WIELERTEAM WAASLAND
Foto
Inhoud blog
  • Tessenderlo
  • Opwijk-Mazenzele
  • Veldrit Eeklo BvB
  • Bachte-Maria-Leerne
  • Kontich-Waarloos
    Zoeken in blog

    Mijn favorieten
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • Wedstrijdkalender
  • Wielerkontakt.be
  • cyclingsite
  • Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Glenn Marin

    23-04-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Seizoensopener te NEERHEYLISSEM
    Vandaag startte voor Glenn zijn 3de seizoen als aspirant. Zoals het enkel in Belgie kan was het nog neit mogelijk om in Vlaanderen te rijden maar wel bij onze zuiderburern te Wallonie. Het was dan ook geen verassing dat het daar een chaos was met als gevolg dat de koers 1 uur later van start ging dan gepland. Een blik op het deelnemersveld deed ons al vroeg besluiten dat dit een mini B.K. was met bijna alle toppers aanwezig.

    De start, in dit geval een vliegende start, werd gegeven en na 2 doortochten lag het deelnemersveld reeds volledig verspreid op de zware maar korte omloop. 3 Renners geraakten en degradeerden de rest, Glenn inclusief, tot figuranten. Glenn probeerde aan te klampen bij het peleton maar toen dit herleid was tot 12 man was het zijn beurt om te lossen. Ikzelf gaf hem toen de raad te wachten op een achtervolgende groep en zo gebeurde het dat Glenn nog kon strijden voor plaats 16.
    Groot was onze verbazing toen we zagen dat al wie gedubbeld werd door de kopgroep uit wedstrijd werd genomen. Na 21Km was het de beurt aan de groep van Glenn. Glenn reed toen in 20ste positie wat gezien het deelnemersveld niet slecht is.  De wedstrijd werd dan ook door slechts 9 renners beeindigd.

    Al bij al een goede generale repitie en op naar Temse waar Glenn een parcour terugvind dat hem veel beter moet liggen.



    23-04-2011 om 21:05 geschreven door Davy_M  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    04-04-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Op naar de start van een nieuw seizoen
    Nu de lente in het land is kijken de meeste aspiranten reikhalzend uit naar de eerste wedstrijden. Daarvoor is het nog wachten tot het laatste weekend van april. Op 30/4 start Glenn in het naburige Temse en op 15/5 is er reeds de thuiswedstrijd te Beveren.
    Gelukkig zorgd Wielerteam Waasland voor een superomkadering van deze jeugdige groep renners met achtereenvolgens deelname aan de Wiebo Ronde op 3/4, een 3 daagse stage te Ronse 9/4 tot 11/4 en deelname aan de aspirantendag op 16/3 te Gent zodat april voorbij zal vliegen.  Na al deze aktiviteiten zou de conditie op peil moeten zijn om te starten aan het seizoen 2011 dat hopelijk evne goed word voor Glenn als 2010.

    04-04-2011 om 11:56 geschreven door Davy_M  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    30-11-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.BK leopoldsburg
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Zondag reed Glenn zijn allereerste BK. Spijtig genoeg stond Glenn net die ochtend op met een zware verkoudheid. Omdat het voor Glenn zijn eerste deelname aan een BK was besloten we toch af te reizen naar leopoldsburg. Daar toegekomen kon je uit alles opmaken dat dit een zeer knappe organisatie was. Knap parcour, ruime parking, kleedkamers en dergelijke. Na een verkenning van zowat 30 min begon dan het lange wachten toto Glenn mocht starten.

    Omstreeks 15u20 werd de start  gegeven, Glenn die als 33ste van de 53 renners mocht starten draaide goed mee het veld in.Maar in een van de volgende bochten sloeg pech opnieuw toe. Glenn en enkele andere renners haakten in elkaar en verloren kostbare tijd. Op die manier verzeilde Glenn in de achtergrond en sloot het BK teleurgsteld af op een 43ste plaats.

    Aangezien Glenn dit seizoen reeds vele wedstrijden reed sluit hij 2010 dan ook af met dit BK. Hopelijk kan hij in 2011 al het goede bevestigen van 2010 en verder plezier beleven aan zijn sport.

    30-11-2010 om 16:56 geschreven door Davy_M  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    21-11-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wuustwezel
    Na een weekendje verplichte rust door het noodweer van vorige week volgde vandaag Glenn zijn 5de cross. In Wuustwezel werd er gecrost op een motorcross parcour compleet met wasbord ,korte hellingen en zandbak. Zeer knap maar ook zeer zwaar.

    Bij de lottrekking kwam Nr 14 uit de trommel. Als je dan zoals Glenn rugnummer 10 draagt weet je het al. Laatste rij starten en achtervolgen maar. De start verloopt op de veel te smalle aanloopstrook zeer snel en Glenn kan dadelijk enkel renners inhalen. Wat volgt is dus achtervolgen en moegestreden eindigen op plaats 22 van de 33 deelnemers. 

    Als Glenn een van deze weken eens op de eerste rij mag starten zal hij wel zien dat hij niet zoveel trager rijd dan plaats 10 ofzo maar ja



    21-11-2010 om 21:04 geschreven door Davy_M  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    11-11-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VK Oostende
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Vandaag was het de bedoeling dat Glenn het VK in Ooostende zou rijden.  Gans de morgen de site van Wielerbond Vlaanderen in het oog gehouden om te zien of er geen afgelasting zou volgen. Om 12u geen bericht op de site dus vertrokken richting OOstende waar wij om 13u15 aankomen en wagens MET crossfietsen zien vertrekken ---> afgelasting van de cross door stormweer.

    P.S. Toen we thuiskwamen nog even de stite van wielerbond vlaanderen gecheckt waar nog steeds geen bericht over de afgelasting te vinden was

    11-11-2010 om 20:20 geschreven door Davy_M  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (1 Stemmen)
    07-11-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PK cross Lokeren
    Vandaag was het tijd voor het provenciaal kampioenschap veldrijden voor aspiranten. En zoals we weten van votige kampioenschappen op de weg is dit toch steeds net iets anders dan een gewone wedstrijd.  In Lokeren aangekomen bleek dit ook te kloppen. Vele supporters, ook van Glenn, en een leuke sfeer. Starten gebeurde deze ker op basis van een klassement. Glenn mocht hierdoor op de 2de rij starten en dit scheelde toch wel een pak tegenover de vorige weken. Reeds vanaf de start begon Eli Iserbyt aan zijn one man show. Hierachter vormde zich aanvankelijk een peletonnetje, maar ook dit viel uiteen. Glenn kwam terecht in een groepje dat streed om de 10de plaats. In dit groepje zat Glenn goed en kon hij zich mee laten drijven tot het einde van de wedstrijd. Een spurtje beslisste over plaatsen 10 tot 15. Glenn werd 14de en wat belangrijker is, Glenn werd 5de oost-vlaming. Proficiat Glenn, op naarhet VK in Oostende.





    07-11-2010 om 18:18 geschreven door Davy_M  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (2 Stemmen)
    30-10-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.koekelare

    Na de veree verplaatsing naar Limburg vorige week was het deze week te doen in Koekelare. Bij aankomst bleken de verhalen over het parcour meer dan waar. Dit was een echt cyclocross parcour waar alles in vervat zat. Ploeteren, zandbakje en een beetje loop en klauterwerk. Glenn zag het direkt zitten en begon deze week wel serieus aan de opwarming.

    Bij de start alweer geen geluk met de loting, maar niet getreurd Glenn starrtte deze keer als een speer. Vanop de laatste rij naar de buik van de groep op zo'n 100m. Zeer knap. Na halfkoers lag hij nog op een 15de plaats maar vanf dan zag je dat Glenn toch wel over een goede conditie beschikt. Glenn kon immers zijn tempo aanhouden terwijl anderen er volledig doorzakten. Hij eindigde dan ook knap op een 11de plaats.

    Nu op naar het PK te lokeren waar Glenn zich nog eens kan tonen aan zijn supporters.









    30-10-2010 om 21:28 geschreven door Davy_M  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    24-10-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Tessenderlo
    Vandaag reden wen naar het verre Limburg om Glenn de kans te geven om eens op een meer technisch parcour te crossen. Terugkijkend op vorige week waren de verwachtingen al iets hoger deze week. Doch al bij de opwarming bleek dat het hier geen gemakkelijke klus zou worden. Alle toppers van het Antwerpse veldrijden waren aanwezig alsook de Belgisch kampioen en enkele zwitsers.

    Deze keer geen geluk bij de startloting en Glenn moet plaatsnemen op delaatste rij. Als gevolg hiervan duikt Glenn als allerlaatste het veld in. Na 1/2 ronde koers kon je al zien dat dit niet zijn dagje ging worden. Puffen en zuchten, geen snelheid in de benen, kortom een complete off-day. Na een 25 min kwam Glenn telergesteld als 17de over de meet. Hopelijk kan hij zich volgende week herpakken in Koekelare.




    24-10-2010 om 18:46 geschreven door Davy_M  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (2 Stemmen)
    23-10-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Cross te landskouter

    Vorige week reed Glenn zijn allereerste Cross. Met beperkte verwachtingen werd hier naar toe geleefd en wanneer bleek dat er 29 deelnemers waren werd dit er niet beter op. Glenn had geluk bij de lottrekking en mocht vanop de eerste rij starten en kon zodoende van bij het begin proberen vooraan te blijven. Na een langgerekte sprint duikte Glenn in ongeveer 12de posititie het veld ein en begon aan een inhaalrace die gezien mocht worden. 2 ronden voor het einde kon hij aansluiten bij de 8ste plaats en in een sprint met 4 nam hij deze plaats definitief over aan de meet.

    Knap gereden van Glenn en een resultaat dat veel beter was dan verhoopt. 

    De foto's van deze cross vind je op http://glennmarin.fotopic.net/c1907472.html 

    23-10-2010 om 16:31 geschreven door Davy_M  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (1 Stemmen)


    Mijn wedstrijdkalender


    Archief per week
  • 24/03-30/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 08/10-14/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 29/11-05/12 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 05/10-11/10 2009

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs