Dit weekend staat de tweede speeldag op het programma van de Hofman Cup, de beker van Oost-Vlaanderen. En de derde speeldag van de beker van België. Dit zijn de wedstrijden met bevriende clubs en ex-Hogeroppers.
KFC HO Kalken - FC Lembeke (verplaatst naar dinsdag 12/08) oefen KFC HO Kalken - beloften RC Wetteren-Kwatrecht 16u Vinderhoute - KFC HO Kalken II 3-0 Kleit - Lochristi 1-0
KSV Oudenaarde - RC Wetteren 5-0 "Na 8 minuten kreeg onze doelman al de rode kaart voor handsspel buiten de grote rechthoek" vertelt coach Maarten De Landtsheer. " Ruim een half uur konden we standhouden, maar na de eerste treffer ging het snel."Yannick Boone speelde 80 minuten, Lesley Hoorens 25. Champlon - Eendracht Zele 1-4 Standaard Wetteren - Bornem 0-4 VW Hamme - Zwarte Leeuw 1-0 stopgezet FC Merelbeke - Geant Athois 0-4 RC Gent-Zeehaven - Crossing Schaarbeek 2-0
De U7 van HO eindigden op de vierde plaats op het nat tornooi van ESA Bottelare.
Matheo Audenaert heeft er ondertussen ook zijn tweede oefenduel opzitten met de U13 van KAA Gent. De jonge Buffalo's wonnen tijdens de stage in Nieuwpoort tegen de U14 van Koksijde met 8-2 en Matheo scoorde één keer.
STAGE: beide ploegen van KFC HO Kalken op teambuilding
KFC HO Kalken heeft er een gevarieerde stagedag opzitten in Breda. Getuige hiervan de vele foto's die in onze mailbox terechtkwamen. Bedankt! Een eerste greep uit de inzendingen.
STAGE: beide ploegen van KFC HO Kalken op teambuilding
Gisteravond zijn beide ploegen van KFC HO Kalken op stage vertrokken. HO I een weekend naar Breda, HO II tot zondag naar Oostende. De eerste foto is ondertussen binnengekomen, van aan de Belgische kust. Veel plezier!
EVENT: terugblik op de spelersvoorstelling van KFC HO Kalken (deel 3)
Op de jaarlijkse ploegvoorstelling van KFC HO Kalken werd het vorige seizoen afgesloten met de uitreiking van de laatste prijzen voor de verkiezing van de speler van het jaar. Jonas De Bruycker kreeg een fles champagne als speler van de maand april, geschonken door Wijnatelier uit de Gaverstraat. Axel, de heer des huizes van Wijnatelier, zette ook nog een hele grote fles hemels vocht opzij voor de speler van het seizoen 2013-2014. De laureaat is Stefaan Rogiers. Een dikke proficiat aan onze middenvelder, die momenteel in Frankrijk vertoeft. Bedankt aan alle juryleden voor hun deskundige punten en een woordje van dank ook aan Wijnatelier voor de jarenlange steun!
OEFEN: KFC HO Kalken II speelt gelijk tegen Standaard Muide
KFC HO Kalken II is zondag aan de Hofman Cup begonnen met een 1-1 gelijkspel tegen Standaard Muide. Meteen het debuut voor trainer Eddy Vispoel en zijn assistent Kenneth Bosch. "We speelden een goeie eerste helft", blikt Eddy terug. "En we werden ook beloond met een doelpunt van Milos Van den Berge, op aangeven van Ruben Hoogewijs. Na de pauze toonden we ons veel minder sterk. Vooral omdat enkele jongens fysiek tekortschoten. Ze hebben tot nog toe te weinig getraind. Dankzij doelman Kenzo Van de Cauter konden we met moeite een puntje vasthouden. Hard verder werken en het positieve uit de eerste helft onthouden, dat is de boodschap."
Zondag werkt HO II zijn tweede oefenduel af op het veld van Vinderhoute. Het team trekt vandaag op driedaagse stage naar Oostende. Dieter Rogiers en Jens Van Rysselberghe zijn nog niet inzetbaar.
OEFEN: KFC HO Kalken verliest op RC Wetteren-Kwatrecht
KFC HO Kalken werkte gisteravond een stevige test af op het grote terrein van vierdeklasser RC Wetteren-Kwatrecht. Coach Maarten De Landtsheer stelde met Yannick Boone en Lesley Hoorens twee Hogeroppers op. HO kreeg in de eerste helft twee grote kansen om de score te openen, maar de poging van een sterke Robin Praet werd door aanvoerder Vermeerschen van de lijn gekeerd en Stijn De Coen besloot de tweede mogelijkheid naast het doel. Na een vrije trap van HO aan het Wetteren-doel lag de bal een paar tellen later aan de overkant voorbij goalie Van Reeth. 1-0 via Copers, duidelijk een leermoment.
Na de pauze had de thuisploeg voortdurend overwicht en de ingevallen Vandesompel en Schamp brachten de eindstand op 3-0. Bij HO bleven Blanckaert, Haentjens en Colle aan de kant met blessures. Gewezen Hogeropper Willem Buedts was een verrassende verschijning in het publiek. Hij ondervindt nog altijd last na zijn zware knie-operatie en is ondertussen gestopt met voetballen.
De A-kern van de tweede provincialer krijgt vanavond de fotograaf van de geschreven media over de vloer. Om een archiefje aan te leggen voor het komende seizoen. Iedereen weet ondertussen wat er hem te doen staat. Extra: witte en donkerblauwe kousen meebrengen! Afspraak om 18u45 aan de rand van het veld ... van KFC HO Kalken. Gekleed, het is geen badpakkenspecial, Moussa. De voorzitter, een gevierd model, gaf alvast het goeie voorbeeld. (foto Marleen De Coene)
Na enkele tegenstanders uit lagere reeksen komen de zwaardere opdrachten er nu aan voor KFC HO Kalken. Vanavond gaat Hogerop op bezoek bij vierdeklasser RC Wetteren-Kwatrecht. En vorige zaterdag verloor HO zijn eerste wedstrijd van de Hofman Cup op het veld van Svelta Melsele uit eerste provinciale met 3-1. "Mooie accommodatie, goeie grasmat, groot veld, alle ingrediënten waren aanwezig voor een nieuwe oefenmatch", blikt assistent-coach Vincent De Backer terug. "Svelta Melsele leek voor ons als een eerste mooie test na ruim twee weken voorbereiding. De wedstrijd zelf begon niet zo goed voor ons, want na amper een minuut voetballen werd een klein foutje in de opbouw genadeloos afgestraft. 1-0 Deze start woog op de ploeg en het duurde eventjes vooraleer we in ons spel geraakten. We probeerden verzorgd te spelen en dat houdt in dit prille stadion van de voorbereiding altijd wat extra risico's in, maar daar dienen oefenwedstrijden voor.
Iets voorbij halfweg de eerste helft kenden we onze beste periode, geen toeval dus dat net dan de gelijkmaker viel. Een prima doorsteekbal van Jonas Haentjens en Jeroen Van Poucke werkte, oog in oog met de doelman, mooi af. 1-1 Net voor de rust toonde Svelta zich opnieuw efficiënt toen ons balverlies op het middenveld binnen de 5 seconden tot de 2-1 leidde. Na de pauze hadden we een betere start, met onder andere een kopbal van Jonas Haentjens op de lat. Maar de bedoelingen van Melsele waren duidelijk: tempo omhoog, centrale verdediger laten doorschuiven en zo de druk opvoeren. De 3-1 viel op een wel heel ongelukkige manier. Een laterale pass tussen de back en de centrale verdediger werd door Jeroen afgeblokt, maar de bal viel 30 meter verder in de voeten van hun spits ... helemaal alleen voor Ward miste hij niet. Naarmate de wedstrijd vorderde, werd het moeilijker om het tempo te volgen, maar niets om ons zorgen over te maken. We hebben nog enkele weken voor de competitie. Conclusie: een goede oefenwedstrijd waar we bij momenten al mooie zaken lieten zien. Heel hoopvol."
EVENT: terugblik op de spelersvoorstelling van KFC HO Kalken (deel 2)
In dit tweede deel van onze terugblik op de jaarlijkse spelersvoorstelling van KFC HO Kalken belichten we HO B, met enkele oude/nieuwe gezichten en twee gloednieuwe trainers Eddy Vispoel en Kenneth Bosch. (foto's Marleen De Coene)
EVENT: zondagreserven KFC HO Kalken organiseren penaltycup
16 ploegen hebben zich al ingeschreven voor de eerste penaltycup van de zondagreserven van KFC HO Kalken. Er kunnen er nog een paar bij, dus niet aarzelen! Fijne namiddag verzekerd op de Kruisen.
EVENT: terugblik op de spelersvoorstelling van KFC HO Kalken
De ploegvoorstelling van KFC HO Kalken was vorige vrijdag opnieuw een groot succes: meer dan 250 eters kwamen zich tegoed doen aan de bakkwaliteiten van 't Kapiteintje, alles verliep vlot en ook de voorstelling zelf kreeg de nodige aandacht van de volle zaal. De komende dagen blikken we hier terug via een resem knappe foto's van clubfotografe Marleen De Coene. Alvast een dikke dankjewel aan iedereen die van dit evenement een succes heeft gemaakt! Vandaag deel 1: het eten en het afruimen met de hulp van de spelers!
Dit weekend staat de eerste speeldag op het programma van de Hofman Cup, de beker van Oost-Vlaanderen. En de tweede speeldag van de beker van België. Dit zijn de wedstrijden met bevriende clubs en ex-Hogeroppers.
Svelta Melsele - KFC HO Kalken 3-1 KFC HO Kalken B - Standaard Muide 1-1
SK Lochristi - Waarschoot 1-0 SK Berlare - St-Niklaas 1-3 RC Wetteren - Jong Lede 1-0 Standaard Wetteren - TK Meldert 8-1
Levi Schack verloor met de U14 van Cercle Brugge een oefenmatch bij KV Kortrijk met 3-2. Onze Hogeropper is jammer genoeg op het einde van de wedstrijd uitgevallen met een schouderblessure. Hopelijk is het niet te erg. En Matheo Audenaert heeft er ondertussen ook zijn eerste oefenduel opzitten met de U13 van KAA Gent. De jonge Buffalo's wonnen tegen de U14 van Wielsbeke met 10-1 en Matheo scoorde twee keer.
Dit weekend staat de eerste speeldag op het programma van de Hofman Cup, de beker van Oost-Vlaanderen. KFC HO Kalken trekt vanavond naar Svelta Melsele, dat een reeks hoger speelt. HO B begint op de Kruisen aan zijn bekeravontuur, morgen om 16u, tegen Standaard Muide. Voor de jongens van coach Eddy Vispoel is het de eerste oefenwedstrijd in deze voorbereiding. Loop zeker es langs.
Vandaag en morgen is er ook de tweede speeldag van de beker van België. Dit zijn de wedstrijden met bevriende clubs en ex-Hogeroppers.
SK Berlare - St-Niklaas RC Wetteren - Jong Lede Standaard Wetteren - TK Meldert
Gewezen speler en trainer Bert Herregodts treedt vandaag in het huwelijksbootje met Wendy Goossens. Inte mag het allemaal vanop de eerste rij meemaken. KFC HO Kalken wenst de drie musketiers een schitterende dag toe, een mooie toekomst en vandaag vooral veel plezier.
OEFEN: winst tegen Wachtebeke, gelijk tegen Heusden
Twee wedstrijden op twee dagen voor KFC HO Kalken. Woensdag was SK Wachtebeke op bezoek, het team van trainer Savas Kayim en de licht geblesseerde Tim Herteleer. HO tekende enkele fijne combinaties uit en won ruim tegen een gemengde derde provincialer. Via drie doelpunten van Jonas Haentjens, twee van Robin Praet en eentje van Cliff Vermeir werd het 6-0.
Gisteren ging een gemengd HO op bezoek bij KFC Heusden en in het land van Peter 'King' Matthijs werd het 1-1. Opnieuw was het een Haentjens die scoorde -broer van-, maar wel tegen zijn eigen ploeg. Zaterdag staat de eerste wedstrijd van de Hofman Cup op het programma, op verplaatsing bij Svelta Melsele uit eerste provinciale. HO B ontvangt zondagnamiddag Standaard Muide op de Kruisen.
JEUGD: trainingen van start voor alle elftallen van KFC HO Kalken
Deze week starten ook de trainingen voor alle jeugdelftallen van KFC HO Kalken. Hieronder vind je de namen van de trainers en de dagen/uren van de trainingen voor het seizoen 2014 - 2015. Voor meer info surf je naar www.jeugdhokalken.be en www.bloggen.be/jeugdkfchokalken.
Duiveltjes U6 Lorenzo Bonne en Emile Vandekerckhove woensdag 18u - 19u
Duiveltjes U7 Mario Van Den Neste en Kristof Rogiers woensdag 18u - 19u
Duiveltjes U8 Roel Vandaele en Andy Onselaere maandag en woensdag 18u - 19u
Duiveltjes U9 Christophe Van Der Beken en Kurt Van Horenbeeck maandag en woensdag 18u15 - 19u15
Preminiemen U10 Steffen De Geyter en Mathias De Man maandag en donderdag 18u30 - 19u30
Preminiemen U11 Kenneth Willems maandag en woensdag 18u - 19u
Preminiemen U12 Jens Van Der Putten dinsdag en donderdag 18u15 - 19u15
Miniemen U13 Bram Cours dinsdag en donderdag 18u - 19u15
Knapen U15 Dirk Van Den Bossche maandag en woensdag 18u15 - 19u45
Scholieren U17 Stefaan Rogiers en Thibault Degryse dinsdag en donderdag 18u - 19u20
TERREIN: de laatste opsmukbeurt voor de eerste wedstrijd
Morgen werkt KFC HO Kalken zijn eerste oefenwedstrijd af van deze voorbereiding. Op de Kruisen is dan FC Edeboys te gast. En op je eerste afspraakje wil je er altijd keurig uitzien. Daarom zijn Ferry Baes, Bjorn Veeckman en Vincent De Backer er vandaag nog es ingevlogen. Drie mannen met groene vingers. Maar ze verdienen vooral veel respect! Bedankt kerels!
De eerste weken bij een voetbalclub zijn geen lachertje: veel meters maken, groot volume ... afzien dus. Gisteren legde KFC HO Kalken enkele fysieke proeven af op de Kruisen. Marleen De Coene, onze fotografe met dienst, ruilde het wielrennen even in voor het voetbal en bewees dat ze al scherp staat. De knappe fotoreeks is te bekijken op de Facebook-pagina van HO. Zeker een aanrader!
1. Baes, Caryn, Cools-Ceuppens, De Brabander, De Corte
TOPSCORER HO II (9w=>12g)
4. Bonne
3. Finck, Neus
1. De Vuyst, Van Nieuwenhuyse
ASSISTS HO I (9w => 11a)
2. Bonny, Caryn, De Brabander
1. Baes, Buyl, De Wilde, Vrijens, Wymeels
ASSISTS HO II (9w => 9a)
3. S De Vleeschouwer
2. De Coen
1. Bonne, De Geest, Neus, Van Nieuwenhuyse
KAARTENDANS I
GEEL (9w)
3. Caryn
2. Heirewegh, Van der Eedt, Vrijens
1. Bonny, Buyl, Cools-Ceuppens, Neve
ROOD (1)
1. Wymeels (Eppegem)
KAARTENDANS II
GEEL (9w)
3. De Mey
2. Buggenhout, J De Vleeschouwer, Neus, Ongena
1. Bonne, De Vuyst, Van Den Abeele, Vermeerschen
ROOD (0)
0.
2021-2022
HO I
* Nathan Baele
* Simon Baes
* Kelian Bonny
* Jasper Buyl
* Bjorn Caryn
* Brecht Cnockaert
* Stijn Cools-Ceuppens
* Joffry De Brabander
* Senn De Corte
* Yente De Jonge
* Gilles De Saegher
* Dieter De Wilde
* Siel Hauspie
* Yoran Heirewegh
* Enzo Neve
* Lukas Poppe
* Levi Schack
* Pieter-Jan Van der Eedt
* Bram Vrijens
* Jonah Wymeels
* T1 David Verhelst
* T2 Gilles Van de Slijcke
* KT Wouter Van Kerckhove
* kiné Glenn Van Malderen
* DLG Filip Nevejans
* scout Bram De Smedt
HO II
* Ali Akrouh
* Davor Baes
* Lars Bogaert
* Lorenzo Bonne
* Kevin Buggenout
* Stijn De Coen
* Nicola De Geest
* Sam De Mey
* Mats De Praeter
* Jonas De Vleeschouwer
* Siebe De Vleeschouwer
* Bavo De Vuyst
* Mauro Finck
* Ken Kuppens
* Peter Matthijs
* Warre Neus
* Jorre Ongena
* Winter Raman Geenens
* Lothar Ritière
* Aaron Schollaert
* Myrddin Snoeck
* Lennert Van Malderen
* Michiel Van Nieuwenhuyse
* Aaron Vereecken
T1 Dirk Nuytens
T2 Bart Vermeerschen
DLG Robin Simoens
kiné Freddy Schepens
CLUBTRAINERS Eerste ploeg: David Verhelst, Gilles Van de Slycke & Wouter Van Kerckhove
Tweede ploeg: Dirk Nuytens & Bart Vermeerschen Beloften: Lander Bracke U21: Marc Batselier
Vedetten: Mario Vion
Scholieren U17: Lander Bracke, Aaron Vereecken en Jorre Ongena Knapen U15: Jan Bulté en Robin Simoens Miniemen U13: Levi en Lee Schack Miniemen U12: Didier Combel en Tom Praet Preminiemen U11: Frauke Pauwels, Jens en Juul Preminiemen U10: Ben Colle, Seppe Denkens en Lara De Munter Duivels U9: Bjorn Veeckman en Pieter De Croock Duivels U8: Francis Dierickx en Kevin Buggenhout Duivels U7: Barn Van Laere en Kenneth Vlassenroot
Duivels U6: Kjell Clinckspoor en Camile Luwaert
Keepers: Eddy Stevens
Vlindertrainers: Kristof, Wout, Audrick, Tiebe, Jurgen en Robbe
Gemotiveerde jeugdcoaches zijn altijd welkom!
Sportieve cel: HO I: Ferry Baes, Bjorn Veeckman & Koen Vermeulen HO II: Lander Bracke TVJO: Roel Vandaele onderbouw: Gilles Van de Slycke middenbouw: Roel Vandaele bovenbouw: Lander Bracke
Kledij: Bart Clinckspoor Admin jeugd Joke De Landtsheer