|
Het was al vroeg ochtend vandaag en tijd om naar school te vertrekken.xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />
Kheb nog net op de valreep de trein van 7:38am kunnen halen, aangezien deze de enige is in de ochtend is die vrije zitplaatsen heeft.
Kwas wel al vroeg op school, maar dat is tegenwoordig een gewoonte, we zitten dan elke morgen met een paar vriendinnen samen in het Year 12 Study Center, wat bij te praten met een taske koffie of een kopje thee.
Deze ochtend was er een Year 12 surprise, aangezien het de laatste maandag voor de vakantie is. We werden verrast door een Easter-egg-hunt.
Best grappig eigenlijk: op het grasveld bij de school, lagen 100den kleine paaseitjes verspreid en alle laatste jaars moesten daar dan gaan rond staan.
Bij het startschot mochten we dan 4 eitjes rapen. Inderdaad
4!! Dat was dus natuurlijk voor niemand het geval en met onze zakken vol eitjes, begaven we ons dan naar de eerste les. In mijn geval Engels. Engels valt eigenlijk best goed mee dit jaar, niet dat dat vorig jaar niet het geval was. Maar de leerkrachten beschouwen me al als een gewone leerling en vinden trouwens dat mijn engels goed geëvolueerd is. Vervolgens had ik Design & Technology. Ik weet niet of ik daarover al meer heb verteld, maar hierin hermaken we een bestaand kledingstuk tot een nieuw, waaraan we 3dingen kunnen veranderen en 3dingen moeten behouden. Niet al te gemakkelijk, maar best de moeite om te leren! Als laatste 2 lesuren van de dag, hadden we nog Media en Food & Technology. Die vakken had ik ook vorig jaar en zijn eigenlijk amper veranderd. Hoewel het huiswerk daarvoor wel is verdubbeld. Na school, zitten we meestal nog wat in het Year 12 Study center bij te praten en rond een uur of 4, half 5 vertrekken we dan op ons gemak naart station.
Nu ben ik reeds thuis gekomen en zal na een beetje huiswerk (aangezien dat vandaag toch niet al te veel is, omdat het morgen Atlatic sports is) en zal me dan nog eens naar de fitness begeven. Conditie onderhouden é
J
|