Hallo wij zijn de 5de klassers. We zijn naar Veilige Have geweest. We hebben vlindertjes zitten kleuren om aan de kamerdeuren te hangen. Er kwamen een paar mensen en die hebben ons geholpen. Iemand heeft de letters van de lente zitten schilderen. We hebbben veel foto's genomen. Mathis heeft de meeste vlindertjes gekleurd. We hebben limonade gedronken . Op het einde hadden we iemand naar de kamer gebracht en een koffietje gegeven ! Toen waren we droevig omdat we weg moesten en weer bij meester Wouter in de klas moesten en toen zijn we terug naar de ingang gegaan en we hebben nog veel leuke en grappige foto's getrokken. groetjes TTMG.
Bezoek Veilige Have door Silke, Kasper, Aaricia en Lars
Hallo wij zijn naar Veilige Have geweest. We hebben allerlei bloemen en paaseieren geschilderd voor Pasen. Het was zeer leuk, de mensen die in Veilige Have zaten en wij vonden het ook zeer leuk. Er waren ook een paar mensen die kaarten. Je kreeg ook iets om te drinken en er was daar iemand die het glas gewoon op de grond smeet, waarom weten we ook niet. We vonden het zeer leuk en willen het zeker nog eens doen
Hallo, we zijn naar veilige have geweest. Daar zaten we bij de afdeling De Lork. Eerst moesten we enkele mensen gaan halen voor de koffie. Dan hebben we enkele mensen geholpen om bolletjes te rollen en de muzieknoten te versieren. Daarbij hebben we veel plezier gehad. Ze deden wel eens iets verkeerd, maar dat vonden we niet erg. Jammer genoeg was de tijd rap voorbij, maar we hebben veel plezier gehad.
We zijn op 18/02 naar Veilige Have geweest. We hebben eerst een paar tafels klaar gezet met koffie en koekjes en dan was het tijd om de mensen te halen in hun kamer Dan gingen we een spelletje spelen op afdeling 'De Linde 1'. Daarna dronken we nog een glaasje limonade en dan gingen we naar school.
Dan zijn we in een kamertje geweest en hebben daar vogeltjes gezien. Daarna zijn we in een zaal geweest en daar hebben we leuke spelletjes gespeeld. Het eerste spel was met knikkers. En het tweede spel was met ringen. Het was super leuk.