Inhoud blog
  • De zon zoeken in het ... nope : Berlin it is
  • Galmaarden op zijn paasbest
  • C'est bon pour la morale :)
  • Eén , twee, drie maal scheepsrecht in Doornik
  • Ragnies, bij de distellerie
    Gastenboek
  • Een herfst maandag groet
  • Goedemiddag blogmaatje
  • camperverhalen
  • Tof!!
  • Bezoekje

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek

    Archief per jaar
  • 2022
  • 2021
  • 2020
  • 2019
  • 2018
  • 2017
  • 2016
  • 2015
  • 2014
  • 2013
  • 2012
  • 2011
    Laatste commentaren
  • Een zomerse woensdag bezoekje (Patricia)
        op Een prachtige camperplaats in Gavere
  • Goedemiddag blogmaatje (bemoedigendewoorden)
        op Rock Werchter anno 2019
  • Goedemiddag blogmaatje (weetjeselkedag)
        op Gravelines in zomermodus
  • Een aangename vrijdag toegewenst (bemoedigendewoorden)
        op Larochette, met kids, zonder Fons
  • Fons is uit winterslaap (marksje)
        op Peruwelz: onze eerste uitstap van het jaar is een feit
  • Mijn favorieten
  • lankarren
  • Camperverhalen/Eropuit met Fons
    Onderweg met de mobilhome/van
    23-12-2021
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Eindejaarsconference
    Ho ho ho, aan de vooravond van kerst en met nog een weekje te gaan tot aan 'a brand new year', kunnen we hier weer eens even terugblikken op het voorbij Fons-jaar.
    Geen strenge lockdowns die ons konden tegenhouden dit jaar, dus trokken we er 12 weekendjes op uit met onze grote vriend en huisgenoot Fons, of noemen we hem beter Fonske? Sinds hij een 'joenge puppe' kreeg als vriendin, lijkt hij wel gekrompen. Maar we zien hem daarom niet minder graag hoor. We gingen ook een weekje weg in eigen land en 2 langere reizen in la douce France lieten hem en ons dromen van meer. Totaal gereden kilometers dit jaar : 8432. 
    Helaas zat een weekendje London er dit jaar weer niet in, want die Engelsen maken het supermoeilijk hun grenzen over te steken. En al missen we deze stad superhard, al die poespas van papieren en testen hebben we er toch ook niet voor over. Gelukkig maakte het weekje onder de Spaanse zon veel goed, een beetje te veel zelf voor Marnix want hij zou er stande pede zomaar naartoe willen verhuizen. 
    Vooruitkijken naar volgend jaar? Ondanks de onzekere tijden, waarin flexibiliteit hoog aan te raden staat, hoop ik alleen maar op het zelfde elan voort te kunnen gaan. Gezondheid hebben we niet helemaal in eigen handen, van al de rest moeten we zelf proberen het beste te halen. Elk op zijn eigen manier, elk met zijn eigen verlangens en wensen. 
    Ben je 20, 30 of 70? Leef! En maken je eigen dromen werkelijkheid! (Nee schat, jouw droom om onder de Spaanse zon te gaan wonen, berg je maar even op :))
    Vrolijk kerstfeest en aan ieder een gelukkig nieuwjaar!!!!
    New Years Wishes Adventures Fortunes


    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail *
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (0)



    Over mijzelf
    Ik ben Heidi
    Ik ben een vrouw en woon in Bredene () en mijn beroep is Administratief bediende.
    Ik ben geboren op 04/04/1965 en ben nu dus 60 jaar jong.
    Mijn hobby's zijn: Reizen, linedance, muziek, lezen, handwerk, wandelen, geocaching.

    Zoeken in blog


    Foto


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs