Zaterdag 12 September 2015
Wedstrijd:
19:30 |
2 PROV. B |
K.ST.HAASRODE A(03892) - SC.OUT-HOEGAARDEN A(03264) |
|
|
CMP: KARTUIZERSTRAAT - TERR.1 KARTUIZERSTRAAT 2 3052 BLANDEN(2540) 016/40.20.37
|
REF:DENOODT GEERT(6) AR1:VAN DOREN KOEN(5) AR2:KEMPENEERS RONNY(6)
|
Bijeenkomst:
17u30 voor ELKE A KERN SPELER. (dwz de geselecteerden - niet geselecteerde - gekwetsten). De kern wordt verwacht aanwezig te zijn in volledige uitgangstraining om een acte de presence te doen voor de sponsoren die een diner hebben tussen 17u en 19u. De geselecteerden zullen nadien om 18u aanwezig zijn in de kleedkamer.
MENTAAL - FYSISCH ONE TEAM: Eerst kijken we naar onze indidviduele prestatie - als ieder zijn individuele prestatie optimalissert, ontstaat er een geheel - In het geheel moeten we bereid zijn om elkaars individuele prestatie te optimaliseren, dwz wij moeten willen werken om een slechte dag van een ander te camoufleren.
Kledij:
** Uitgangstraining: Witte polo - trainingsvest - trainingsbroek ** Opwarmkledij: volledige training (vest en broek) en zwarte t - shirt Jako
|