Hallo,
Vorige week telefoon gekregen met weer minder goed nieuws. CARA eist voor de toewijzing van de kinderen een Child Welfare Committee Clearance.
Deze Clearance zal in de toekomst bij alle dossiers moeten aangevraagd worden nadat een kindje wordt afgestaan (op de plaats waar het kindje is afgestaan).
Sr. Marianne heeft geprobeerd te onderhandelen met CARA om deze eis enkel toe te passen op 'nieuwe' dossiers en niet voor de dossiers waarbij de afstand al van enkele jaren terug dateert. CARA wil hier echter niet op ingaan en vraagt ook voor de oudere dossiers dit document.
Aangezien dit vroeger niet werd aangevraagd, is het voor het weeshuis niet mogelijk om aan te geven hoe lang dit precies zal duren maar ze vrezen dat dit toch enkele maanden in beslag zal nemen. Zonder Child Welfare Committee Clearance zal CARA geen Non Objection Certificate uitvaardigen.
Weer wachten...
Vele grtjs Vero & Stijn
23-11-2010, 00:00 geschreven door vero & stijn 
|