Het was weer vroeg van morgen , om 6u30 ging de wekker weer af .
Alles weer in laden , en dan een lekker ontbijt .
zo klaar voor vertrek , na een ritje van om en bij een half uurtje , aan gekomen in Lummen waar er al heel wat sportieve vrienden klaar stonden om er zich voor de volle 100% te geven .
op naar de inschrijving , nog niemand van de club te bespeuren .
éénmaal ingeschreven krijg ik een sms ze is er , oke even wachten dan en dan telefoon van de rest van de groep ze zijn op de parking nog vlug even aan't omkleden !
nadat iedereen zich heeft ingeschreven , eindelijk vertrek !!!
het beloofd een heerlijke rit te worden al na enkel km's merken we dat al ! veel singeltracks en technische stukken met een paar pittige klimmetjes op de heuvels rond Linkhout .
zalig gewoon ,
na een dikke 10 even verschieten , de bevoorrading is er al , een beetje vroeg maar wel te begrijpen omdat ook de andere afstanden er moeten passeren .
Een heerlijke kom warme soep en de nodige koekjes en we kunnen weer verder om te genieten
bij vertrek van daar trekt onze oudste toch niet zijn ketting over se ( wat een beest )
Hier en daar ging er wel iemand eens voor je liggen en konden we er nog wel eens mee lachen ,
We reden SAMEN tot aan het einde ,
Thx aan iedereen die vandaag aanwezig was ! Didier , Hugo , Silvie , Sofie , en dan natuurlijk de vriend van Hugo waar de naam mij van ontglipt . en natuur lijk ik zelf . Zij die er niet bij waren hadden ongelijk
Op naar volgende week dan rijden we in Lichtaart
en mannen na de rit is de drank voor mij ( alé de drank voor u en de rekening voor mij )
Alles begon met een tof gesprek , op een avond spraken we af om samen een beetje te gaan fietsen nadat ik gehoord had dat Fre ( Ondertussen mijn beste makker ) geregeld heel wat km's ging rijden op zijn koersfiets.
Onze eerste rit samen zou een rit naar Namen zijn maar omdat ik totaal geen conditie had is het gestopt in Eghezee , de terug weg was dan ook nog eens zo zwaar , maar de passie was er wel .
een nieuw tijdperk was aangebroken in mijn leven , heb besloten om alle andere topsport op te geven ( ooit stond ik onder het doelhout ven een tweedeklasser ) . en er voor te kiezen om elke zondag op de fiets naar een of ander plekje in ons land en omstreken te rijden samen met Fre .
onder tussen heb ik dat ook betere Fietsen zoals een Mtb van Cube en een betere Racefiets van Thompson , waardoor ik onze prof een beetje kan volgen
Fre zweerd bij het merk Senca , zowel zijn Racefiets als zijn Mtb .
door samen veel te fietsen hebben we elkaar leren aanvoelen en zo weren we echte vrienden !!!