Op 05 & 06 augustus en op 12/12/14/15 augustus aanstaande en dit telkens van 10h30 tot 18h. is er voor de 20°maal een kunstroute .
Organisatie cultuurraad Zuienkerke. Het is een parcours van ongeveer 28 km. die u langs de mooiste plekjes van Groot-Zuienkerke (Zuienkerke,Houtave,Meetkerke,Nieuwmunster) leid.
Op 9 locaties kan u boeiende kunstwerken ontdekken uit de meest diverse disciplines. De locaties zijn telkens herkenbaar aan de vlaggen "Zuienkerke (h)ier ist te doen" . U kan mijn "glaskunst" komen zien in "SPIETSELA", nieuwe steenweg 37 te 8377 Zuienkerke.
Vragen of meer info over dit gebeuren ,contacteer de cultuurraad tijdens de werkuren op telnr; 050/432050 of stuur een mail ; cultuur@zuienkerke.be