Sportblog Gert Vervecken
agenda

Categorieën
  • Algemeen (14)
  • Andere MTB wedstrijden (17)
  • ATB Cross 2010 (2)
  • ATB Cross 2011 (2)
  • ATB Cross 2012 (2)
  • ATB Cross 2013 (27)
  • ATB Cross 2014 (25)
  • ATB Cross 2015 (16)
  • ATB Cross 2016 (14)
  • ATB Cross 2017 (10)
  • ATB Cross 2018 - 2019 (24)
  • Lopen (1)
  • Materiaal (7)
  • Trainingen (1)
  • Video (18)
  • Inhoud blog
  • ATB Cross 2019 deelnames en uitslagen
  • ATB Cross Lichtaart
  • ATB Cross Hechtel
  • ATB Cross Gierle
  • ATB Cross Kessel
    Stuur een E-mail

    21-06-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ATB Cross Ravels
    Vandaag terug present in een ATB Cross wedstrijd, en wel in onze "thuis" wedstrijd te Ravels. Ik had er niet echt een goed gevoel bij, vermits ik de laatste maand geen scherpe tijd over een rondje Ravels kon rijden, en dit wegens een voor mij onverklaarbare reden. 's Morgens droog richting Ravels. Tijdens de wedstrijd van de D-klasse, begon het echter te regenen. Deze toch wel serieuze bui, bleef ook nog bij onze startopstelling duren, waardoor we allemaal verkleumd en nat moesten starten.
    Mijn startpositie was al niet denderend (wegens wat gemiste wedstrijden), maar ik was ook nog zeer slecht weg... Hierdoor stoven ze langs alle kanten voorbij. In begin is het in Ravels, met zijn enorm aantal singletrack bochten positie zoeken. Mijn inhaalrace kon dus beginnen.
    Ondertussen bleef het de volledige eerste ronde nog regenen, en het parcours lag dan ook volledig onder de plassen. Wie Ravels kent weet wat dat betekent: na één rondje achterremblokken op! Dus dan maar zo veel mogelijk remmen met alleen de voorrem.
    De eerste twee ronden was het opletten voor schuivers, zeker wanneer een onvoorzichtige deelnemer in een typische Ravelse bocht mij wou inhalen. Deze man ging door zijn dom inhaalmaneuver onderuit, en schoof bijna onder mijn fiets door. Gelukkig kon ik nog net recht blijven, en zo de wedstrijd verder rijden.
    Tijdens mijn inhaalrace ging ik wat later o.a. achtereenvolgens Bart Mermans en Ferdi Gijbels voorbij.
    In de loop van de verdere wedstrijd droogde het parcours langzaam op, en uiteindelijk lag het er op het einde goed bij, waardoor mijn rondetijden elke ronde verbeterden, maar echte toptijden zaten er vandaag ook niet in.
    Volledig beplakt met het Ravelse zand, en zonder achterremmen kwam ik op de 25e positie over de finish (62 starters, wat veel is voor dit parcours), dus toch iets positief, want voor de derde maal op rij verbetering van beste seizoensresultaat.


    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (0)

    Foto

    Foto

    Foto

    Links
  • ATB Cross
  • ATB Cross YouTube Kanaal
  • Superior Bikers Team
  • Foto album Gert

  • Foto

    Foto



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs