Afgelopen maandag, een vrije dag voor 15 augustus, organiseerde KFC HO Kalken II zijn jaarlijkse teambuildingsdag. met onder meer een beachvolleybaltornooi bij onze gewezen kinesist in Beervelde. Toon en Leen toonden zich alweer de perfecte gastheer en -vrouw.
NIEUW: Gert Droessaert vervangt Katrijn Pauwels als clubkiné
KFC HO Kalken heeft een opvolger gevonden voor Katrijn Pauwels als clubkinesist. De praktijk van Gert Droessaert uit Wetteren zal ter beschikking staan voor de spelers van Hogerop. Gert heeft heel wat ervaring met sportploegen en individuele sporters. Onze sportieve staf liep alvast es binnen in de praktijk. Meer info op www.rehabandprevention.be. We verwelkomen Gert bij onze club en zijn zeker van een fijne samenwerking.
OEFEN: winst en verlies als afsluiter van de voorbereiding voor KFC HO Kalken
KFC HO Kalken I heeft zijn voorbereiding afgesloten met een 4-1 overwinning tegen Belzele. HO kwam wel op achterstand, maar zette nog in de eerste helft de wedstrijd volledig naar zijn hand. Via Aatif Bouyalaoui, Issa Traoré en Lesley Hoorens werd het 3-1 bij de rust. De thuisploeg scoorde nog één keer via opnieuw Aatif, 4-1 dus de eindstand tegen een flauwe tegenstander. Ook al beëindigde Kalken de match met z'n negenen door twee blessures, 20 minuten voor tijd van Stijn Robaeyst en daarna van Bart Ghijselinck. Dat wordt het probleem met het oog op de openingswedstrijd van de competitie tegen Doorslaar. Stijn zit al in het gips met gescheurde ligamenten en is zeker zes tot acht weken out. Ook doelman Nathan Baele en Wim Vermeerschen vielen uit.
HO II leed een stevige 5-0 nederlaag op het veld van Bottelare, vorig seizoen nog een reeksgenoot. Nochtans was het bij de rust nog 0-0 na een eerste helft met veel middenveldspel en zonder echte kansen. Maar meteen na de pauze strafte de thuisploeg Kalkens balverlies af en toen was het snel game over. Jammer dat veel basisspelers niet present tekenden voor de laatste oefengalop.
JEUGD: eerste wedstrijden voor de kleine Hogeroppers
De jeugdwerking van KFC HO Kalken draait ondertussen op volle toeren. Na de start van de trainingen duiken de ploegjes van Hogerop overal op tijdens oefenwedstrijden en tornooien. Leuk als de groepjes ook worden vastgelegd op foto's. Leuke herinneringen.
Issa Traore is goed bij schot in deze voorbereiding. Tegen KAA Gent maakte hij het enige Kalkense doelpunt op aangeven van Aatif. Scoren tegen de Buffalo's, dat kan niet iedereen zeggen. (foto Dirk De Mulder)
OEFEN: KFC HO Kalken ontvangt de beloften van KAA Gent
KFC HO Kalken ontvangt morgen 18 augustus eersteklasser KAA Gent. De Buffalo's komen langs op de Kruisen voor een oefenwedstrijd met een versterkte beloftenploeg. Het is de eerste keer dat HO een club van zo'n formaat mag verwelkomen. De aanleiding is dan ook niet min: Hogerop heeft de voorbije weken met eigen middelen het A-terrein aangepast. De showcourt is dankzij tientallen vrijwilligers veel groter geworden, de gevaarlijke betonnen afsluiting is vervangen door een meer soepele omheining, de wandelpaden rondom het veld liggen nu vol steentjes om vuile schoenen te vermijden, de ballenvangers werden volledig vernieuwd en de doelen kregen een vers kleurtje. Het moet dan ook een feestavond worden. De eerste confrontatie van het seizoen op de vers aangelegde grasmat. Onze U7 werkt om 17u50 een voorwedstrijd af tegen FCV Dender. Aftrap tussen HO en KAA Gent is om 19u. De toegang is volledig gratis.
OEFEN: KFC HO Kalken speelt gelijk en wint in de Hofman Cup
Op de derde speeldag van de Hofman Cup heeft KFC HO Kalken I een 2-2 behaald op het veld van KVE Drongen, de ex-ploeg van Issa Traore die uit de eerste provinciale is getuimeld. Na een flauwe eerste helft stond de brilscore nog op het bord. Na de pauze kwam HO twee keer op voorsprong, maar het kon de bonus evenveel keer niet vasthouden. Eerst scoorde Keith De Witte via een afstandsschot, een kwartier voor tijd maakte Aatif Bouyalaoui een individuele actie fraai af. Zijn derde doelpunt in twee wedstrijden. Ex-Hogeropper Arne Blanckaert stond drie kwart wedstrijd op het terrein bij de tegenstander. Na drie speeldagen heeft Hogerop één keer verloren en twee keer gelijkgespeeld. De beloften gingen met 3-2 onderuit tegen dezelfde tegenstander.
HO II boekte zijn tweede overwinning in drie bekerduels. De mannen van coach Eddy Vispoel klopten Volkegem met 1-0. Een verdiende zege na een rustig meesterschap, omgezet in een doelpunt van Arno Bracke die een verlengde hoekschop via Peter Matthijs aan de tweede paal binnentikte. Onder het goedkeurend oog van ex-Hogeropper Hans Somers.
ACCOMMODATIE: heel wat helpende handen afgelopen zaterdag
Onze vraag/smeekbede om helpende handen om onze accommodatie nog es aan te pakken werd gretig beantwoord. Het was tof om zaterdag zoveel vrijwilligers te zien werken. Aan iedereen die aanwezig was: hartelijk bedankt. Ons A-terrein is klaar om overmorgen KAA Gent te ontvangen.
FOTO: het doelpunt van Jonas De Vleeschouwer tegen Mater
Onze clubfotograaf Dirk De Mulder laat ons ook dit seizoen niet in de steek. Dit is het doelpunt van Jonas De Vleeschouwer in de beker van Oost-Vlaanderen tegen Mater.
TRANSFER: KFC HO Kalken haalt nieuwe aanvallende kracht
KFC HO Kalken I heeft in extremis nog een speler aan de A-kern toegevoegd. Aatif Bouyalaoui komt over FC Lebbeke, de fusieclub van Rapide en KSK. De vinnige flankaanvaller speelde vorige seizoen nog met Lebbeke tegen HO. Hij werd er trouwens door de supportersclub The Green Bottle verkozen tot speler van het jaar. "We hebben al de hele voorbereiding problemen om met de volledige kern te trainen", verduidelijkt sportief verantwoordelijke Ferry Baes. "Dat heeft verschillende oorzaken, onder andere blessures. Momenteel zijn Michiel Desramault en Arne Trinconi bijvoorbeeld out door een operatie. Bovendien moet Stijn Robaeyst het wat rustiger aan doen. Dat zijn drie spelers uit het aanvallende compartiment.
Daarom hebben we met de sportieve cel even om de tafel gezeten met de trainersstaf onder leiding van Dave Van Waes. De coach staat open voor een versterking. Het wordt sowieso opnieuw een lang en zwaar seizoen. We moeten daar op voorbereid zijn. Aatif heeft woensdag één helft gespeeld in Lovendegem en ik denk dat hij daar heeft getoond dat hij een meerwaarde kan zijn voor onze kern. Hij scoorde trouwens twee keer. Aatif wordt over twee weken 24 jaar. We heten hem van harte welkom bij onze club."
Zij aan zij kwamen ze over de streep. Ivan Verstraeten en Claude Onselaere hadden dan ook de hele voorbereiding op de Dodentocht in Bornem samen afgewerkt. Dus nu ook de zware 100 km. Het is hen dus gelukt. Een dikke proficiat. Ook aan Geert Everaert die voor de vierde keer de eindstreep haalde.
Tijdens de oefenwedstrijd van KFC HO Kalken I op Lovendegem konden de supporters kennismaken met Nathan Baele. De Kalkenaar, je kan hem dus bijvoorbeeld in de Spar tegen het lijf lopen, is een doelman die pas na de spelersvoorstelling aan de groep werd toegevoegd door de ernstige rugblessure van Kjell Fruytier. (foto Marleen De Coene)
OEFEN: KFC HO Kalken II verliest thuis van Wichelen
KFC HO Kalken II heeft woensdag een oefenduel tegen Wichelen verloren met 0-2. Na een typische wedstrijd in de voorbereiding met veel wissels en speelminuten voor iedereen. Maar Hogerop leverde een degelijke prestatie met wel twee vermijdbare doelpunten. Het team herpakte zich na een slechte bekerwedstrijd op een even slecht veld.
OEFEN: KFC HO Kalken wint oefenduel bij Lovendegem
KFC HO Kalken I heeft gisteravond een oefenwedstrijd gewonnen op het veld van KSK Lovendegem met 1-4. Hogerop combineerde bij momenten zeer aardig, technisch verfijnd en dominant. Issa Traore opende de score met een wereldgoal, van net buiten het strafschopgebied met links in de winkelhaak. Ben Soetens benutte daarna een rebound na een kopbal van Issa op de deklat. Na de pauze en met een aantal nieuwe spelers bij HO nam de thuisploeg het initiatief over en ze de lukte de aansluitingstreffer. Maar uiteindelijk heroverde HO opnieuw het overwicht en het werd nog een duidelijke uitoverwinning. Onze nieuwe trainer kon rekenen op een selectie van 18 spelers, een ongekende luxe. Onder hen Mathieu Verhoeven, die voor het eerst sinds zijn comeback mocht opdraven.
EVENT: jeugdcel trapt seizoen officieel op gang met eigen startdag
Afgelopen zondag organiseerde de jeugdcel van KFC HO Kalken haar eerste startdag. Zo'n beetje het officiële startschot van het werkjaar bij onze jeugdwerking, ook al zijn de trainingen vorige week begonnen. Het werd een gezellige namiddag met een demotraining van elk elftal en een overheerlijke barbecue. Mooi initiatief! (foto's Tom Van Vlierberghe)
KFC HO Kalken I heeft ook zijn tweede wedstrijd voor de Hofman Cup niet kunnen winnen, opnieuw tegen een ploeg uit de eerste provinciale. Kruibeke haalde het op de Kruisen met 1-2. Een onverdiende zege, daar was iedereen het over eens. HO leverde een sterke prestatie, ook al moest het na een half uur met z'n tienen verder. In de eerste helft lag de thuisploeg wat onder in het spel, maar ze creëerde wel de beste kansen. Na de pauze was HO echt wel beter dan Kruibeke gekruis met enkele fraaie kansen. Issa Traore maakt gelijk na een mooie aanval. In de laatste seconden van de wedstrijd incasseerde Kalken nog een tegendoelpunt. 1-2 dus.
BEKER: KFC HO Kalken II onderuit bij Huise-Ouwegem
We hebben in de krant gelezen dat KFC HO Kalken II afgelopen zondag met 4-1 heeft verloren op het veld van Huise-Ouwegem. Op de tweede speeldag van de Hofman Cup was dat.
AFSCHEID: dankwoord voor Marc en Katrijn bij afscheid
In het tussenseizoen heeft KFC HO Kalken jammer genoeg afscheid moeten nemen van twee waardevolle mensen. Bestuurslid Marc Roelandt en kiné Katrijn loodsten hun boot in een andere richting. We willen hen natuurlijk uitgebreid bedanken voor de vele jaren trouwe dienst voor onze club en we hopen hen nog vaak tegen het lijf te lopen. #bedankt We zoeken nog altijd mensen die zich willen inzetten voor onze club, al is het slechts sporadisch. Altijd welkom!
1. Baes, Caryn, Cools-Ceuppens, De Brabander, De Corte
TOPSCORER HO II (9w=>12g)
4. Bonne
3. Finck, Neus
1. De Vuyst, Van Nieuwenhuyse
ASSISTS HO I (9w => 11a)
2. Bonny, Caryn, De Brabander
1. Baes, Buyl, De Wilde, Vrijens, Wymeels
ASSISTS HO II (9w => 9a)
3. S De Vleeschouwer
2. De Coen
1. Bonne, De Geest, Neus, Van Nieuwenhuyse
KAARTENDANS I
GEEL (9w)
3. Caryn
2. Heirewegh, Van der Eedt, Vrijens
1. Bonny, Buyl, Cools-Ceuppens, Neve
ROOD (1)
1. Wymeels (Eppegem)
KAARTENDANS II
GEEL (9w)
3. De Mey
2. Buggenhout, J De Vleeschouwer, Neus, Ongena
1. Bonne, De Vuyst, Van Den Abeele, Vermeerschen
ROOD (0)
0.
2021-2022
HO I
* Nathan Baele
* Simon Baes
* Kelian Bonny
* Jasper Buyl
* Bjorn Caryn
* Brecht Cnockaert
* Stijn Cools-Ceuppens
* Joffry De Brabander
* Senn De Corte
* Yente De Jonge
* Gilles De Saegher
* Dieter De Wilde
* Siel Hauspie
* Yoran Heirewegh
* Enzo Neve
* Lukas Poppe
* Levi Schack
* Pieter-Jan Van der Eedt
* Bram Vrijens
* Jonah Wymeels
* T1 David Verhelst
* T2 Gilles Van de Slijcke
* KT Wouter Van Kerckhove
* kiné Glenn Van Malderen
* DLG Filip Nevejans
* scout Bram De Smedt
HO II
* Ali Akrouh
* Davor Baes
* Lars Bogaert
* Lorenzo Bonne
* Kevin Buggenout
* Stijn De Coen
* Nicola De Geest
* Sam De Mey
* Mats De Praeter
* Jonas De Vleeschouwer
* Siebe De Vleeschouwer
* Bavo De Vuyst
* Mauro Finck
* Ken Kuppens
* Peter Matthijs
* Warre Neus
* Jorre Ongena
* Winter Raman Geenens
* Lothar Ritière
* Aaron Schollaert
* Myrddin Snoeck
* Lennert Van Malderen
* Michiel Van Nieuwenhuyse
* Aaron Vereecken
T1 Dirk Nuytens
T2 Bart Vermeerschen
DLG Robin Simoens
kiné Freddy Schepens
CLUBTRAINERS Eerste ploeg: David Verhelst, Gilles Van de Slycke & Wouter Van Kerckhove
Tweede ploeg: Dirk Nuytens & Bart Vermeerschen Beloften: Lander Bracke U21: Marc Batselier
Vedetten: Mario Vion
Scholieren U17: Lander Bracke, Aaron Vereecken en Jorre Ongena Knapen U15: Jan Bulté en Robin Simoens Miniemen U13: Levi en Lee Schack Miniemen U12: Didier Combel en Tom Praet Preminiemen U11: Frauke Pauwels, Jens en Juul Preminiemen U10: Ben Colle, Seppe Denkens en Lara De Munter Duivels U9: Bjorn Veeckman en Pieter De Croock Duivels U8: Francis Dierickx en Kevin Buggenhout Duivels U7: Barn Van Laere en Kenneth Vlassenroot
Duivels U6: Kjell Clinckspoor en Camile Luwaert
Keepers: Eddy Stevens
Vlindertrainers: Kristof, Wout, Audrick, Tiebe, Jurgen en Robbe
Gemotiveerde jeugdcoaches zijn altijd welkom!
Sportieve cel: HO I: Ferry Baes, Bjorn Veeckman & Koen Vermeulen HO II: Lander Bracke TVJO: Roel Vandaele onderbouw: Gilles Van de Slycke middenbouw: Roel Vandaele bovenbouw: Lander Bracke
Kledij: Bart Clinckspoor Admin jeugd Joke De Landtsheer