Inhoud blog
  • De helaasheid der dingen deel10
  • De helaasheid der dingen deel9
  • De helaasheid der dingen deel8
  • De helaasheid der dingen deel7
  • De helaasheid der dingen deel6
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Helaasheid der dingen

    22-11-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De helaasheid der dingen deel7
    Hoofdstuk 7: De pelgrim

    De Pelgrim is een afkickcentrum waar Dimitri zijn pa naartoe wil want het gaat echt niet goed met hem. Onderweg erheen besluiten ze om nog een laatste kroegentocht te doen maar als het tijd is om naar de Pelgrim te gaan neemt Potrel zijn verantwoordelijkheid en voert hij zijn broer ernaartoe. Daar aangekomen springt er juist een man uit een raam met het hoofd eerst en als de gevolgen vandien. Desondanks gaat Pie het afkickcentrum toch binnen.

    in dit hoofdstuk gebeurd er eindelijk iets dat getuigd van gezond verstand, de opname van Pie in het afkickcentrum. Verder is mijn mening over het boek nog altijd niet veranderd.

    22-11-2009 om 00:00 geschreven door paul  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    21-11-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De helaasheid der dingen deel6
    Hoofdstuk 6: Iets over mijn moeder, mevrouw?

    Dit hoofdstuk heb ik op de trein gelezen bij gebrek aan iets anders om mijn aandacht op te vestigen en de saaie uren op de trein door te brengen.
    Dit hoofdstuk is geheel gewijd aan de plaspas van de o zo gehate moeder van Dimitri. Er is bij de bevalling iets misgelopen waardoor het voor haar moeilijk is om controle te houden over waar en wanneer ze plast. Voor dit probleem heeft ze een plaspas gekregen die haar toelating geeft om overal gratis gebruik te maken van de wc en ze haalt dan ook te pas en te onpas dit ding boven, zelfs bij gelegenheden waarbij ze de pas eigenlijk niet kan gebruiken. 
    Dimitri haat zijn moeder hierdoor zo dat hij uiteindelijk besluit weg te lopen en als ze is een dagje aan zee doorbrengen ziet hij zijn kans schoon om weg te lopen.

    21-11-2009 om 00:00 geschreven door paul  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (5 Stemmen)
    19-11-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De helaasheid der dingen deel5
    Hoofdstuk 4: Alleen de allenen en Hoofdstuk 5: Het nieuwe liefje van mijn pa

    In hoofdstuk 4 gaat het over de gokverslaving van nonkel Zwaren die ervoor zorgt dat de deurwaarder hun tv meeneemt en ze een oplossing moeten vinden om het concert van Roy Orbison te kunnen volgen want: 'een live concert moet je live zien en niet opgenomen'. Uiteindelijk kunnen ze bij een gezin uit Iran kijken, deze mensen spreken beter nederlands als hen, maar bij het bekendeste nummer van Roy zetten ze het kot op stelten en breken verschillende stukken meubilair.

    In hoofdstuk 5 komt een dame van Jeugdzorg de leefomstandigheden van Dimitri controleren en vind deze maar erbarmelijk waarop ze vraagt waarom hij niet bij zijn moeder woont en hij kort antwoord: "Mijn moeder is een hoer".

    Uit deze hoofdstukken is nog maar is gebleken dat ze niets anders kunnen dan drinken in problemen maken, ook hun taal trekt maar heel uit de verte op nederlands, zo onverzorgd is hun taalgebruik.
    Ik ben er ook nog altijd niet uit waarom dat mensen dit soort boek graag lezen en er ook nog is geld aan uitgeven, ik ben er al lang uit dat het pure geldverspilling was, en ware het niet dat ik dit boek voor school moet lezen zou ik het ofwel hebben teruggebracht ofwel ergens hebben opgeborgen in een stoffige oude boekenkast waar het kan vergeten worden.

    19-11-2009 om 00:00 geschreven door paul  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    17-11-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De helaasheid der dingen deel4
    Hoofdstuk 3: De ronde van Frankrijk

    In dit hoofdstuk organiseert nonkel Potrel een ronde van Frankrijk, maar ipv deze te fietsen staat elke 5km gelijk aan een glas alcohol en hoe steiler de helling hoe zwaarder de alcohol. Dit idee komt er nadat er in een nabijgelegen café een wereldkampioenschap drinken word gehouden en hij niet mee mag doen omdat hij nog te jong is. De wedstrijd van Potrel zou 18 dagen duren maar door de velo liters alcohol die achterover werden geslagen lukt het hen niet om het 18 dagen vol te houden. Potrel was in de eerste etappes nog een verstandige drinker maar de dag voor de eerste bergrit krijg hij van oma Verhulst een echte racefiets omdat zij denkt dat hij echt aan het fietsen is, en mogelijk is dit de reden waarom hij bij de bergrit alles op alles gooide en het moest bekopen met een ziekenhuis bezoek wat ook het einde van de wedstrijd betekende.

    Nadat ik dit hoofdstuk uit had dacht ik dat ik nog altijd bij hoofdstuk 1 zat want er was nog altijd niet veel anders gebeurd, ze hadden zich weeral in coma gezopen en hun oma geld afgetroggeld, deze keer weliswaar niet uit eigen beweging.

    17-11-2009 om 00:00 geschreven door paul  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)


    Archief per week
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 26/10-01/11 2009

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs