Beste Bart, (de kans dat je dit leest is uitgesloten maar bon)
Het Vlaanderen waar jij van droomt is me veel te eng, kliklijnen, gas boetes Vlaanderen boven alles en de rest kan stikken. je zet het enge gedachtengoed van die andere schaamlappartij Vlaams gedrocht gewoon verder.
De NV Vlaanderen gaat een héél enge venootschap worden, maar waar ik het meeste bang van ben is wat er na NV Vlaanderen gaat komen, het einde van België zal een sneeuwbaleffect hebben, jij en je enge vriendjes aan de top, alle andere weg geklikt of ver-gastboete. Na het installeren van Keizer Dewever gaat het grote gezever beginnen, asielzoekers komen allang niet meer naar Vlaanderen, in de gevangenissen zullen de vrijgekomen plaatsen wel ingevuld worden door staatsgevaarlijke mensen die NV Vlaanderen verguisen en heimwee hebben naar het goede oude België. Maar je echte agenda zal dan pas op de proppen komen, bij gebrek aan de gebruikelijke slachtoffers (wallonië, asielzoekers enz...) moet je opzoek gaan naar nieuwe zondebokken: werklozen, kansarme, langdurige zieken, sociaal zwakkere. En uw NV gaat stedds enger worden ! NVA neen dank u .
Zoals vele andere stervelingen ben ik elke dag onderworpen aan de grillen en onkunde van "de mannen van den ijzeren weg" ook wel NMBS genaamd. En gelukkig wordt je der doorgaans ni echt van vrees ik, als je dan nog eens geconfronteerd word met out of the f*cking moon people dan weet je het its gone a be hell of a day.
België uitleggen op vakantie of aan buitenlanders doe ik allang ni meer der zit toch geen logica in, veranderd constant en eigenlijk zijn we te klein om ook maar iets te betekenen in this global scene.
Vandaag was Luik of beter het Prinsdom Liégé aan de beurt, mensen die s'morgens vroeg koude lasange eten, weigeren aan te nemen dat ze maar een simpele garnaal zijn in een grote vijver, die zichzelf de fundering van de wereld achten. Alsof God eerst Luik schiep en pas als hij zag dat het goed ook de reste van de wereld naar dit prototype schiep. Juffertjes die zichzelf assistant institut de Beauté noemen, schminkpoes om het voor eens en altijd duidelijk te stellen. ICT'ers en managers die (al is het met schaamrood op de wangen) toegeven dat ze slechts in Brussel werken en niet in het hoogste heiligdom der heiligdommen "La Liegé" Maar Brussel mag hen wel dankbaar zijn dat net zij er werken, Oké Brussel draait slechts maar dankzij hen draait het toch nog.
Dan dank ik alle goden en vooral het Belgisch wetboek, dat er op moord nogsteeds 25 jaar gevangenisstraf staat !