De verhuis komt dichterbij.. Omdat Danny bij het leger zit moeten we zelf niet veel doen enkel de persoonlijke spullen zelf inpakken dus kleren, toiletgerief de rest komen ze doen luxe dus :)
Ik ruim nog beetje op in huis de laatste dagen.
19/11:
Verhuisdag!!
Om 10u30 komen de verhuizers toe met véél dozen en beginnen er onmiddellijk aan en het gaat zeer snel!
Amai op 2u en een half zat alles in dozen en stonden de grote stukken ook allemaal klaar om morgen (vrijdag) op de camion te laden..
We liepen allemaal een beetje verloren in huis want ik wou graag helpen maar dat had geen zin die mannen waren zo snel met alles in te pakken amai ik stond er beetje versteld van en Florian die keek ook nogal zijn oogjes uit :)
als ze klaar waren heb ik de boven gestofzuigd en afgestoft.
Marjolijn en Florian waren dan al naar het hotel, lang hebben we het ook niet uitgehouden veel te warm dus Hannelore gaan afhalen aan school en dan ook richting hotel, dan iets gaan eten beetje tv gekeken een lekker ijsje gegeten en gaan slapen.
20/11:
Op tijd opstaan om Hannelore af te zetten op school dan doorgereden naar het huis want we verhuizers gingen vandaag vroeg komen om alles in te laden en er moest ook nog veel gekuist worden.
Tegen de middag voel ik me niet zo goed, en ik en Danny dachten het zal van de honger zijn dus we gaan iets gaan eten.
Terwijl we wachten op ons broodje valt de stroom uit, de helft van Watsonia lag plat denk ik het is te warm iedereen steekt zijn airco aan met als gevolg dat alles uitvalt en het is nog geen zomer dat belooft dus ;)
als we terug thuis eten we ons broodje op maar ik voel me echt niet goed dus ik leg me even op de grond, beetje rusten even daarna gaan we naar het nieuwe huis en haal ik Hannelore af van school tegen dan voel ik me zo mottig dat ik me op mijn bed ga leggen en word pas wakker rond 19u ik voel me nog steeds niet beter en het duurt dus ook niet lang dat ik boven de pot hang.. Gezellig mijn eerste avond in het nieuwe huis :)
Hannelore had blijkbaar ook hetzelfde probleem er gaat dus een plaagje rond in huis..
21/11:
Ik sta redelijk laat op na een helse nacht van naar het toilet spurten en slecht te slapen maar ik voel me gelukkig al beter!
Ik ga met Danny het oude huis nog een beetje verder gaan kuisen.
Thuis gekomen en dozen uitpakken gerief een plaatsje geven.. Boodschappen doen met Marjolijn iets kleins eten kindjes wassen en in bed steken ( ze zijn trouwens dol op hun stapelbed) en straks ook op tijd in bed want morgen weer veel uitpakken enzo :)
Al een tijdje geleden ik weet het, stout van mij!!
9 tem 16/11:
Er is echt niks speciaals gebeurd deze week de gewoonlijke dingen met de kindjes bezig zijn enzo..
Zondag was het kuisdag want donderdag verhuizen we naar het nieuwe huis, het zal dus een drukke week worden!
Ik heb de badkamer helemaal gekuist en jawel in Assepoesterstijl op de handen en de knieën in het bad en schrobben maar ;)
Maar het resultaat mag er zijn! savonds lekker mexicaans gaan eten njammie njammie.
Vandaag (maandag de 16de) ben ik met Marjolijn naar de zee geweest ik had afgesproken met Kim die ik heb leren kennen op de housewarmingparty en het was echt gezellig!
Even zag het er niet zo goed uit want als we daar toekwamen was het redelijk koud, veel wind en veel wolken nergens geen zon te bespeuren de laatste dagen was het super warm, maar Hannah gaat naar de zee en het is super bewolkt..
Ik had ook enkel een topje en een rokje aan en had het dus veel te koud..
MAAR gelukkig is in de namiddag de zon er door gekomen en hebben we ons toch op het strand kunnen leggen..
Jeej!!!
Daarnet nog naar een filmpje gekeken met Danny en nu bijna mijn bedje in.