Sportblog Gert Vervecken
agenda

Categorieën
  • Algemeen (14)
  • Andere MTB wedstrijden (17)
  • ATB Cross 2010 (2)
  • ATB Cross 2011 (2)
  • ATB Cross 2012 (2)
  • ATB Cross 2013 (27)
  • ATB Cross 2014 (25)
  • ATB Cross 2015 (16)
  • ATB Cross 2016 (14)
  • ATB Cross 2017 (10)
  • ATB Cross 2018 - 2019 (24)
  • Lopen (1)
  • Materiaal (7)
  • Trainingen (1)
  • Video (18)
  • Inhoud blog
  • ATB Cross 2019 deelnames en uitslagen
  • ATB Cross Lichtaart
  • ATB Cross Hechtel
  • ATB Cross Gierle
  • ATB Cross Kessel
    Stuur een E-mail

    26-05-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ATB Cross Hooge Mierde (NL)
    Na weer een weekje regelmatig regen, was het weer afwachten hoe het parcours in Hooge Mierde er bij zou liggen. Bizar, maar sommige stukken waren "kurkdroog", andere waren echt nog wel "vettig". Maar nergens plassen of grote waterpartijen!
    Bij de startopstelling (laatste maal op nummer) koos ik de rechterkant (midden lag vol modder...), maar de eerste bocht 75 meter verder was links. Dus onmiddellijk alles geven om zo snel mogelijk de meest ideale strook in die bocht te kunnen gebruiken. Tot mijn verbazing was ik 3e snelste weg, terwijl onze vriend Hugo van Sas (weeral snelle start) als eerste die eerste bocht nam.
    Al snel kwamen er een aantal snelle rijders voorbij, en deze namen onmiddellijk een aanzienlijke voorsprong. Onderweg merkte ik al snel dat mijn hartslag niet zo hoog ging als anders tijdens een wedstrijd, dat baarde me wel wat ongerustheid, zou ik zo wel volledig alles kunnen geven de rest van de wedstrijd (gevolg van een training op zaterdag, wegens vrijdag te slecht weer?).
    Ondanks dit gegeven kon ik terug achterstand goedmaken op mijn voorgangers, en vanaf toen begon zowat een continu haasje over en terug, zo kwam ik op een gegeven moment op de 8e plaats door, maar wegens een foutje (de modderbocht vlak voor de finish) viel ik terug naar de 10e plaats. De 2 rijders welke me toen passeerde (waaronder "den Hugo"), kon ik even later weer inlopen, en ik zag dat ik toen wel een stuk weg kon rijden. Toch bleef het op dit parcours met mijn Racing Ralphs nog oppassen voor de modderige stroken, in de voorlaatste ronde ging ik zo nog bijna onderuit in de eerste bocht na de finish lijn.
    Ik naderde zelfs nog terug dichter op mijn voorliggers, waarvan ene met mechanische pech halverwege de ronde even aan de kant moest. De laatste halve km nog even alles eruit persen, en zo nog een plaatsje opschuiven, met een mooie 7e plaats als resultaat!

    Bedankt aan iedereen die me vandaag aanmoedigde!

    Dave Verhoeven (C-klasse) eindigde vandaag 23e.


    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (1)

    27-05-2013
    Podium

    Gert,

     

    Zo komt het podium toch wel heel dichtbij.

    Veel succes de komende wedstrijden.

    Groeten Ton

    27-05-2013, 16:00 Geschreven door ton damen


    Foto

    Foto

    Foto

    Links
  • ATB Cross
  • ATB Cross YouTube Kanaal
  • Superior Bikers Team
  • Foto album Gert

  • Foto

    Foto



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs