|
Bundle bezoekt Scotland Yard om meer te weten te komen over de bende Seven Dials daar komt ze inspecteur Battle tegen een heel slimme man.
Ze vindt daar niets interresant , hoort dat een man een groot feest geeft met allemaal belangrijke politieke mensen.
Ze zorgt voor een uitnodiging via haar tante.
Ze is zeker dat er daar het volgend slachtoffer gaat vallen.
Ze gaat terug naar de Seven Dials club feest en merkt iets op haar oude huisknecht Alfred werkte in de club.
Ze vond het vreemd.
Ze keerde terug en begon hem te ondervragen.
Hij gaf toe dat hij door een rus 100 pond werd aangeboden om ontslag te nemen en in zijn club te komen werken tegen een hoger loon.
Hij geeft ook toe dat er boven een geheime kamer is.
Bundle ziet dit en denkt dat ze hier komen vergaderen ze denkt dat de Seven Dials een geheime samenzwering groep is.
Ze blijft in de kast en wacht daar. Om zes uur 's ochtends komen er opeens mensen ze ziet een vergadering en hoort dingen en probeert mensen te herkennen.
Nu weet ze zeker dat Gerry en Ronny gedood werd door Seven Dials.
Ze heeft geluk ze wordt niet opgemerkt en gaat pas weg als iedereen weg is gegaan.
|