Sportblog Gert Vervecken
agenda

Categorieën
  • Algemeen (14)
  • Andere MTB wedstrijden (17)
  • ATB Cross 2010 (2)
  • ATB Cross 2011 (2)
  • ATB Cross 2012 (2)
  • ATB Cross 2013 (27)
  • ATB Cross 2014 (25)
  • ATB Cross 2015 (16)
  • ATB Cross 2016 (14)
  • ATB Cross 2017 (10)
  • ATB Cross 2018 - 2019 (24)
  • Lopen (1)
  • Materiaal (7)
  • Trainingen (1)
  • Video (18)
  • Inhoud blog
  • ATB Cross 2019 deelnames en uitslagen
  • ATB Cross Lichtaart
  • ATB Cross Hechtel
  • ATB Cross Gierle
  • ATB Cross Kessel
    Stuur een E-mail

    08-09-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ATB Cross Hechtel
    In mei ben ik het Hechtelse parcours een keer komen verkennen (samen met Patrik en Robin Thaens, en Marc Van Loon). Toen heb ik al lovende woorden over dit parcours geschreven in een blog. Op dit parcours moet je een wedstrijd rijden, weer of geen weer!
    Inderdaad, vorige nacht heeft het aanzienlijk geregend in Hechtel. Er stonden dus wel wat plassen, en hier en daar moest je uitkijken om niet weg te schuiven. Anderzijds had dit wel een voordeel: het door de lange droogte zeer los liggend zand was nu perfect berijdbaar!
    Er waren globaal gezien vandaag wel minder deelnemers, misschien deels door het slechtere weer, maar de afstand tot Hechtel en ook het "einde seizoen" kunnen hier wel mee te maken hebben. In ieder geval hadden de afwezigen ongelijk!
    Netjes op tijd konden we onze wedstrijd aanvangen. Er waren 30 D-klassers ingeschreven, en ik kon post vatten op de eerste startrij. Ik was vrij behoorlijk weg, en kon na het aanloopstuk op de eerste klim reeds Ferdi Gijbels passeren. Op dat moment waren de eerste 5 al wel wat los van de rest van de groep. Nadat een deelnemer voor mij vol in een plas viel (ter hoogte van de drie kuilen) zat ik op de 5de plaats gepositioneerd.
    Ik trok echter wel een treintje van nog 3 crossers mee. Vermits er nog 3 rondes te rijden waren, dacht ik op dat moment dat ik dit niet zou kunnen houden. Ronde na ronde werd zo de druk groter. Bij het ingaan van de laatste ronde was het alles of niets, dus ik dacht bij mezelf: als ik het bos na de parking kan inrijden op kop van dit treintje, is er misschien nog een mogelijkheid om op kop te blijven (vanaf die plaats werd het parcours technischer en zwaarder...).
    Tot mijn verbazing lukte dit, en vanaf dit moment was ik super geconcentreerd, om zeker geen fouten te maken (liever wat trager dan hé). Zo kwamen we uiteindelijk nog steeds met z'n vieren aan de laatste "rechte lijn", en kon ik als 5de over de finish rijden (voor Tim Mertens, Kim Neveux en Daivy Scevenels).
    Dit was een geweldige race! 4de top10 van 2013, en het beste persoonlijke resultaat van 2013.


    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (0)

    Foto

    Foto

    Foto

    Links
  • ATB Cross
  • ATB Cross YouTube Kanaal
  • Superior Bikers Team
  • Foto album Gert

  • Foto

    Foto



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs