyse * Bavo Van Der Borght * Cedric Gacquerre (RFC Wetteren) * Sebastien Perquy (KM Torhout)
Aanvallers * Sven Smekens * Michiel Desramault * Jasper Buyl (KAV Dendermonde) * Fatih Ozdemir (KFC Evergem) * Joffry De Brabander (KAV Dendermonde) * Yari De Bruyne (Jong Lede) * Julio Pereira Bravo (JV De Pinte) * Corneel Casier (SK Berlare) - vertrekt eerst lange periode op Erasmus
Sportieve staf T1 Dave Van Waes T2 Eddy Vispoel KT Wouter Van Kerckhove Afg Filip Nevejans
Op de afscheidsparty van KFC HO Kalken werden heel wat mensen in de bloemen gezet. Ook onze vijf hoofdpartners mochten op een cadeautje rekenen. Met dank voor hun aanzienlijke financiële bijdrage.
* Ri.Pa Belgium Tile Import uit Kalken * opritten & afsluitingen Andy Van den Abeele uit Kalken * bouwmaterialen De Gelder uit Kalken/Dendermonde * Sanitair, ventilatie en CV Francky De Kegel uit Kalken * Ford Neyt Wetteren-Lokeren
En we kunnen ook al meegeven dat ze hun overeenkomst hebben verlengd. Bedankt.
VERGADERING: eerste contact voor het nieuwe seizoen bij HO I
Een week na KFC HO Kalken II heeft ook HO I een eerste samenkomst afgewerkt. De licht vernieuwde trainersstaf en de sportief verantwoordelijke spraken de spelersgroep toe. De eerste stap voor een mooi seizoen is gezet.
ARCHIEF: dag op dag 10 jaar geleden op de blog van HO
In 2018 bestaat deze blog van KFC HO Kalken welgeteld 10 jaar. We blikken zowat dagelijks terug op wat er dag op dag 10 jaar geleden op de blog verscheen. Mooie en minder mooie herinneringen in het leven van een voetbalclub.
Hogeroppers blinken uit op tornooi van ZVC Always Laarne
Enkele Hogeroppers hebben het zaalvoetbaltornooi van ZVC Always Laarne gewonnen. In de sporthal van Laarne haalden de gebroeders Colle -alias Sao Pinto- het in de finale van het Safierken met 6-3. Ben en Tim kregen de steun van Joery Heirman, Maarten Geerinck, Jan Criel, Cristophe Pennoit en Tim Aelbrecht. Komende vrijdag, zaterdag en zondag nemen deze gasten ook deel aan de Keizer Karel Cup minivoetbal op de Blaarmeersen in Gent.
Met droefenis vernamen we het overlijden van Antoine Schelfaut. Antoine is de vader van Cindy Schelfaut, de vrouw van de voorzitter van KFC HO Kalken. Hij werd 68 jaar. Woensdag nemen familie en vrienden afscheid. Namens de club bieden we onze oprechte deelneming aan. Veel sterkte in deze moeilijke periode.
TRANSFER: Freddy Schepens nieuwe begeleider KFC HO Kalken II
Even gebeld naar Spanje en het is in orde. Met een grote glimlach brengen we jou het nieuws dat Freddy Schepens terugkeert. Hij was er eigenlijk al dankzij een voetballende kleinzoon. Maar onze gewezen kantine-uitbater Freddy Schepens komt terug als vaste verzorgen bij KFC HO Kalken II. Hij zal zich engageren om bij elke wedstrijd onze mannen te ondersteunen als verzorger/soigneur/masseur/entertainer Wat een aanwinst. Bedankt Freddy.
Bij deze nog een oproep: Hoger zoekt nog een begeleider / afgevaardigde (of twee) om de beloften A te begeleiden. Zij spelen op zaterdagnamiddag of op vrijdagavond (soms op verplaatsing). Iemand of een paar mensen zin om dat te doen? Asjeblieft?
EVENT: Penalty Cup van de vedetten op KFC HO Kalken
Het laatste evenement van het voorbije seizoen op het C-terrein was de penaltycup van de Vedetten. De Hogeroppers met het knapste CV stonden opnieuw in voor een perfecte organisatie en veel plezier.
VERGADERING: eerste contact voor het nieuwe seizoen bij HO I
Na HO I vorige week houdt vandaag ook KFC HO Kalken I zijn eerste contactvergadering. Het wordt dus de eerste kennismaking met de nieuwe spelers. Vanaf 19u30 in de kantine.
KFC HO Kalken zal komend seizoen uitkomen in twee bekers: de Croky Cup en de Hofman Cup. Op de loting van de Croky Cup is het nog even wachten. De trekking van de Hofman Cup ligt wel achter de rug.
Het nieuwe format voelt een beetje raar aan. Dus geen vier wedstrijden meer op een zondag. We vertrekken met 198 ploegen, met 14 teams bye in de eerste ronde. Dat levert uiteindelijk 106 winnaars op, plus 14 en plus 22 (eerste provinciale en Croky Cup).
In de eerste ronde spelen de meeste ploegen een heen- en terugwedstrijd, daarna is het rechtstreekse uitschakeling. HO I is in de eerste ronde vrij omdat het deelneemt aan de Croky Cup, de beker van België. Voor de allereerste keer in de geschiedenis van de club. HO II neemt het op tegen Volkegem B, eerst thuis op 29 juli, terug op 5 augustus
In de tweede ronde (op 12 augustus) komt HO I uit tegen de winnaar van het duel Klauwaarts Bassevelde - Sparta Bevere B. Mocht HO II de eerste ronde overleven dan ontvangt het Heusden (vrij in R1) op de Kruisen. De derde ronde is op 19 augustus, de vierde op 26 augustus.
AFSCHEID: bedankt aan de clubfotografen in 2017-2018
Een dankwoordje op het einde van het seizoen ook voor de clubfotografen van KFC HO Kalken. Dankzij hen worden de blog en de sociale media vrolijker. Dus bedankt Dirk De Mulder, Anja Roggeman en iedereen die één of meerdere foto's heeft doorgestuurd.
ARCHIEF: dag op dag 10 jaar geleden op de blog van HO
In 2018 bestaat deze blog van KFC HO Kalken welgeteld 10 jaar. We blikken zowat dagelijks terug op wat er dag op dag 10 jaar geleden op de blog verscheen. Mooie en minder mooie herinneringen in het leven van een voetbalclub.
Kamiel, de tuinman met de liefde voor het gras
Het is rustig in het Jozef Plaetinckstadion. De vogeltjes fluiten hun levenslied, de konijntjes huppelen in het rond en de grassprietjes mogen rustig groeien. Op een bonte bende fietsers na -doorweekt na een fietstocht- wordt niets of niemand gestoord op de Kruisen. Al is er natuurlijk die eenzame werker. Kamiel Vandenneste zorgt er opnieuw voor dat de terreinen er uitnodigend groen bijliggen tegen het begin van de trainingen. En naar verluidt verloopt de groei prima!
COMPETITIE: nieuwe tegenstander voor KFC HO Kalken II
JV De Pinte en St-Gillis-Waas zijn door de Voetbalbond dan toch opgevist voor de nieuwe competitie. Beide ploegen speelden afgelopen seizoen bij KFC HO Kalken I in eerste provinciale. Ze gaven aan om liever opnieuw in de laagste reeks te starten, maar zo simpel was dat blijkbaar niet. Met een kunstgreep (alweer) worden ze nu toch toegevoegd. De Pinte komt uit in de A-reeks, St-Gillis-Waas in de E-reeks bij HO II. Dat betekent dat het vrije weekend wegvalt.
BELGIUM: supporter voor de Rode Duivels bij onze partners
Vandaag is het eindelijk zover. België speelt zijn eerste groepswedstrijd van het WK tegen Panama. Enkele partners van KFC HO Kalken organiseren een groot scherm. Aanraders zijn zeker Beervelde Voetbalt (van L'Autre Côté en het Feestpaleis) en aan de Pastorij. #redtogether
FOTO: enkele leuke foto's van de jeugdploegen van KFC HO Kalken
In het rustige tussenseizoen is het altijd leuk om nog es terug te blikken. Zo hebben we nog een resem leuke foto's op de plank liggen. Van sommige jeugdploegen bijvoorbeeld.
AFSCHEID: bedankt aan de afscheidnemende spelers van HO
Op de afscheidsparty van KFC HO Kalken werd ook echt afscheid genomen van enkele spelers. Enkele helden van HO I en II kregen al een attentie op de afscheidswedstrijd van Lesley en Kevin. Aatif en Sam en de twee coaches Eddy en Gregory hadden nog iets tegoed. Veel succes aan iedereen en bedankt voor de mooie momenten op de Kruisen. Altijd welkom!
1. Baes, Caryn, Cools-Ceuppens, De Brabander, De Corte
TOPSCORER HO II (9w=>12g)
4. Bonne
3. Finck, Neus
1. De Vuyst, Van Nieuwenhuyse
ASSISTS HO I (9w => 11a)
2. Bonny, Caryn, De Brabander
1. Baes, Buyl, De Wilde, Vrijens, Wymeels
ASSISTS HO II (9w => 9a)
3. S De Vleeschouwer
2. De Coen
1. Bonne, De Geest, Neus, Van Nieuwenhuyse
KAARTENDANS I
GEEL (9w)
3. Caryn
2. Heirewegh, Van der Eedt, Vrijens
1. Bonny, Buyl, Cools-Ceuppens, Neve
ROOD (1)
1. Wymeels (Eppegem)
KAARTENDANS II
GEEL (9w)
3. De Mey
2. Buggenhout, J De Vleeschouwer, Neus, Ongena
1. Bonne, De Vuyst, Van Den Abeele, Vermeerschen
ROOD (0)
0.
2021-2022
HO I
* Nathan Baele
* Simon Baes
* Kelian Bonny
* Jasper Buyl
* Bjorn Caryn
* Brecht Cnockaert
* Stijn Cools-Ceuppens
* Joffry De Brabander
* Senn De Corte
* Yente De Jonge
* Gilles De Saegher
* Dieter De Wilde
* Siel Hauspie
* Yoran Heirewegh
* Enzo Neve
* Lukas Poppe
* Levi Schack
* Pieter-Jan Van der Eedt
* Bram Vrijens
* Jonah Wymeels
* T1 David Verhelst
* T2 Gilles Van de Slijcke
* KT Wouter Van Kerckhove
* kiné Glenn Van Malderen
* DLG Filip Nevejans
* scout Bram De Smedt
HO II
* Ali Akrouh
* Davor Baes
* Lars Bogaert
* Lorenzo Bonne
* Kevin Buggenout
* Stijn De Coen
* Nicola De Geest
* Sam De Mey
* Mats De Praeter
* Jonas De Vleeschouwer
* Siebe De Vleeschouwer
* Bavo De Vuyst
* Mauro Finck
* Ken Kuppens
* Peter Matthijs
* Warre Neus
* Jorre Ongena
* Winter Raman Geenens
* Lothar Ritière
* Aaron Schollaert
* Myrddin Snoeck
* Lennert Van Malderen
* Michiel Van Nieuwenhuyse
* Aaron Vereecken
T1 Dirk Nuytens
T2 Bart Vermeerschen
DLG Robin Simoens
kiné Freddy Schepens
CLUBTRAINERS Eerste ploeg: David Verhelst, Gilles Van de Slycke & Wouter Van Kerckhove
Tweede ploeg: Dirk Nuytens & Bart Vermeerschen Beloften: Lander Bracke U21: Marc Batselier
Vedetten: Mario Vion
Scholieren U17: Lander Bracke, Aaron Vereecken en Jorre Ongena Knapen U15: Jan Bulté en Robin Simoens Miniemen U13: Levi en Lee Schack Miniemen U12: Didier Combel en Tom Praet Preminiemen U11: Frauke Pauwels, Jens en Juul Preminiemen U10: Ben Colle, Seppe Denkens en Lara De Munter Duivels U9: Bjorn Veeckman en Pieter De Croock Duivels U8: Francis Dierickx en Kevin Buggenhout Duivels U7: Barn Van Laere en Kenneth Vlassenroot
Duivels U6: Kjell Clinckspoor en Camile Luwaert
Keepers: Eddy Stevens
Vlindertrainers: Kristof, Wout, Audrick, Tiebe, Jurgen en Robbe
Gemotiveerde jeugdcoaches zijn altijd welkom!
Sportieve cel: HO I: Ferry Baes, Bjorn Veeckman & Koen Vermeulen HO II: Lander Bracke TVJO: Roel Vandaele onderbouw: Gilles Van de Slycke middenbouw: Roel Vandaele bovenbouw: Lander Bracke
Kledij: Bart Clinckspoor Admin jeugd Joke De Landtsheer