Jos en Gerd travel Far West
Inhoud blog
  • Baywatch
  • Walvissen,dolfijnen,zeeleeuwen en diarree
  • Walvissen,dolfijnen,zeeleeuwen en diarree
  • Redwoods en zeeolifanten
  • Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    21-09-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Helikopter vlucht boven de Grand Canyon
    Om 8u maken we een vlucht boven de Canyon. Net als we aan de rand vd Canyon komen horen we de muziek van de film " a 2000 space odysee ". Wat we dan te zien krijgen is adembenemend en we krijgen kippenvel en een krop in de keel . De muziek draagt daar zeker toe bij.

    MONUMENT VALLEY. Doen daar de de luxe tour. Heerlijk weer,heet zelfs. Er zijn daar veel westerns opgenomen maar dat verbaasde ons niet. Met een beetje verbeelding zie je de Indianen op de richel van de rotsen staan.  
    S'avonds bbq op zn cowboys.dwz. een rooster boven een campvuur met een lekkere steak erop. Klinkt goed maar het was niet zo simpel om de steak gaat te krijgen. Met een tequila en een tecate biertje komt dat allemaal goed.

    Dan weer op weg. Naar ANTELOPE. Onderweg wat gedruppel en wanneer we op de camping komen regent het hard. Antelope valt in het water.  Zullen het morgen nog eens bekijken maar het is twijfelachtig.  Ze voorspellen voor morgen ook geen goed weer.
    Bryce Canyon gaan we niet doen. Daar is het koud , maar 9 graden. We beslissen om een andere route te doen, via de Navajo Bridge. Schijnt erg de moeite te zijn.
    Dat is voor morgen. Nu eerst hier op een camping in Lake Powell . Mooie locatie .




    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail *
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (1)

    22-09-2016
    spannend

    Hela mannekes we zijn dat niet gewoon van jullie he , het spannendste dat ik hier al gelezen hebĀ is dat ge uwe steak moeilijk gaar kreeg :) .

    Allee nog veel reisplezier en geef ze daar allemaal ne kus en ne pol van mij he .



    22-09-2016, 18:22 geschreven door Frank
    Archief per week
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 08/08-14/08 2016
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.

    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek

    Blog als favoriet !

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs