Beste supporters,sportvrienden , kenissen,familie....
Langs deze weg weten jullie mij nu altijd te vinden, wanneer ik niet te bereiken ben!!! Want nu heb ik mijn eigen blog!! De bedoeling hiervan is dat hierop mijn behaalde uitslagen komen en de wedstrijden die ik in de toekomst nog ga rijden!! Ook zou ik het leuk vinden mochten jullie een berichtje achterlaten!!! Verder hoop ik om samen met jullie nog mooie uitslagen te behalen!! Vele sportieve groeten,
Hierbij wil ik jullie laten weten dat ik zondag 13mei gereden heb in Walhain. Graag had ik hier gewonnen voor moederdag maarja het heeft niet mogen zijn! Vanaf het begin waren er 11renners waaronder: Verhelst, Renders, Das,...en ikzelf. Tot op de laatste ronde zijn we allemaal bijeen gebleven, dan heb ik geprobeerd om te ontsnappen. Wat niet gelukt is uiteindelijk zijn er dan toch 2 vogels ontsnapt, zo werd ik knap 3de in een zeer vlotte spurt!!
Groetjes, Kristof
Aan te stippen in jullie agenda:
-17 mei : Hasselt -Spa-Hasselt. -30 mei t.e.m. 3juli : Ronde van België. -12 juli: Provenciaal Kampioenschap tijdrijden -15 augustus: Belg.Kamp.tijd. -19augustus: Belg.Kamp.Laarne
Tweede zege in drie dagen voor Kristof Goddaert !!(Kemzeke)
Neen, uw blog moet niet dagelijks worden bijgewerkt. Het is gewoon zoals je het zélf wenst. Indien je geen tijd hebt om dit dagelijks te doen, maar bvb. enkele keren per week, is dit ook goed. Het is op jouw eigen tempo, met andere woorden: vele keren per dag mag dus ook zeker en vast, 1 keer per week ook.
Er hangt geen echte verplichting aan de regelmaat. Enkel is het zo hoe regelmatiger je het blog bijwerkt, hoe meer je bezoekers zullen terugkomen en hoe meer bezoekers je krijgt uiteraard.
Het maken van een blog en het onderhouden is eenvoudig. Hier wordt uitgelegd hoe u dit dient te doen.
Als eerste dient u een blog aan te maken- dit kan sinds 2023 niet meer.
Op die pagina dient u enkele gegevens in te geven. Dit duurt nog geen minuut om dit in te geven. Druk vervolgens op "Volgende pagina".
Nu is uw blog bijna aangemaakt. Ga nu naar uw e-mail en wacht totdat u van Bloggen.be een e-mailtje heeft ontvangen. In dat e-mailtje dient u op het unieke internetadres te klikken.
Ik ben GODDAERT KRISTOF
Ik ben een man en woon in Sint-Gillis-Waas (België) en mijn beroep is wielrenner>prof !.
Ik ben geboren op 21/11/1986 en ben nu dus 38 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: wielrennen, wielrennen, wielrennen,...lezen,muziek,....
Hopelijk mag ik nog vele koersen WINNEN ZONDER PECH!!!!
Graag zou ik in de TOEKOMST een gewaardeerde PROF worden!
Hier