Zoeken in blog

Inhoud blog
  • Plantjes gehaakt! Patroon inclusief!
  • Dutske 3
  • Brandweer-neushoorn en paard-ballerina!
  • Lapras Pokémon
  • Charizard Pokémon!!
  • Superstoere Ezel!!!!!
  • Shark attack!! Lieve haai!
  • Giraffff!
  • Kikker met mooie vingers
  • Froggy! De happy kikker
  • Krab
  • Pippo de Hippo (oftewel nijlpaard)
  • Geitje
  • Eekhoorntje
  • Bijtje
  • Beertje voor mijn beertje
  • Flamingo!
  • Gorilla voor buurvrouw
  • Uiltje voor Marina
  • Slakje
  • Leeuw
  • Gorilla
  • Kikker en Zacht Kussentje
  • Handtas zonder patroon
  • Dino Coco en Octopus Spikkel
    Categorieën
  • 10-20cm (41)
  • 20-30cm (76)
  • 30-40 cm (26)
  • 40-50cm (11)
  • groter dan 50cm (5)
  • Tochthonden (6)
  • Archief
  • Alle berichten
    HaakSTER: Zelfgehaakte creaties
    Hier zie je wat ik zoal maakte tot nu toe. Variaties van kleuren of een meer gepersonaliseerd haakwerk is zeker mogelijk!
    Ik maak heel graag knuffels, vooral Amigurumi-dieren, hier zie je wat ik zoal maakte. Laat mij ook maar weten als je iets graag wilt van de dieren die ik reeds haakte, die kan ik zeker opnieuw maken! Kom zeker af en toe terug, want er komen regelmatig nieuwe bij. Schrijf je zeker in voor de nieuwsbrief, die stuur ik rond als ik een nieuwe creatie klaar heb! Ik vraag voor alles een symbolische prijs van 5€. Tot snel!
    27-08-2024
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Leeuw

    Hoi! 

    Ik heb weer een knuffeltje gemaakt, deze keer was er wel wat werk aan, dat heb ik zelf gezocht! Het haar van deze leeuw zou in gekoopte draadjes moeten gemaakt worden, maar ik heb de ervaring dat het dan snel los komt. Zeker bij kleine kinderen, die prullen er wat aan, en de knoop is los! 

    Dus ik besloot het haar te maken met geknoopte lossenkettingen, wat telkens weer vastgemaakt wordt, en dan werk je verder op de knoop, dus geen mogelijkheid om te lossen!! Dat vroeg dus wel wat werk, ik heb er toch twee dagen aan gezeten!! 

    Maar het resultaat mag er zijn, de krullen van de leeuw zijn wel leuk! 

    De Leeuw is gemaakt in Acryl-draad, en is dus groot. Hij is ongeveer 25cm hoog, en is heel zacht! Hij kan gewassen worden, in een waszak, en best op koude wolwas in de wasmachine, of met de hand. 

    Ik ga jullie niet langer in spanning houden! Hier de foto's: 

    Deze opdracht was een cadeautje voor mijn buurmeisje (ze is ongeveer 2.5jaar). Maar als jullie mijn creaties mooi vinden, je kan er altijd één bestellen, en dan maak ik het helemaal hoe jij wilt! 

    De prijzen vallen zeer goed mee, voor deze knuffel zou ik 10€ gevraagd hebben. Dat omdat er veel werk aan was. 

    De anderen kosten minder of net iets meer (5-15€). 

    Dus laat zeker iets weten!! 

    Groetjes, 

    HaakSTER



    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail
    URL
    Titel *
    Reactie *
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (0)



    Categorieën
  • 10-20cm (41)
  • 20-30cm (76)
  • 30-40 cm (26)
  • 40-50cm (11)
  • groter dan 50cm (5)
  • Tochthonden (6)

  • E-mail mij

    Druk oponderstaande knop om mij te e-mailen.


    Nieuwsbrief

    Geef je e-mail adres op en klik op onderstaande knop om je in te schrijven voor de nieuwsbrief met nieuws over mijn nieuwe haakcreaties.



    Gastenboek
  • prachtig ilke
  • prachtig
  • Heel mooi wat jij allemaal doet haken...veel succes met jouw haakwerk en blogje
  • Prachtige haakwerkjes!

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs