Sportblog Gert Vervecken
agenda

Categorieën
  • Algemeen (14)
  • Andere MTB wedstrijden (17)
  • ATB Cross 2010 (2)
  • ATB Cross 2011 (2)
  • ATB Cross 2012 (2)
  • ATB Cross 2013 (27)
  • ATB Cross 2014 (25)
  • ATB Cross 2015 (16)
  • ATB Cross 2016 (14)
  • ATB Cross 2017 (10)
  • ATB Cross 2018 - 2019 (24)
  • Lopen (1)
  • Materiaal (7)
  • Trainingen (1)
  • Video (18)
  • Inhoud blog
  • ATB Cross 2019 deelnames en uitslagen
  • ATB Cross Lichtaart
  • ATB Cross Hechtel
  • ATB Cross Gierle
  • ATB Cross Kessel
    Stuur een E-mail

    29-05-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Les Cimes de Waimes 2014
    Vandaag stond de Ardense marathon "Les Cimes de Waimes" op het programma. Na lang wikken en wegen (oa wegens regen van de voorbije dagen, overigens blijkbaar niet in het zuiden van het land...) gisteren besloten met Dave en Ronny naar Waimes te rijden. Dus vanmorgen nog ter plaatse ingeschreven. Daardoor hadden we een hoog startnummer, en moesten we in het laatste startvak starten, en dit pas om 10u05.
    Na een klein aanloopstukje, begon al snel de klim in de steengroeve, wegens de drukte moesten we daar al voet aan de grond zetten. Wat verder (na 4 km) begon de echte opstopping. Een aantal technische singletrackstroken in een aantal opeenvolgende bossen zorgden ervoor dat we zeker in totaal een half uur tot zelfs langer stil stonden, of stapvoets verder konden. Geen leuk begin in ieder geval. Is het nieuwe parcours hier verantwoordelijk voor?
    Nadien was het op weg naar de fameuze klim van de skipiste te Ovifat, deze had ik bijna volledig opgereden zonder voet aan de grond te zetten, totdat ik even te weinig druk op het voorwiel hield, waardoor mijn fiets ineens de weide indookConfused. Even voetje aan de grond, daarna terug al fietsend naar boven.
    We waren naar hier gekomen om samen de rit te rijden, en volgens afspraak wachten we elkaar mooi op telkens we boven op één van de "cimes" gekomen waren. Vanaf de skipiste was de file ook verdwenen, waardoor we de rest van de marathon weinig hinder van andere bikers hadden. In totaal bestond de marathon van 65km uit 6 "cimes" of 6 aangeduide beklimmingen, waarvan de klim naar Haute Sarts veruit de langste en lastigste was (ook al een heel eind in de wedstrijd).
    Uiteindelijk zijn we met z'n drieën gefinished na 4u09min rijden (exclusief al het wachten onderweg, en exclusief de tijd voor de bevoorading). Het officiële resultaat is 5u18min. Plaats: 585e van de 786 finishers.



    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (0)

    Foto

    Foto

    Foto

    Links
  • ATB Cross
  • ATB Cross YouTube Kanaal
  • Superior Bikers Team
  • Foto album Gert

  • Foto

    Foto



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs