KRANTEN: voor KFC HO Kalken I - KVE Aalter in Het Nieuwsblad
We zijn beter gewapend - Thomas Van Hende (Eendracht Aalter)
Eendracht Aalter haalde deze week opgelucht adem na de 5-3-winst tegen SV Zottegem. De promovendus kwam van 4-0 tot 4-3 terug, maar uiteindelijk trok de ploeg van Yves Van Acker aan het langste eind. Morgen staat de trip naar HO Kalken op de kalender.
Die tweede competitiezege was een noodzaak, beseft doelman Thomas Van Hende van Eendracht Aalter. Wij sloten opnieuw bij de grote middenmoot aan en kunnen nu iets vrijer ademen. Ik heb geen idee waarom wij een ruime 4-0-voorsprong nog bijna uit handen gaven. Wij waren er ons tijdens de rust van bewust dat we de concentratie dienden te bewaren. We wisten dat de buit nog niet binnen was, maar in voetbal is alles mogelijk. Twee snelle tegendoelpunten na de herneming zorgden voor enige onrust. SV Zottegem deed zichzelf met een rode kaart de das om. In het andere geval hadden we misschien nog punten verloren. Gelukkig stopten we de winst op zak, maar dit mag ons niet meer overkomen.
Wat verwacht je van de uitwedstrijd bij HO Kalken? Ik zag HO Kalken dit seizoen al aan het werk. Het is voor mij geen verrassing dat de promovendus dit seizoen nog niet heeft verloren en in de top drie staat. Het is een goed uitgebalanceerde ploeg met enkele sterke individuen. We zullen ons beste niveau moeten halen om punten te pakken, maar ik geloof in een goede prestatie. We zijn beter gewapend dan vorig seizoen toen we in enkele wedstrijden bijna geen enkele goede kans creëerden. Wij waren in de voorbije vijf wedstrijden bijna altijd de evenknie of beter dan onze opponenten. Het wordt voor alle teams een harde competitie waarin men van iedereen kan verliezen.
Ondervind je nog hinder van je schouderblessure? Ik miste de verloren uitwedstrijd bij SK Lochristi door die blessure, maar stond tegen SV Zottegem opnieuw zonder pijn of hinder onder de lat. Mijn collega Cedric Van Heule kon zich tegen SK Lochristi niets verwijten. We werken op de trainingen enthousiast samen en maken elkaar sterker. Wij kunnen veel van elkaar opsteken. (Johan Polet in Het Nieuwsblad)
EVENT: KFC HO Kalken steunt de 'week van de official'
Morgen begint de 'week van de official' van de VSF, de Vlaamse Sportfederatie Tijdens deze 9-daagse willen we alle scheidsrechters, juryleden, tijdsopnemers, ... in Vlaanderen in de bloemetjes zetten. Want zonder officials, geen wedstrijden.
De derde editie van deze campagne loopt van 7 tot 15 oktober en vraagt respect en waardering voor de wekelijkse inzet van alle officials in Vlaanderen. Honderden sporters en sportclubs organiseren tijdens deze week heel wat acties en initiatieven om de official te bedanken. En KFC HO Kalken doet mee!
Net als alle andere weken zullen alle spelers, trainers en supporters de scheidsrechter steunen! Meer info op www.weekvandeofficial.be. #bedanktscheids
* zon 15u eerste elftal I - KVE Aalter (scheidsrechter Vito Gautier, geassisteerd door Christof Vande Wiele en Geert Eggermont) * zat 19u30 SK Wichelen - eerste elftal II (scheidsrechter Koen Lapaige) * vrij 20u KVE Aalter - beloften I (scheidsrechter Albert Glor) * zat 15u beloften II - Baardegem B (scheidsrechter Michael Dejonghe)
*zat 17u masters - vedetten
* de scholieren U17 zijn vrij * zat 10u knapen U15 - RFC Wetteren B (scheidsrechter Marc Roegiers)
* zat 13u30 DKW Evergem - miniemen U13 * zat 13u Serskamp-Schellebelle - miniemen U12 * zat 14u30 preminiemen U11A - Standaard Denderleeuw B * zat 13u preminiemen U11B - Aaigem B * zat 11u Assenede - preminiemen U10 * zat 9u30 Grembergen B - duivels U9A * zat 9u30 FC Destelbergen C - duivels U9B * zat 9u30 Zaffelare B - duivels U8A * zat 9u30 duivels U8B - SK Oostakker B * zat 10u30 duivels U7A - Racing Club Gent * zat 10u Buggenhout A - duivels U7B * zat 10u Vlierzele - duivels U7C * zat 9u30 duivels U6 - SK Oudegem
Je hebt de affiche misschien al gezien in onze kantine. De nieuwe editie van Start to run komt er aan, de zevende ondertussen. Eerste afspraak op dinsdag 10 oktober.
Onder leiding van ex-Hogeropper en loopgoeroe Danny Clincke leer je vijf kilometer te lopen. Iedereen op zijn/haar eigen tempo op de Finse piste aan de sporthal. Inschrijven via sportdienst@laarne.be. Voor 30 euro krijg je gedurende tien weken begeleiding (inclusief verzekering) op dinsdag- en donderdagavond om 19u30.
KRANTEN: na KAV Dendermonde - KFC HO Kalken I in Het Laatste Nieuws
Hard gewerkt voor dit punt - Ken Wellens (KAV Dendermonde)
Bij KAV Dendermonde willen ze de rug rechten om onderin weg te raken. Een nieuwe trainer werd al aangetrokken en het voorbije weekend werd er ook een punt gepakt tegen Kalken.
"En eigenlijk zijn we daar niet tevreden mee", zegt Ken Wellens. "Op het einde hebben we nog kansen laten liggen die moeilijk te missen zijn. En dat is zeer jammer. Kalken is een sterke tegenstander en we hebben er onze voet naast gezet. Er is hard voor dit punt gewerkt. We zijn eerst verdedigend begonnen en nadien hebben we Kalken weggedrukt.
We zijn echter met te weinig achtergebleven. Eén punt was niet genoeg. We hebben voldoende potentieel om mee te draaien in eerste provinciale. En we mogen niet vergeten dat we al sterke tegenstanders zijn tegengekomen. In geen enkele match hebben we ondergelegen. Alleen hebben we nog maar twee punten op de teller. Maar ik geloof erin dat de toekomst er rooskleurig uitziet. In de matchen waar we echt punten moeten pakken, is het nodig om nog meer gefocust te zijn. En dan kunnen we binnenkort weer omhoog kijken." (Stef Van Overstraeten in Het Laatste Nieuws)
KRANTEN: na KAV Dendermonde - KFC HO Kalken I in Het Laatste Nieuws
De coach vertrouwt me als diepe spits - Sven Smekens (KFC HO Kalken)
HO Kalken sleepte zondagnamiddag een puntje uit de brand bij Dendermonde. Kort na de rust zorgde Sven Smekens voor de 1-1-eindstand met zijn vierde van de competitie. Kalken blijft ongeslagen en staat gedeeld tweede.
De recente trainerswissel bij Dendermonde zorgde voor een gretige start van de thuisploeg. Buyl opende al na zeven minuten de score, maar vroeg in de tweede helft tekende Sven Smekens de gelijkmaker aan. "Eigenlijk mogen we zeer tevreden zijn met een gelijkspel", beseft Smekens. "Wij waren niet op niveau en Dendermonde speelde heel degelijk. In de slotfase heeft doelman Nathan Baele ons een paar keer rechtgehouden en toen hij dan toch geklopt was, redde Jan Criel op de lijn. Naar het einde van de wedstrijd toe kregen een aantal spelers het moeilijk. Het veld was groot en de duels waren hard, wat voor een fysiek zware match zorgde. De eerste nederlaag van het seizoen leek er aan te komen. Dat we het punt nog vasthielden is natuurlijk ook een kwaliteit."
Door het gelijkspel verlengt Kalken de ongeslagen status. Met elf op vijftien deelt de promovendus de tweede plaats met Elene-Grotenberge. Kalken werd vooraf getipt als mogelijke revelatie van het seizoen en lost de verwachtingen duidelijk in. "Zelf hadden we niet verwacht dat het zo goed zou lopen, maar met een sterke en brede kern houden we elkaar allemaal scherp. Van de elf punten was enkel die van afgelopen weekend misschien gestolen. Wat we nu al hebben, nemen ze ons niet meer af. Het is moeilijk te voorspellen waar dit kan eindigen. We willen vooral de eerste nederlaag zo lang mogelijk uitstellen en in onze goed flow te blijven zitten."
Smekens scoorde al vier keer en is voorlopig clubtopschutter. "Toen ik de kans kreeg om voor Kalken te tekenen wist ik dat ik hard zou moeten werken in het tussenseizoen. De coach beloonde mij met het vertrouwen als diepe spits. Gelukkig kon ik hem al vier doelpunten teruggeven. Het speelt eigenlijk geen rol wie de goals maakt, maar als aanvaller is het leuk om er toch af en toe eentje mee te pikken. Ik ben goed op weg om het vooropgestelde doel van tien goals te halen." (met dank aan Xavier De Naeyer in Het Laatste Nieuws)
FOTO: het doelpunt van Jesper Bracke tegen SK Merelbeke
Franck Berrier van KV Oostende kreeg alle lof van de wereld voor zijn doelpunt op KV Kortrijk afgelopen weekend. Hij werd zelfs verkozen tot doelpunt van de week op sporza.be. Terwijl Jesper Bracke dezelfde wereldgoal had gemaakt, een week eerder bij SK Merelbeke. En daar heeft geen haan naar gekraaid! Een schande!
Bij Jesper was het dan nog in volle actie, niet uit stilstand zoals bij Berrier. De moeilijkheidsgraad lag dus nog hoger bij onze Hogeropper. (foto's Dirk De Mulder)
TRAINING: KFC HO Kalken I te gast bij Urban Soccer in Gent
Om de wekelijkse sleur even te doorbreken, trok KFC HO Kalken I dinsdagavond naar Urban Soccer. Dat is een indoorhal vol voetbalvelden, aan het heropgewaardeerde Dok Noord in Gent. Overdekt, kunstgras, ... ideaal dus.
KRANTEN: na KAV Dendermonde - KFC HO Kalken I in Het Nieuwsblad
Ik had moeten scoren - Stijn Robaeyst (KAV Dendermonde)
Met het eerste puntje in eigen huis schiet Dendermonde niets op (1-1). Integendeel, het levert hen de rode lantaarn op omdat de andere staartploegen wonnen en dus haasje-over sprongen. Het laatste kwartier gaf echter hoop voor de toekomst. De nieuwe coach Maarten De Landtsheer kon op vier dagen natuurlijk niet voor een echte ommekeer zorgen. Ondanks de vroege voorsprong langs een rare goal van Jasper Buyl kon de thuisploeg in het volgende uur niet overtuigen. Er werden veel te veel duels verloren en te snel de lange bal gezocht. Het ontbrak duidelijk nog aan rust.
Buyl mocht vanop ruim dertig meter een totaal ongevaarlijke vrije trap nemen. Hij trapte richting de tweede paal. De bal leek over te zullen gaan maar plots vielen bal en wind en doelman Baele zag de bal boven hem in de kruising vallen. Pas op het einde van de wedstrijd trok Dendermonde de match helemaal naar zich toe en kreeg het meerdere kansen. Maar het zat allemaal niet mee. Bal op de paal, een paar klasse-reddingen van de Kalkense doelman, Criel die een bal net voor de lijn weghaalde, slecht gekadreerde of te zwakke schoten.
Mijn ex-ploeg had misschien iets meer balbezit, maar op basis van onze start en de goede kansen in het zesde kwartier vond ik dat we de zege toch hadden verdiend, stelde Stijn Robaeyst. De bal wou er blijkbaar niet in. Maar dat lag ook aan onszelf. Ook ik had moeten scoren. En dat had ik heel graag gedaan tegen mijn oude ploeg. Vorig seizoen kwam ik bij Kalken weinig aan spelen toe. Ik raakte geblesseerd en omdat de ploeg bleef winnen had de trainer geen redenen om te gaan wijzigen.
Coach Pauwels haalde me naar hier, maar ook De Landtsheer ken ik nog van bij Laarne. Twee goede trainers maar wel met één groot verschil. Pauwels legde, zeker voor een aantal spelers, iets te veel druk. De Landtsheer is een veel rustiger type. Nu ik weer mijn kansen en het vertrouwen krijg, hoop ik mijn steentje te kunnen bijdragen. (Marc De Decker in Het Nieuwsblad)
KRANTEN: na KAV Dendermonde - KFC HO Kalken I in Het Nieuwsblad
Goed weggekomen met een punt - Dave Van Waes (KFC HO Kalken)
Promovendus Hogerop Kalken blijft ook na vijf wedstrijden ongeslagen. We moeten zeer blij zijn met de 1-1 puntendeling, zegt trainer Dave Van Waes. De laatste twintig minuten was het pompen of verzuipen. Voor de derde week op een rij moesten we al vroeg achtervolgen. Opnieuw gaven we een doelpunt weg. De laatste pas kwam niet aan en we waren veel te veel met andere zaken bezig dan het spelletje.
Na de rust moest ik noodgedwongen wisselen, konden we gelijkmaken en dan denk je even we gaan erop en erover. Dit is een gemiste kans tegen een zoekende ploeg zonder vertrouwen. Nu wacht Aalter. Zaterdag zag ik ze aan het werk. De eerste helft maakten ze indruk. We zijn gewaarschuwd. (met dank aan Freddy De Geest in Het Nieuwsblad)
KFC HO Kalken is op zoek naar spelertjes voor de U8. De twee teams doen elk weekend hun stinkende best, maar het aantal voetballertjes is net iets te klein. Zeker bij ziekte of vakantie. Dus ken je iemand van het bouwjaar 2010 en hij of zij wil op een bal sjotten, laat het ons dan weten. Hoe meer zielen, hoe meer vreugd!
Afgelopen zondag keerde KFC HO Kalken I met een punt terug uit Dendermonde. Hogerop blijft zo op koers: thuismatchen winnen en gelijk spelen op verplaatsing.
"De wedstrijd in Dendermonde was één van de meest bizarre van het huidige seizoen", geeft T1 Dave Van Waes toe. "Onze tegenstander stond van meet af aan in een bijzonder laag blok te spelen. Zij wilden niet voetballen en wij hadden niet het vernuft om hun blok te ontgrendelen. We liepen veel te veel met de bal en de kantwissels verliepen veel te traag.
Net als de voorgaande weken begonnen we ook nu met een achterstand. Een zeldzaam foutje van Nathan. Wat hij daarna opnieuw presteerde was ongelooflijk. Hij is ongetwijfeld de topkeeper van eerste provinciale. Deze vroege achterstand, gecombineerd met enkele flagrante kemels van de wedstrijdleiding (oa een doodschop van Wauters op Reinout bestraft met .... niks!!!) deden de potjes overkoken. Wij verloren wel één van onze spelbepalende figuren bij deze actie terwijl Wauters mocht verder tsjokken over het grote Dendermondse veld. Onbegrijpelijk!
In de tweede helft kwamen Kenan en Lesley op het veld voor Wim en de onfortuinlijke Reinout. Na drie minuten was de achterstand al weggewerkt. Sven maakte zijn vierde van het seizoen. Erop en erover. Dat was het plan. De komende 20 minuten bleven we baas tegen een angstige tegenstander. Enkel de sterk spelende Stijn Robaeyst strafte een misverstand bijna af.
In de laatste 15 minuten gebeurde het ondenkbare. De scheids vergat Kerremans zijn tweede gele kaart te geven waarna Maarten hem 20 seconden later een applausvervanging gaf. Wedstrijdbepalend zulke fases! Daarenboven kregen Lucas en Ilias af te rekenen met kwaaltjes. Aatif en Gilles lieten heel veel ruimte in de rug waardoor de wedstrijd kantelde in het voordeel van de thuisploeg. Nathan en een beresterke Jan behoedden ons van de eerste nederlaag. 1-1, een juiste uitslag in een, zoals eerder gezegd, bizarre pot voetbal.
Een volgende mokerslag was het uitvallen van Sven in de laatste seconden. Onze topscorer zal een tijdje aan de kant staan met een knieletsel! Jammer! Volgende week spelen we thuis tegen het Aalter van Yves Van Acker. Zij haalden zwaar uit tegen Sottegem (5-3) en zullen erop gebrand zijn Kalken zijn eerste nederlaag toe te dienen. Aan ons om dat te verhinderen. Met de juiste ingesteldheid moeten we opnieuw volop voor de drie punten gaan op onze fantastische grasmat!"
Nu zondag werkt KFC HO Kalken I zijn derde thuiswedstrijd af. KV Eendracht Aalter is dan te gast vanaf 15u.
In onze vorige thuiswedstrijd tegen Voorde kon de club rekenen op drie matchbalschenkers. * Boekhouding & Fiscaliteit Veerle Sleeuwagen uit Massemen (behorende tot de FISKUVAN groep) * Optiek Frank Props aan de Zeshoek in Wetteren * en café Posthotel, ook uit Wetteren
KRANTEN: de matchverslagen van KAV Dendermonde - KFC HO Kalken I
Het Nieuwsblad
Doelman Baele liet zijn helemaal verrassen door een verre vrije trap van Buyle naar de tweede paal. Gedreven door de vallende wind verdween die in de kruising. De thuisploeg verloor te veel duels waardoor Kalken voor de meeste druk kon zorgen, maar toch was het de thuisploeg die net voor de rust de beste kansen kreeg.
Een dubbele wissel bij HO leek meteen te renderen, want Smekens knikte de voorzet van Bouyalaoui in doel. Robaeyst mocht alleen op Baele af, maar kraakte zijn schot. In de laatste tien minuten werd Dendermonde weer baas maar Robaeyst, Vervust en De Brabandere zagen hun pogingen gered door Baele of door Criel van de lijn geveegd. (Marc De Decker)
Scheidsrechter: Jan Van Laere Doelpunten: 7' J. Buyle 1-0, 48' S. Smekens 1-1 KAV Dendermonde: Suls, Achaleke, De Smedt, Wellens, Kerremans (63' De Brabander), De Boeck, Wauters, De Schepper, Buyl (77' Vervust), Robaeyst, Baetens HO Kalken:Baele, Remue, Van Wassenhove, Criel, Bouyalaoui, Van Guyse (46' Agar), Vermeerschen (46' Hoorens), Janssens (77' Desramault), Claerhout, Poppe, Smekens Gele kaarten: Kerremans, Buyl, Baetens, Remue, Crel, Van Wassenhove
Het Laatste Nieuws
De eerste wedstrijd voor Dendermonde met nieuwe trainer De Landtsheer op de bank en de spelers wilden zich bewijzen. Geen De Koker en geen Gacem aan de aftrap bij de thuisploeg. Na zeven minuten al werd de score geopend. Buyl zorgde daar voor. Kalken kwam opzetten, maar dat leverde niet meteen iets op. Na de pauze bleken de bezoekers het beste uit de kleedkamers te zijn gekomen. Smekens zette de gelijkmaker op het bord.
Doelpunten: 7' Buyl (1-0), 50' Smekens (1-1) (Stef Van Overstraeten)
ONTSLAG: ex-Hogeropper Gino Pauwels vindt nieuwe uitdaging
Ex-Hogeropper Gino Pauwels heeft niet lang moeten wachten op een nieuwe uitdaging. Amper een week na het einde van het avontuur in Dendermonde neemt hij de handschoen op bij KWIK Eine. De tweede provincialer heeft een dramatische start achter de rug. We wensen Gino heel veel succes bij zijn nieuwe club.
FOTO: het tweede doelpunt van Michael Rogina tegen SK Merelbeke
KFC HO Kalken II kwam afgelopen weekend niet in actie. Maar we genieten nog met veel plezier van een doelpunt van Michael Rogina in de vorige wedstrijd tegen SK Merelbeke. (foto's Dirk De Mulder)
* zat 13u miniemen U13 - FC Edeboys * zat 10u miniemen U12 - SK Berlare B * zat 11u30 Hofstade A - preminiemen U11A * zat 13u Heusden - preminiemen U11B * zat 15u preminieme
n U10 - SK Wachtebeke * zat 9u30 Sinaai A - duivels U9A * zat 9u30 duivels U9B - Smetlede A * zat 13u duivels U8A - FCDKG Beervelde B * zat 10u SK Lochristi C - duivels U8B * zat 10u30 duivels U7A - SK Oostakker A * zat 10u30 duivels U7B - VW Hamme A * zat 11u30 duivels U7C - SK Denderhoutem B * zat 13u Schoonaarde - duivels U6
CIJFERS & LETTERS: KAV Dendermonde - KFC HO Kalken I
KAV Dendermonde - KFC HO Kalken I:1-1
Opnieuw een puntendeling buitenshuis. Al bij al de juiste uitslag na geen al te beste wedstrijd. HO blijft wel ongeslagen in deze competitie. 83' HO komt een paar keer goed weg, met een bal op de paal, een wereldsave van Nathan Baele en ook Jan Criel moet es bijspringen * het gaat goed op en af, het kan nog alle kanten uit 75' wissel 3 HO: Michiel Desramault in, Sam Janssens uit 57' gele kaart Jasper Buyl (D) 53' gele kaart Ilias Van Wassenhove (HO) 47' 1-1 GOAL Sven Smekens rondt een aanval af met het hoofd, na een voorzet van Aatif Bouyalaoui De vierde van het seizoen voor onze topschutter 46' wissel 2 HO: Wim Vermeerschen uit, Kenan Agar in 46' wissel 1 HO: Reinout Van Guyse uit, Lesley Hoorens in
RUST HO heeft de hele eerste helft gedomineerd, maar het staat wel 1-0 achter 45' gele kaart Jan Criel (HO) 43' gele kaart Gilles Remue (HO) 35' gele kaart Tim De Schepper (D) 32' een kopbal van Sam Janssens op een corner gaat nipt naast 29' duidelijk handsspel in de 16 van Dendermonde, maar de scheidsrechter vindt het geen strafschop 25' gele kaart Kris Kerremans (D) 9' 1-0 GOAL Jasper Buyl met een vrije trap vanop 30 meter die over doelman Baele in doel waait 0' scheidsrechter Jari Van Laere heeft de wedstrijd op gang gefloten
Teams Dendermonde: Suls, Robaeyst, De Smedt, Wellens, Kerremans, De Boeck, Wauters, De Schepper, Achaleke, Buyl en Baetens HO: Baele, Remue, Van Wassenhove, Criel, Bouyalaoui, Hoorens, Van Guyse, Vermeerschen, Janssens, Claerhout, Poppe en Smekens
1. Baes, Caryn, Cools-Ceuppens, De Brabander, De Corte
TOPSCORER HO II (9w=>12g)
4. Bonne
3. Finck, Neus
1. De Vuyst, Van Nieuwenhuyse
ASSISTS HO I (9w => 11a)
2. Bonny, Caryn, De Brabander
1. Baes, Buyl, De Wilde, Vrijens, Wymeels
ASSISTS HO II (9w => 9a)
3. S De Vleeschouwer
2. De Coen
1. Bonne, De Geest, Neus, Van Nieuwenhuyse
KAARTENDANS I
GEEL (9w)
3. Caryn
2. Heirewegh, Van der Eedt, Vrijens
1. Bonny, Buyl, Cools-Ceuppens, Neve
ROOD (1)
1. Wymeels (Eppegem)
KAARTENDANS II
GEEL (9w)
3. De Mey
2. Buggenhout, J De Vleeschouwer, Neus, Ongena
1. Bonne, De Vuyst, Van Den Abeele, Vermeerschen
ROOD (0)
0.
2021-2022
HO I
* Nathan Baele
* Simon Baes
* Kelian Bonny
* Jasper Buyl
* Bjorn Caryn
* Brecht Cnockaert
* Stijn Cools-Ceuppens
* Joffry De Brabander
* Senn De Corte
* Yente De Jonge
* Gilles De Saegher
* Dieter De Wilde
* Siel Hauspie
* Yoran Heirewegh
* Enzo Neve
* Lukas Poppe
* Levi Schack
* Pieter-Jan Van der Eedt
* Bram Vrijens
* Jonah Wymeels
* T1 David Verhelst
* T2 Gilles Van de Slijcke
* KT Wouter Van Kerckhove
* kiné Glenn Van Malderen
* DLG Filip Nevejans
* scout Bram De Smedt
HO II
* Ali Akrouh
* Davor Baes
* Lars Bogaert
* Lorenzo Bonne
* Kevin Buggenout
* Stijn De Coen
* Nicola De Geest
* Sam De Mey
* Mats De Praeter
* Jonas De Vleeschouwer
* Siebe De Vleeschouwer
* Bavo De Vuyst
* Mauro Finck
* Ken Kuppens
* Peter Matthijs
* Warre Neus
* Jorre Ongena
* Winter Raman Geenens
* Lothar Ritière
* Aaron Schollaert
* Myrddin Snoeck
* Lennert Van Malderen
* Michiel Van Nieuwenhuyse
* Aaron Vereecken
T1 Dirk Nuytens
T2 Bart Vermeerschen
DLG Robin Simoens
kiné Freddy Schepens
CLUBTRAINERS Eerste ploeg: David Verhelst, Gilles Van de Slycke & Wouter Van Kerckhove
Tweede ploeg: Dirk Nuytens & Bart Vermeerschen Beloften: Lander Bracke U21: Marc Batselier
Vedetten: Mario Vion
Scholieren U17: Lander Bracke, Aaron Vereecken en Jorre Ongena Knapen U15: Jan Bulté en Robin Simoens Miniemen U13: Levi en Lee Schack Miniemen U12: Didier Combel en Tom Praet Preminiemen U11: Frauke Pauwels, Jens en Juul Preminiemen U10: Ben Colle, Seppe Denkens en Lara De Munter Duivels U9: Bjorn Veeckman en Pieter De Croock Duivels U8: Francis Dierickx en Kevin Buggenhout Duivels U7: Barn Van Laere en Kenneth Vlassenroot
Duivels U6: Kjell Clinckspoor en Camile Luwaert
Keepers: Eddy Stevens
Vlindertrainers: Kristof, Wout, Audrick, Tiebe, Jurgen en Robbe
Gemotiveerde jeugdcoaches zijn altijd welkom!
Sportieve cel: HO I: Ferry Baes, Bjorn Veeckman & Koen Vermeulen HO II: Lander Bracke TVJO: Roel Vandaele onderbouw: Gilles Van de Slycke middenbouw: Roel Vandaele bovenbouw: Lander Bracke
Kledij: Bart Clinckspoor Admin jeugd Joke De Landtsheer