FOTO: het doelpunt van Milos Van den Berge tegen Overmere
KFC HO Kalken vocht vorige zondag bij een 4-1 achterstand nog terug. Milos Van den Berge tikte de 4-3 binnen op aangeven van Gert Cocquyt. (foto's Dirk De Mulder)
* HO I trekt morgen naar Eendracht Bazel. De aftrap is om 15u in de Patrijzenweg in Bazel. * Blessurefront:
- Jonas De Bruycker (heup), Jonas Haentjens (knie) en Olivier Van Driessche (knie) revalideren verder na een zware blessure. - Bart Baute (knie) kreeg rust voorgeschreven, hij werkt spierversterkende oefeningen af. - Arno Imschoot (bil) is niet inzetbaar.
- Hannes De Landtsheer (knie) viert vandaag zijn wederoptreden bij de beloften na een maandenlange revalidatie. - Chakib Charifi tekent ook present bij de beloften na drie weken out door een spierblessure.
- doelman Kevin Van De Vyvere is door een arbeidsongeval aan de hand niet inzetbaar dit weekend.
- Christian Edjenguele (ziek), Arno Bracke (ziek) en Ben Soetens (lichte hersenschudding) misten de dinsdagtraining, maar waren donderdag wel aanwezig.
* Mathieu Verhoeven en Lesley Hoorens kregen vorige week een gele kaart. Voor allebei de eerste van het seizoen. Niemand is geschorst bij HO. * Bazel werd vorig seizoen met een straat voorsprong kampioen in derde provinciale E, 11 punten meer dan Haasdonk. Zo keerden de Waaslanders na drie jaar terug naar tweede. Ze degradeerden op het einde van 2011-2012 als rode lantaarn. HO behaalde toen een 4 op 6 na 3-3 in Bazel en 3-0 thuis. * HO behaalde in de vorige competitie 6 op 12 na de eerste vier speeldagen.
* KFC Vrasene opende het seizoen met een 4-0 nederlaag tegen Robur en 1-3 thuisverlies tegen Moerbeke. Maar vorige week behaalde Bazel een mooie 0-2 zege op Grembergen. * Het verloop van de twee duels kan je niet rechtstreeks volgen op deze blog. * HO I ontvangt volgende week Moerbeke op de vijfde speeldag. Daarna volgen uitwedstrijden naar Grembergen en Robur.
* HO II is vandaag gastheer voor de buren van Dynamo Beervelde. Aftrap om 17u30 op de Kruisen. * Blessures: de kern is fit. Kevin De Rocker is terug van vakantie, Maarten Afschrift moet niet werken. * Beervelde staat met vier punten op een gedeelde negende plaats. Na een 4-0 nederlaag tegen Overmere, een 1-1 gelijkspel thuis tegen Wichelen en een 3-0 zege tegen Yildiz Gent vorig weekend. * Vorig seizoen nam HO het op tegen de A-ploeg van Beervelde die toen kampioen speelde. Deze B-ploeg kwam uit in de E-reeks en eindigde als laatste met tien punten. * HO trekt volgende week naar Yildiz Gent. Daarna ontvangt het Wichelen en Bottelare.
* Tweede winst in drie weken tijd voor Kevin Vereecke in de pronostiek van HO II, tweede editie. Kevin voorspelde amper vijf resultaten goed. Gunther Slock en Thomas De Mulder staan samen op de eerste plaats in de tussenstand, met elk 21 punten. Kenneth Bosch is derde met één punt minder. Ferry Baes en Milos Van den Berge delen de vierde plaats met beide 18 punten. Meedoen kan elke week! Voor twee euro kan je niet sukkelen en 't is voor het goeie doel! * De jeugdcel heeft onze U8, U9 en U10 ingeschreven voor de Jeugdcup Het Nieuwsblad. * Voor een (te) late verjaardagswens en -kus kan je terecht bij: zie volgende week. Proficiat! * Komend weekend is het opnieuw kermis in Kalken en HO houdt net als de voorbije jaren een kermiscafé open op het kerkplein. Kom gerust even langs op vrijdag, zaterdag, zondag en/of dinsdag. Ambiance verzekerd! Zelfs de legendarische Sam De Bruyn (ex-Studio Brussel, nu Q-music) tekent present voor een DJ-set. * Data om te noteren: - 18-22/09 kermiscafé tijdens kermisweekend in Kalken
* Nieuws van de Voetbalfederatie Vlaanderen - Je kan de UEFA B opleiding volgen in onderstaande Oost-Vlaamse centra: KFAC Waarschoot op dinsdag, Sparta Petegem op maandag en RFC Wetteren ook op maandag. Inschrijven voor deze cursus kan via http://www.bloso.be/vlaamsetrainersschool/Pages/default.aspx.
- Dit zijn de data en de locaties van de opleiding veilig voetballen - EHBO: KVVE Massemen op 21 september. Bij Standaard Denderleeuw op 16 en 23 november. Inschrijven kan via www.coacheducation.be.
- Wil je de komende maande een trainerscursus volgen, dan kan je hier terecht: $ UEFA A / UEFA A Elite Youth: in het Blosocentrum in Gent. De lessenreeks start op maandag in de week van 14 september. => Inschrijven voor deze drie opleidingen via http://www.bloso.be/vlaamsetrainersschool/Pages/default.aspx. $ Physical coach niveau 1 - jeugd: opleiding van 36 uur, goed voor 4 licentiepunten, modaliteiten worden binnenkort bekend gemaakt $ Mental coaching: opleiding van 20 uur, goed voor 4 licentiepunten, voor senioren in Schilde vanaf 23/09, voor jeugd in Gent vanaf 25/01.
KFC HO Kalken pronkt met een 9 op 9 op de eerste plaats in het klassement. Knappe start. Maar we vergeten niet dat het zondag wat minder was tegen KFC Vrasene, ondanks de 2-0 overwinning. "Schrijf maar dat het zeker niet goed was", vult hoofdcoach Stefan De Wolf aan. "We vonden geen oplossing tegen de stugge organisatie van de tegenstander, tegen het vroege storen tijdens onze opbouw. We hadden de individuele klasseflitsen nodig en die zagen we te weinig. Dus moesten we rekenen op een portie geluk en die hebben we ook gekregen. Zondag zal het beter moeten op bezoek bij Bazel. Als we het niveau van zondag blijven aanhouden, dan verliezen we de komende week/weken ergens punten."
"We moeten bijgevolg het swingende spel van de eerste twee weken terug oppikken. Ik reken alvast op een betere prestatie zondag. Bazel komt uit derde provinciale, maar de nieuwkomer probeert wel verzorgd voetbal te brengen. En ook de Waaslanders zullen uitpakken met een stevige organisatie en rekenen op de snelle uitbraken. Ze hebben enkele goeie spelers lopen, die individueel iets kunnen forceren. Zeker vooraan. Het wordt dus opletten. Het veld kan je vergelijken met dat van ons: niet al te groot. Het wordt dus belangrijk om telkens de vrije ruimte te vinden. Bovendien weet iedereen dat het kermis is in Kalken. Ik veronderstel dat niemand zondag wilt terugkeren met een nederlaag."
Dit is een verdiende overwinning - Karel Van Bossche (Bazel)
SVE Bazel ging de voorbije speeldag met 0-2 winnen op het veld van Grembergen en heeft daarmee zijn eerste overwinning van het seizoen te pakken. Dit zorgde na afloop voor een hele opluchting. 'Ik denk wel dat we van een verdiende overwinning kunnen spreken', klinkt het bij Karel Van Bossche. 'De eerste helft hadden we duidelijk overwicht en waren we ook meer gedreven dan Grembergen, maar dit leidde slechts tot enkele kleine kansjes. Kort na de rust miste Andries een reuzekans, waarna we gedurende een kwartiertje de grip op het gebeuren kwijt waren. Daarna regen we de kansen aan elkaar langs Van Wauwe, Van Havere, Claessens en Andries. Gelukkig konden Claessens en Andries diep in de tweede helft wel scoren. Ik vind wel dat de doelman van Grembergen een uitstekende match heeft gespeeld. Hij heeft ervoor gezorgd dat de score niet hogerop is gelopen. Na de match op Robur heb ik duidelijk mijn gedacht gezegd tegen de spelers', gaat Van Bossche verder. 'Ik vind het belangrijk dat ze dit opgepikt hebben en er mee aan de slag gegaan zijn. Ik zie terug een enorme gretigheid. Zowel op training als tijdens de wedstrijd. Dan is er veel mogelijk. Chapeau voor de groep. Ik ben blij dat ze er op die manier op hebben gereageerd. Volgende week krijgen we HO Kalken op bezoek, zij hebben alle drie hun matchen al gewonnen tot nu toe. Wij gaan uiteraard voor de overwinning en zullen ze proberen aanpakken vanuit een goede organisatie', zo besluit hij zijn betoog. (Ronny De Keyzer in Het Nieuwsblad)
Eerste zege voor Bazel met Alexander Van Wauwe
Promovendus Bazel sloot de uitwedstrijd in Grembergen af met een 0-2-overwinning. "De spelers zijn enorm opgelucht dat de nul van de tabellen is geveegd en de eerste zege binnen is", stelt doelman Alexander Van Wauwe. "Zelf heb ik geen grote reddingen moeten verrichten. Trainer Karel Van Bossche had met Nicolas Brems (links) en Tim Oreglia (rechts) de backposities anders ingevuld. Zdravko Serafimov was immers roodgeschorst en Bart Claus startte op de bank. De nieuwe backs maakten soms wel eens een foutje in de opbouw, maar globaal gezien mogen ze terugblikken op een sterke partij. In het slotkwartier viel de beslissing dankzij Jan Claessens en Sam Andries. Voor het vertrouwen van Claessens is dit een goede zaak na zijn twee gemiste strafschoppen van anderhalve week geleden tegen Moerbeke-Waas. Er is wel minder goed nieuws van Pieter-Jan Criel, die met een aanslepende voetblessure sukkelt en van de dokters de raad kreeg om te stoppen met voetbal. Dat is een nieuwe opdoffer, want ook Diego De Keersmaecker zal na zijn kijkoperatie aan de knie wellicht niet meer aan spelen toekomen." (Geert Van Bocxelaer in Het Laatste Nieuws)
VERSLAG: gelijkspel voor de HO B beloften tegen Overmere
Vorige zaterdag behaalde de beloften van KFC HO Kalken II een 3-3 gelijkspel tegen SKV Overmere. "We hebben onze goeie prestatie van tegen Poesele niet helemaal kunnen evenaren, maar toch waren de eerste grote kansen voor ons", begint coach Kenneth Bosch zijn analyse. "Na 10 minuten hadden we 2-0 moeten voor staan na reuzekansen voor Michael Rogina & Jasper Rottiers. En misschien was de match dan al beslist. Maar niet dus. Erger nog. Net na het openingskwartier kwam Overmere voor de eerste keer aan ons doel en het stond 0-1. En nog was het niet gedaan: twee minuten later een tweede koude douche, want zonder dat iemand het besefte stond het 0-2. Niet te geloven."
Maar onze beloften lieten de hoofden niet hangen. Ze vochten terug. "En met succes, want een paar minuten later lukte Michael de 1-2. Ook de ruststand. Even bijpraten tijdens de pauze en iedereen geloofde echt nog in onze winstkansen. Dat toonden mijn jongens ook op het veld. Jammer genoeg konden Jesper Bracke, Jasper en Michael de kansen niet benutten. Pas na 20 minuten hard werken werden we beloond: opnieuw Michael met de gelijkmaker. 2-2. Het doelpunt gaf onze ploeg en onze supporters een boost. We gingen enthousiast op zoek naar de derde treffer en die viel net voor affluiten. Jasper werd de diepte ingestuurd en hij werkte mooi af over de doelman. 3-2 en grote euforie bij iedereen. Zelfs de trainer en de wisselspelers liepen het veld op."
HO was klaar voor de tweede overwinning en een 6 op 6. Enkel nog de drie minuten toegevoegde tijd van de goed leidende scheidsrechter overleven. "Rustig de wedstrijd uitspelen was de boodschap", herinnert Kenneth zich nog. "Geen risico's meer. Maar het mocht jammer genoeg niet zijn, want in de 92ste minuut werd het nog 3-3. En je zal het niet geloven, maar dan nog konden we winnen. Na de aftrap perste Jasper een laatste sprint uit zijn benen, Michael kwam na de voorzet van Jasper alleen voor de doelman, maar krampen werden hem fataal en zo ging de bal net naast de tweede paal buiten. Al bij al een meer dan verdiend punt en met een 4 op 6 zijn we mooi gestart aan de competitie. Nu zaterdag spelen we tegen Schelde. Tijd om ons kermisweekend wat te kleuren."
FOTO: het doelpunt van Lesley Hoorens tegen Vrasene
Even de man in balbezit opjagen door Stijn Robaeyst en dan de bal staalhard binnenknallen door Lesley Hoorens. That's the spirit. 2-0 voor KFC HO Kalken tegen Vrasene. (foto's Marleen De Coene)
SPONSOR: nieuwe uitrusting voor U9 van KFC HO Kalken
Zo fier als een gieter ... de U9 van KFC HO Kalken en hun trainers. Trots op hun nieuwe uitrusting. Met dank aan de schenkers advocaat Igor Rogiers en basecars (www.basecars.be) van Mario De Raedt. Mooie geste!
Na twee makkelijke overwinningen maakte KFC HO Kalken afgelopen zondag voor het eerst kennis met de nederlaag. Opnieuw veel doelpunten, maar deze keer ook geïncasseerd tegen een sterke tegenstander. "Het was voor de wedstrijd een beetje schuiven om Maarten Afschrift en Kevin De Rocker te vervangen", vertelt hoofdcoach Eddy Vispoel. "We stonden dus zeker niet op ons sterkst voor de zware uitmatch op Overmere. In het eerste kwartier hadden we het moeilijk, maar we kwamen geleidelijk aan beter in de match en we kregen elk een mooie kopkans. Jammer genoeg moesten we achtervolgen na een doelpunt uit duidelijk buitenspel.
Onze jongens waren zeker niet onder de indruk. We namen de wedstrijd even in handen en Jonas maakte de 1-1. Het ging nu goed op en neer. Net voor de rust kregen we nog goede mogelijkheid, Jonas kon net niet scoren. Een gelijke stand dus halfweg."
"De tweede helft begon slecht voor ons. Na een aarzeling moest Gert een fout maken buiten de grote rechthoek. Maar de scheidsrechter legde de bal tot onze verbazing op de stip. De tegenslag bleef ons achtervolgen en Overmere liep verder uit tot 4-1. Toch gaven we niet op en we vochten terug tot 4-3. Maar opnieuw een foutje bij ons achterin bezorgde ons de doodsteek. En net voor tijd werd het nog 6-3. Toch overdreven cijfers vind ik.
Conclusie: we konden ons spel van de voorbij weken niet brengen. Enkele zeer ervaren spelers bij Overmere hebben onze jonge gasten een lastige namiddag bezorgd. Maar ze kunnen er enkel van leren. Ik ben wel blij dat we weerbaarheid hebben getoond bij de 4-1 achterstand. Het is nu al duidelijk dat Overmere zal meestrijden voor de prijzen, maar het verschil was zeker niet zo groot als de eindstand doet vermoeden. Nu zaterdag moeten we op eigen veld voluit voor de drie punten gaan. Brengen we die opdracht tot een goed einde, dan kunnen we spreken van een goede start."
FOTO: het doelpunt van Jonas De Vleeschouwer tegen Overmere
Heel wat doelpunten vorige zondag in de topper tussen SKV Overmere en KFC HO Kalken II. Jonas De Vleeschouwer duwde zijn eerste van het seizoen tegen het net, na een vrije trap van Ward Vandenberghe en de aflegger met het hoofd van Peter Matthijs. (foto's Dirk De Mulder)
TRAINER: jeugdcoaches KFC HO Kalken volgen opleiding
Enkele jeugdcoaches van KFC HO Kalken zijn aan de sporthal begonnen met hun opleiding Getuigschrift C. De eerste stap naar een grote trainerscarrière. De samenwerking tussen Voetbalfederatie Vlaanderen en de gemeente Laarne lokte heel wat coaches met ambitie naar de Veldmeers voor deze cursus initiator voetbal. Het komt onze jeugdopleiding zeker ten goede!
ONTSLAG: trainer van Herleving Sinaai gooit de handdoek
Het eerste ontslag in onze reeks is een feit. Eric De Decker, de coach van Herleving Sinaai, heeft de handdoek gegooid. De Decker was pas tijdens de voorbereiding bij de Waaslanders gekomen na het schielijk overlijden van Colin Andrews. Sinaai heeft na drie speeldagen drie punten na onder andere een nederlaag op de openingsspeeldag op KFC HO Kalken.
Uit het Nieuwsblad
Al na amper drie speeldagen stapt trainer Eric De Decker op bij Herleving Sinaai. De Decker volgde in augustus de plots overleden Colin Andrews op bij de Tinelploeg. 'Ik heb er een nachtje over moeten slapen, maar uiteindelijk hou ik de eer aan mezelf. Wat gisteren is gebeurd, is de druppel die de emmer doet overlopen', zegt Eric De Decker. 'Zoals gewoonlijk ging ik na afloop met de mannen naar ons lokaal in Sinaai. Daar zat Franky Jacobs, onze sportief verantwoordelijke, aan de toog en die begon me onmiddellijk te kleineren voor een volle kroeg. Omdat ik niet met hem in discussie wilde gaan in een vol café vroeg ik om even op het terras plaats te nemen, maar dat weigerde hij. Dit was de laatste druppel. Alles begon al vanaf de eerste week dat ik hier trainer was. Elke week had hij, steeds achter mijn rug, commentaar. Van man tot man praten lukte echter niet. Kijk, ik wil voor zo iemand niet langer blijven werken.'
'Ik weigerde inderdaad met de trainer te praten', zegt Franky Jacobs. 'Op zo'n moment iets zeggen is nooit goed. Ook niks zeggen is blijkbaar niet goed. Dat de trainer ontgoocheld was na het verlies is logisch en ik heb mijn mening. Maar ik vind dat hij kort door de bocht gaat. We moeten dus op zoek naar een andere, deze keer meer ervaren trainer die de zware erfenis wel kan dragen. Ik denk dat De Decker zijn opdracht wat onderschat heeft.' (Dirk Van Bruysel)
FOTO: het doelpunt van Arne Blanckaert tegen KFC Vrasene
Arne Blanckaert brak gisteren de wedstrijd open tegen Vrasene. De middenvelder knalde een vrije trap via de rug van een tegenstander binnen. Zijn derde doelpunt van het seizoen. En een belangrijke! Opvallend: de blik op de laatste foto met een ploegmaat. (foto's Marleen De Coene)
KFC HO Kalken sluit zich ook dit jaar weer aan bij de 'week van de sportclub', een groot initiatief van Bloso en de Vlaamse sportdiensten. Je kan bij onze club gratis komen proeven van de trainingen, voor alle leeftijden! Check de uren op www.jeugdhokalken.be.
Het Laatste Nieuws HO Kalken alleen op kop Zwakke eerste helft van HO Kalken dat enkel kon dreigen met een paar vrije trappen. Zonder echt goed te spelen maakte de thuisploeg uiteindelijk toch het verschil. Doelpunten: 62' Blanckaert (1-0), 76' Hoorens (2-0)
Het Nieuwsblad HO speelde geen te beste match, maar pakte toch de drie punten en is nu alleen leider. De thuisploeg kon enkel dreigen via vrije trappen. Blanckaert opende op een afgeweken vrijschop en Hoorens verdubbelde na balverlies bij de bezoekers.
CIJFERS & LETTERS: HO I - Vrasene en Overmere - HO II
KFC HO Kalken I - KFC Vrasene:2-0
* Geen goeie wedstrijd van HO, maar de drie punten zijn wel binnen. En da's ook belangrijk. Zonder tegendoelpunt als toemaatje. Een fraaie 9 op 9 als start! 90' Bettens haalt nog een poging van Robin Praet uit de korte hoek 89' gele kaart Michiel Joris (V) 87' gele kaart Mathieu Verhoeven (K) 83' gele kaart Lesley Hoorens (K) 82' wissel 3 Vrasene: Ali Reza Mohamai er opnieuw af, Jonas Vermeulen er in 78' wissel 3 HO: Arne Blanckaert out, Mathieu Verhoeven in 77' wissel 2 Vrasene: Jonas De Breucker out, Arne Verhelst in 76' 2-0 GOAL Lesley Hoorens knalt de bal binnen na balverlies achterin bij Vrasene door het stoorwerk van Stijn Robaeyst 66' ook onze coach Stefan De Wolf moet de rest van de wedstrijd van buiten de neutrale zone volgen 64' wissel 2 HO: Jelle Van Nieuwenhuyze naar de kant, Stijn Robaeyst op het veld 62' 1-0 GOAL Arne Blanckaert met een vrije trap die afwijkt op de rug van een bezoeker, keeper Bettens verrast * geen beterschap in het openingskwartier van de tweede helft 57' HO komt goed weg op een stilstaande fase met een kopbal van Killian Vereecken via de grond tegen de lat 47' Nick De Smit wordt meteen afgeblokt na een aarzeling in de Kalkense defensie 46' wissel 1 HO: Stanny De Beule blijft in de kleedkamer, Christian Edjenguele begint aan de tweede helft
RUST Zwakke eerste helft van Kalken, dat enkel kon dreigen met een paar vrije trappen. Het voetbal was echt niet goed, het moet dringend beter. 45' gele kaart Nick De Smit (V) 42' rollertje van Pieter Vervaet, opgeraapt door Ward Van Reeth 41' trainer Bert Cluytens wordt achter de omheining gestuurd door de scheidsrechter, op aangeven van zijn assistent 38' de kopbal van Stanny De Beule valt op het dak van het doel 32' opvallend: beide ploegen kunnen rekenen op de diensten van een vrouwelijke kinesiste. Ben Soetens en Killian Vereecken liggen geveld na een kopduel. * het niveau valt dik tegen, van beide ploegen. Veel teveel balverliezen en passes in het ijle. 22' plaatsbal van Killian Vereecken hoog over de goal van Van Reeth 21' wissel 1 Vrasene: Michael Matthynssens moet geblesseerd naar de kant, Ali Reza Mohamadi is zijn vervanger * voorlopig zit er teveel afval in het spel van HO. Het begint te regenen. 15' de eerste kans voor Vrasene: Matthynssens kopt van dichtbij over 12' Lesley Hoorens vindt opnieuw doelman Bettens op zijn weg. De beste kans van de wedstrijd. 11' gele kaart Frederik Bettens (V) 1' de eerste (vrije) trap tussen de palen is van Lesley Hoorens. Geen probleem voor doelman Bettens. 0' scheidsrechter Frank Bruggeman heeft de tweede thuiswedstrijd van HO op gang gefloten.
* De matchbal werd geschonken door zelfstandig financieel tussenpersoon
Luc De Lombaert uit Laarne, Filip Hebbelinck onderhoud en aanleg
voetbalvelden uit Lokeren en Confiserie Luc Rottiers, ook uit Kalken.
Van harte bedankt voor de steun aan onze favoriete club! * Bart Baute is een aantal weken out door een knieblessure, de zoveelste bij HO. Hij wordt in de basis vervangen door Jonas Van Couwenberghe. Dat is de enige wissel in het basiselftal, in vergelijking met vorige week. Mathieu Verhoeven komt opnieuw bij de kern, hij zit op de bank. * Naast Baute mist HO Jonas De Bruycker (heup), Jonas Haentjens (knie), Hannes De Landtsheer (knie), Olivier Van Driessche (knie), Arno Imschoot (bil) en Chakib Charifi (spierblessure) door een blessure.
BASIS HO:
Ward Van Reeth, Stefaan Rogiers, Kevin Fiers, Bart
Ghijselinck, Jonas Van Couwenberghe, Arne Blanckaert, Ben Soetens, Stanny De Beule, Robin Praet,
Lesley Hoorens en Jelle Van Nieuwenhuyze. Invallers: Kevin Van De
Vyvere, Mathieu Verhoeven, Stijn Robaeyst en Christian Edjenguele
Vrasene: Frederik Bettens, Michiel Joris, Toon Praet, Jonas De Breucker, Richard Van Puyvelde, Killian Vereecken, Nick De Smit, Bart Heyrman, Pieter Vervaet, Arne De Gezelle en Michael Matthynssens. Invallers: Stijn Van Den Branden, Jonas Vermeulen, Arne Verhelst en Ali Reza Mohamadi
SKV Overmere - KFC HO Kalken II:
HO II moest zijn meerdere erkennen in een sterke thuisploeg. 89' 6-3 85' 5-3 na een fout in de bezoekende verdediging 80' 4-3 Milos Van den Berge benut de voorzet van Gert Cocquyt 78' 4-2 Thomas De Mulder rondt een pas van Gert Cocquyt af 75' 4-1 na een counter 69' 3-1 kopbaldoelpunt op een hoekschop 48' 2-1 na een licht toegekende strafschop
RUST 35' 1-1 Jonas De Vleeschouwer tikt de teruglegger van Peter Matthijs binnen, op een vrije trap van Ward Vandenberghe 26' 1-0 na een aarzeling over een buitenspelsituatie scoort Overmere
* HO I ontvangt vanmiddag KFC Vrasene. De aftrap is om 15u in het Jozef Plaetinckstadion op de Kruisen. * De matchbal wordt geschonken door zelfstandig financieel tussenpersoon Luc De Lombaert uit Laarne, Filip Hebbelinck onderhoud en aanleg voetbalvelden uit Lokeren en Confiserie Luc Rottiers, ook uit Kalken. Van harte bedankt voor de steun aan onze favoriete club! * Blessurefront: - Jonas De Bruycker (heup) werkt verstevigende oefeningen af en laat twee keer per dag zijn heup ontlasten door een speciale brace. - Jonas Haentjens (knie) kwam donderdag voor het eerst lopen op het veld tijdens de training. Een nieuwe stap vooruit. - Hannes De Landtsheer (knie) ruikt stilaan een eerste selectie bij de beloften. Hij trainde deze week mee met de groep. - Olivier Van Driessche (knie) revalideert verder. - Arno Imschoot (bil) is niet inzetbaar. - Chakib Charifi hield zich deze week individueel bezig. na een spierblessure Misschien traint hij volgende week met de groep. - Mathieu Verhoeven (rug) vierde vrijdagavond zijn wederoptreden bij de beloften en zit bij de kern voor deze namiddag. - ook Bavo Van der Borght tekende present na een weekje afwezigheid door een blessure. - slecht nieuws voor verdediger Bart Baute na een echo voor de knieproblemen die ook opdoken tijdens de voorbereiding. De achterste kruisbanden zijn geraakt. Dus zeker twee à drie weken out, afhankelijk van de MRI misschien zelfs langer. - Bart Ghijselinck en Kevin Van De Vyvere waren ziek dinsdag, maar zijn dit weekend inzetbaar. * Niemand kreeg vorige week een gele kaart tijdens de derby. Niemand is geschorst bij HO. * KFC Vrasene eindigde vorig seizoen op de zevende plaats met 45 punten. Het speelde dus geen eindronde. Op de voorlaatste speeldag haalde HO het van Vrasene met 1-0 dankzij een doelpunt van Robin Praet en het verzekerde zich zo van een plaats in de eindronde. * HO behaalde in de vorige competitie 6 op 9 na de eerste drie speeldagen.
* KFC Vrasene opende het seizoen met een 1-1 op Moerbeke en vorige week verloren de Waaslanders met 0-2 tegen Grembergen. * Het verloop van dit duel kan je straks opnieuw rechtstreeks volgen op deze blog. * HO I trekt volgende zondag naar het verre Bazel op de vierde speeldag. Daarna volgt een thuiswedstrijd tegen KFC Moerbeke. * De beloften speelden net als vorige week 1-1 gelijk, nu vrijdagavond in Vrasene. "Het werd geen echt goede wedstrijd", blikt coach Vincent De Backer terug. "Dus nog veel werkpunten, maar wel hoopgevend na de wanprestatie vorige week. We kwamen 1-0 achter na een uur, ook al had Kevin Van De Vyvere voor de derde week op een rij weinig werk. We creëerden daarna wel druk, hadden pech met een bal op de paal van Bavo en wat halve kansen voor Xander en Lorenz. En toch lukten we in de toegevoegde tijd nog gelijk via een kopbaldoelpunt van Yanis Maesele. Een bekroning voor zijn goeie wedstrijd." * Mathieu Maljers was er niet bij, hij is gesignaleerd in bloot bovenlijf, met een schaars geklede jongedame en een grote smile ... op vakantie. * HO doet regelmatig iets terug voor zijn partners. De club stelde twee VIP-tickets ter beschikking voor de Van Damme memorial, vorige vrijdag in het Koning Boudewijnstadion. Onze nieuwe partner Olivier Vandevijver uit Kalken mocht een avondje sterren bewonderen in onze hoofdstad. Olivier zorgt voor het onderhoud van onze grasmachines. Binnenkort nog meer van dat! Hou je mailbox in de gaten.
* HO II maakt vanmiddag de korte verplaatsing naar de buren van SKV Overmere voor de tweede uitwedstrijd. Aftrap om 15u in de Baron Thibautstraat 38B. * Blessures: geen update ontvangen. * SKV Overmere staat met een 6 op 6 naast HO op de eerste plaats van het klassement. Dankzij een 4-0 zege tegen Dynamo Beervelde en een 0-3 bij Yildiz. Beide ploegen hebben dus nog geen enkel tegendoelpunt geïncasseerd. Wie deze onderlinge confrontatie wint, komt alleen aan de leiding, want Bottelare geraakte niet verder dan 3-3 tegen Laarne-Kalken. * Bij Overmere spelen Kenzo Van de Cauter en Tim Verstraeten, allebei tot vorig seizoen aan de slag in Kalken. * Vorig seizoen eindigde geel-blauw op de zevende plaats in de reeks met 43 punten, 14 meer dan HO. Het miste wel de eindronde. HO verloor twee keer met het kleinste verschil van Overmere, telkens een Arsenal-score. HO pakte dus 0 op 6. * HO ontvangt volgende week tijdens de kermis thuis Dynamo Beervelde. Opgelet: aftrap op zaterdagavond om 17u30. * De beloften speelden gisteren 3-3 gelijk tegen Overmere.
* Twee winnaars deze week in de pronostiek van HO II, tweede editie. Gunther Slock en Thomas de Mulder verzamelden allebei acht punten en ze hadden ook dezelfde minuut doorgegeven voor de schiftingsvraag. Straf! Nog straffer is dat beide kenners ook vorige week dicht bij de hoofdprijs zaten. Pronostikeren is dus geen geluk! Meedoen kan elke week! Voor twee euro kan je niet sukkelen en 't is voor het goeie doel! * De jeugdcel heeft onze U8, U9 en U10 ingeschreven voor de Jeugdcup Het Nieuwsblad. * Voor een (te) late verjaardagswens en -kus kan je terecht bij: gewezen voorzitter Steven De Wolf, sportief verantwoordelijke Ferry Baes, speler Jonathan Steurbaut en supporters Fenna Baes en Inte Herregodts. Hiep hiep hoera allemaal. Speler Mathieu Verhoeven is vandaag twee jaar getrouwd met Megalie Acar. Proficiat! * Komend weekend is het opnieuw kermis in Kalken en HO houdt net als de voorbije jaren een kermiscafé open op het kerkplein. Kom gerust even langs op vrijdag, zaterdag, zondag en/of dinsdag. Ambiance verzekerd! Zelfs de legendarische Sam De Bruyn (ex-Studio Brussel, nu Q-music) tekent present voor een DJ-set. * Data om te noteren: - 18-22/09 kermiscafé tijdens kermisweekend in Kalken
* Nieuws van de Voetbalfederatie Vlaanderen - Je kan de UEFA B opleiding volgen in onderstaande Oost-Vlaamse centra: KFAC Waarschoot op dinsdag, Sparta Petegem op maandag en RFC Wetteren ook op maandag. Inschrijven voor deze cursus kan via http://www.bloso.be/vlaamsetrainersschool/Pages/default.aspx.
- Dit zijn de data en de locaties van de opleiding veilig voetballen - EHBO: KVVE Massemen op 21 september. Bij Standaard Denderleeuw op 16 en 23 november. Inschrijven kan via www.coacheducation.be.
- Wil je de komende maande een trainerscursus volgen, dan kan je hier terecht: $ UEFA A / UEFA A Elite Youth: in het Blosocentrum in Gent. De lessenreeks start op maandag in de week van 14 september. => Inschrijven voor deze drie opleidingen via http://www.bloso.be/vlaamsetrainersschool/Pages/default.aspx. $ Physical coach niveau 1 - jeugd: opleiding van 36 uur, goed voor 4 licentiepunten, modaliteiten worden binnenkort bekend gemaakt $ Mental coaching: opleiding van 20 uur, goed voor 4 licentiepunten, voor senioren in Schilde vanaf 23/09, voor jeugd in Gent vanaf 25/01.
Rode Duivels Hopelijk kon Herman De Landtsheer wel genieten van de 0-1 uitoverwinning van zijn Rode Duivels tegen Cyprus. België is nu -na acht van de tien kwalificatiewedstrijden- zo goed als zeker aanwezig op het EK in Frankrijk. Carine zal dus weer een tijdje alleen moeten slapen in juni 2016.
Eerste klasse Club Brugge verloor gisteren verrassend van rode lantaarn Moeskroen met 2-1, na nochtans een vroege voorsprong. Laurens De Bock speelde de hele wedstrijd. Club blijft derde met amper 10 punten op 21.
Vierde klasse * RFC Wetteren verloor ook zijn derde duel als fusieclub met 1-4 van Dikkelvenne. RFC heeft 1 op 9 en moet bovendien op zoek naar een nieuwe coach na het afhaken van Henk Houwaart. Yannick Boone zat niet in de kern. * Stephan Van Laere (U17 van SK Berlare)
Tweede provinciale * In de A-reeks ging St-Kruis-Winkel op eigen veld met 0-1 onderuit tegen De Pinte, ondanks de numerieke meerderheid. Met een 3 op 6 staan Matthias Verhelle -die de volledige wedstrijd speelde- en co in het midden van het klassement. * In de B-reeks verraste FC Edeboys met een 6 op 6 dankzij de 1-3 uitzege bij Kluisbergen. "Gemakkelijke overwinning tegen een zwakke ploeg. Bovendien hebben we zelf niet super gespeeld", geeft Tom Troch toe. Edeboys pronkt met Lebeke-Aalst en Osta Meerbeke met het maximum van de punten na twee speeldagen. "De goede start is mooi, maar we moeten het in een juiste context plaatsen. We mogen niet gaan zweven. Het behoud verzekeren, blijft de eerste opdracht. Als we dat realiseren, is de missie geslaagd. Zit er meer in, dan zien we wel wat we er mee doen. Dat is nu nog niet aan de orde. Zondag treffen we Osta Meerbeke. Met SV Geraardsbergen en KVV Windeke reken ik hen tot de titelfavorieten. Alles wat we zondag pakken, is zuivere bonus. Een week later wacht de verplaatsing naar Windeke. Ik speelde er een seizoen en weet hoe moeilijk het is om daar iets te oogsten. Na de twee volgende wedstrijden zullen we onze juiste waarde beter kunnen inschatten", vertelde Tom aan Het Nieuwsblad. Osman Kamara en Troch speelden de volledige match. Maarten Praet bleef 90 minuten op de bank. Jens Van der Putten en Mathias De Mey wonnen met 2-1 bij de beloften. * Buggenhout verloor in onze reeks met 4-1 bij Sinaai en is zesde met 3 op 6. "De cijfers geven niet echt de waardeverhoudingen op het veld weer", verduidelijkt coach Maarten De Landtsheer de verrassende nederlaag. "Tegen een stug verdedigende ploeg, ondanks hun eerste thuismatch, met heel veel gestalte en power, hadden we na tien minuten een ideale vroege voorsprong. Maar helaas werd die snel weggewerkt via twee stilstaande fases. Net voor de rust krijgen we geen overduidelijke strafschop en een minuut na de pauze werd het 3-1 na een misverstand tussen onze doelman en de defensie. Ons overwicht werd in te weinig uitgespeelde kansen omgezet en een rake counter net voor het einde zette een zware 4-1 op het bord. Stilstaande fases doen ons de das om. Het positieve is wel dat we niet overpowerd werden in de duels door een goede balcirculatie." * KSK Lebbeke trok de lijn door van vorig seizoen: opnieuw een gelijkspel, opnieuw 2-2, nu tegen Dendermonde. Moussa Ogab kwam terug uit blessure, hij viel in na 65 minuten. Lebbeke is 11de met twee punten. * KFC Moerbeke won met 1-3 bij Bazel en is gedeeld derde met 4 op 6. "Een goed wedstrijdbegin resulteerde na tien minuten in een 0-1 voorsprong", vertelt Hans Somers, die zelf het tweede doelpunt voor zijn rekening nam. "Bazel kwam meer in de match en wij lieten het wat hangen. De thuisploeg kreeg de mogelijkheid om gelijk te maken vanop de stip, maar doelman Sam Noeninckx stopte de elfmeter. In de rebound zag de ref opnieuw een fout en legde de bal voor de tweede keer op de stip. Opnieuw hield onze Sam de bal uit zijn doel. 0-0 halfweg. Na vijf minuten in de tweede helft konden we de voorsprong verdubbelen. Een kwartier later scoorde Bazel de aansluitingstreffer en het werd nog spannend. Pas in het slot scoorden we de 1-3 en was de eerste driepunter van het seizoen een feit." * KVV Laarne-Kalken verloor van HO met 1-12. Cedric Van Mierlo en Stijn Van den Berge zijn niet inzetbaar.
Derde provinciale * KVV Schelde verloor nu ook zijn tweede wedstrijd. Het werd 5-2 bij St-Denijs. Stijn De Coen en aanvoerder Niels Verstraeten stonden in de basis. Kevin De Backer viel in na 75 minuten. Jeroen Van Poucke is geblesseerd. "We speelden een heel goeie eerste helft, maar stonden toch 1-0 achter bij de rust. In het begin van de tweede helft kwamen we op gelijke hoogte via een strafschop en we hoopten op meer. Plots was de match op 10 minuten gedaan: van 1-1 naar 4-1. Heel jammer en de cijfers zijn sterk overdreven", legt Stijn uit. * HT Zwijnaarde verloor met 0-2 van Zevergem. Zonder Steffen De Geyter, die nog altijd revalideert. * FC Destelbergen bleef steken op 0-0 tegen VC Zwijnaarde. Tim Van der Vloedt en Cliff Vermeir kregen elk 90 minuten op de teller van coach Marc Mertens. "Winst zat erin", weet Tim, "maar voetbal draait om scoren. De eerste 20 minuten verliepen op het niveau van de tweede helft van tegen Heusden, maar daarna de partij toch in handen genomen." * Standaard Muide won met 0-1 bij Tenstar Melle en heeft 6 op 6. Marco Bandombélé en Lorenz De Grauwe zaten niet in de kern. * VSV Gent, nog altijd geleid door Piet Lippens, boekte een 1-2 uitoverwinning op Melsen en heeft vier punten. * Bij Gijzel-Oosterzele, dat 1-1 gelijkspeelde tegen Cercle Melle, ontbrak Pieter Lavens, op reis naar de Verenigde Staten. * St-Gillis-Dendermonde verloor in de D-reeks met 3-1 bij Standaard Denderleeuw. Kapitein Tom Praet stond in doel, John Ahorukomaye was er niet bij door vakantie. "Na een prima start vorige week, tegen een mindere tegenstander, stonden we nu voor een moeilijke verplaatsing naar Denderleeuw", begint Sapraeto zijn terugblik. "De uitwedstrijd van vorig jaar leerde ons dat dit op eigen veld een moeilijk te ontwrichten blok is, met best wat kwaliteit vooraan. Bovendien dit jaar aangevuld met enkele noemenswaardige versterkingen. Na enkele halve kansen aan beide kanten kwamen we iets voor het half uur op achterstand via een knap afstandsschot van El Boudati. Voor de rust kregen we nog twee uitstekende mogelijkheden om de stand in evenwicht te brengen, maar ons vizier stond zondag niet op scherp. 1-0 halfweg. Na de rust wijzigden we naar een 3-4-3 en dat resulteerde meteen in een half uur éénrichtingsvoetbal. De thuisploeg kwam er niet meer uit en de logische gelijkmaker in minuut 73 was eindelijk een feit. We probeerden door te zetten en vol voor de drie punten te gaan, maar kregen tien minuten voor affluiten een wel erg koude douche toen een hoekschop aan de tweede paal overhoeks werd binnengekopt. Toen zes minuten later een te korte terugspeelbal ook werd afgestraft, was het kalf verdronken. Jammerlijk verlies dus. Een puntendeling was zeker terecht geweest. Alleen waren we voorin op de beslissende momenten net niet scherp genoeg en we pakten erg vermijdbare tegengoals waardoor we met lege handen achter bleven." * SKL Doorslaar deelde de punten met Verrebroek na de 1-1 in de E-reeks en heeft vier punten. "Met Verrebroek kregen we op speeldag twee al een lastige klant over de vloer, een goede mix van ervaren en jonge spelers tussen de lijnen", analyseert de farao."In de eerste helft verliep de wedstrijd evenwichtig, met meer uitgespeelde kansen voor ons. Verrebroek probeerde het meer vanop afstand. In de tweede helft kon Verrebroek in de openingsminuut al scoren. Iets te braaf verdedigd op een voorzet van de flank en de Ly kon ongehinderd binnen tikken. Opnieuw moesten wij een achterstand proberen weg te werken en je zag dat Verrebroek blij was met deze tussenstand. Maar we konden toch nog gelijkmaken op vijf minuten van het einde via Van de Weghe. Verdiend. In de allerlaatste minuut konden wij een zuivere penalty krijgen, maar de scheidsrechter zag het anders. Ik weet dat hij daarvoor na de match werd terechtgewezen door de aanwezige inspecteur. Morgen trekken we voor een derby naar Zaffelare die na een 0 op 6 gemotiveerd zullen zijn. Maar wij zijn dat ook, zeker om onze coach Daniel Romero een hart onder de riem te steken na het overlijden van zijn grootvader!" * Wachtebeke klopte St-Pauwels met 3-0 en staat aan de leiding met 6 op 6. Tim Herteleer zat niet in de kern van coach Savas Kayim. * Hamme-Zogge verloor met 3-2 bij YB Beveren en heeft 1 op 6. Kenneth Van der Stricht zat niet in de kern, want hij ligt op het strand in Montenegro.
Vierde provinciale * SKV Overmere won in onze reeks bij Yildiz Gent met 0-3 en heeft ook 6 op 6. Kenzo Vandecauter hield de nul op het bord, Tim Verstraeten zat niet in de kern. * SK Wichelen, nog altijd met coach Ivo Van Wayenbergh, geraakt niet verder dan 1-1 bij Dynamo Beervelde en heeft 4 op 6. Mathias Neels speelde de hele wedstrijd. * Basisspeler Jeroen Sevens behaalde met Smetlede een 1-1 gelijkspel tegen Nazareth-Eke. Goed voor 4 op 6. * In de E-reeks verloor Stekene B ook zijn tweede wedstrijd: 1-2 tegen Sombeke. Bart De Maesschalck bleef 90 minuten op het veld. * Bij SK Merelbeke, dat met 1-2 verloor van Ophasselt, zat Antoine Okiki Boole niet in de kern.
Nationale jeugd * Nog geen Sander Van Bogaert deze week bij de U19 van KAA Gent. De lies werkt flink tegen. Matheo Audenaert en de U14 van de Buffalo's behaalden hun derde overwinning op een rij door Waasland-Beveren te verslaan met 4-1. Matheo speelde de hele wedstrijd centraal achteraan. Vandaag maakt Gent de verplaatsing naar KV Oostende. Gent staat op de derde plaats op drie punten van Anderlecht en Standard. * De U19 van Cercle Brugge blijven ook na vier speeldagen ongeslagen. Cercle klopte Geel met 3-1, Jules Vandekerckhove maakt één goal. "12 op 12 is schitterend", roept mama Annick. "Maar je ziet wel het verschil met de eerste klasse. En niet vergeten dat zijn groep vorig jaar als zesde is geëindigd in de hoogste reeks. Toch zeker niet slecht." Cercle staat zonder puntenverlies bovenaan, samen met Seraing en Virton. Jules mocht maandag ook mee met beloften op de bank voor de beker tegen KAA Gent. Jammer genoeg gaven ze in de laatste vijf minuten de 0-1 voorsprong nog uit handen. 2-1 verlies en uitgeschakeld. Levi Schack heeft de eerste vier competitiematchen met de U15 van Cercle Brugge moeten missen omdat hij op reis was. In de periode lukte de vereniging een fraaie 10 op 12. * Wout De Vleeschouwer verloor met de U15 interprovinciaal van RC Gent-Zeehaven thuis met 1-2 van Racing Waregem. De Ratjes zijn vierde. * Kenji Van Kersschaver speelt dit seizoen bij de provinciale U11 van Jong Lede. Vorige zaterdag won Lede met 3-4 bij Melsele. Kenji was goed voor een assist. De week voordien vernederde Lede Drongen met 10-. Kenji blonk toen uit met twee doelpunten en twee assists. Geen nieuws van Sil Hauspie * KAA Gent Ladies draait als nieuwkomer in eerste nationale opnieuw mee bovenaan het klassement na de 4-1 overwinning tegen Zulte Waregem. Lotte De Wilde speelde de hele wedstrijd. * Jessie Taets won met Dames Eendracht Aalst met 0-2 op het veld van Massenhoven. Jessie viel opnieuw in. Aalst staat naast de Buffalo's op kop in eerste nationale.
Jules Vandekerckhove
Vrije trainers: Wim Cocquyt, Tom Ide, Kris Buydts, Jean-Pierre Van Gansbeke, Rik Van Cauter, Wouter Van Kerckhove, Filip Van Damme, Gino Pauwels, Bjorn Veeckman
Het volste vertrouwen in Cluytens - Patrick De Rop (KFC Vrasene)
Na het povere spel en de magere één op zes groeit het gemor bij de supporters en circuleren er zelfs hardnekkige geruchten dat de positie van de bijna 60-jarige hoofdtrainer en ex-international Albert Cluytens wankel wordt. "Ik weet niet van waar die geruchten komen en wil benadrukken dat het bestuur het volste vertrouwen behoudt in Cluytens", stelt ondervoorzitter Patrick De Rop. "Cluytens is iemand waar je op kan rekenen en hij zal altijd zijn afspraken nakomen. Hij is intussen aan zijn zesde seizoen bezig bij onze club en kent het huis dus door en door. De kritiek dat er dan stilaan sleet begint te komen op de relatie tussen trainer en speleresgroep, vind ik niet terecht. Onder zijn bewind haalde Vrasene drie keer op rij de eindronde. Dat blijft ook dit seizoen onze doelstelling. Ondanks een uitstekende voorbereiding begonnen we inderdaad met slechts één op zes, maar misschien kunnen we dit weekend verrassen op het veld van co-leider HO Kalken. Steven Van De Vijver ontbreekt door schoolverplichtingen en Matthias Coekaerts is minstens zes weken uit." (Geert Van Bocxelaer in Het Laatste Nieuws)
1. Baes, Caryn, Cools-Ceuppens, De Brabander, De Corte
TOPSCORER HO II (9w=>12g)
4. Bonne
3. Finck, Neus
1. De Vuyst, Van Nieuwenhuyse
ASSISTS HO I (9w => 11a)
2. Bonny, Caryn, De Brabander
1. Baes, Buyl, De Wilde, Vrijens, Wymeels
ASSISTS HO II (9w => 9a)
3. S De Vleeschouwer
2. De Coen
1. Bonne, De Geest, Neus, Van Nieuwenhuyse
KAARTENDANS I
GEEL (9w)
3. Caryn
2. Heirewegh, Van der Eedt, Vrijens
1. Bonny, Buyl, Cools-Ceuppens, Neve
ROOD (1)
1. Wymeels (Eppegem)
KAARTENDANS II
GEEL (9w)
3. De Mey
2. Buggenhout, J De Vleeschouwer, Neus, Ongena
1. Bonne, De Vuyst, Van Den Abeele, Vermeerschen
ROOD (0)
0.
2021-2022
HO I
* Nathan Baele
* Simon Baes
* Kelian Bonny
* Jasper Buyl
* Bjorn Caryn
* Brecht Cnockaert
* Stijn Cools-Ceuppens
* Joffry De Brabander
* Senn De Corte
* Yente De Jonge
* Gilles De Saegher
* Dieter De Wilde
* Siel Hauspie
* Yoran Heirewegh
* Enzo Neve
* Lukas Poppe
* Levi Schack
* Pieter-Jan Van der Eedt
* Bram Vrijens
* Jonah Wymeels
* T1 David Verhelst
* T2 Gilles Van de Slijcke
* KT Wouter Van Kerckhove
* kiné Glenn Van Malderen
* DLG Filip Nevejans
* scout Bram De Smedt
HO II
* Ali Akrouh
* Davor Baes
* Lars Bogaert
* Lorenzo Bonne
* Kevin Buggenout
* Stijn De Coen
* Nicola De Geest
* Sam De Mey
* Mats De Praeter
* Jonas De Vleeschouwer
* Siebe De Vleeschouwer
* Bavo De Vuyst
* Mauro Finck
* Ken Kuppens
* Peter Matthijs
* Warre Neus
* Jorre Ongena
* Winter Raman Geenens
* Lothar Ritière
* Aaron Schollaert
* Myrddin Snoeck
* Lennert Van Malderen
* Michiel Van Nieuwenhuyse
* Aaron Vereecken
T1 Dirk Nuytens
T2 Bart Vermeerschen
DLG Robin Simoens
kiné Freddy Schepens
CLUBTRAINERS Eerste ploeg: David Verhelst, Gilles Van de Slycke & Wouter Van Kerckhove
Tweede ploeg: Dirk Nuytens & Bart Vermeerschen Beloften: Lander Bracke U21: Marc Batselier
Vedetten: Mario Vion
Scholieren U17: Lander Bracke, Aaron Vereecken en Jorre Ongena Knapen U15: Jan Bulté en Robin Simoens Miniemen U13: Levi en Lee Schack Miniemen U12: Didier Combel en Tom Praet Preminiemen U11: Frauke Pauwels, Jens en Juul Preminiemen U10: Ben Colle, Seppe Denkens en Lara De Munter Duivels U9: Bjorn Veeckman en Pieter De Croock Duivels U8: Francis Dierickx en Kevin Buggenhout Duivels U7: Barn Van Laere en Kenneth Vlassenroot
Duivels U6: Kjell Clinckspoor en Camile Luwaert
Keepers: Eddy Stevens
Vlindertrainers: Kristof, Wout, Audrick, Tiebe, Jurgen en Robbe
Gemotiveerde jeugdcoaches zijn altijd welkom!
Sportieve cel: HO I: Ferry Baes, Bjorn Veeckman & Koen Vermeulen HO II: Lander Bracke TVJO: Roel Vandaele onderbouw: Gilles Van de Slycke middenbouw: Roel Vandaele bovenbouw: Lander Bracke
Kledij: Bart Clinckspoor Admin jeugd Joke De Landtsheer