Swamptour met airboat . Geweldige ervaring ! Die gaat snel en scheert over de waterplanten heen zonder ze ook maar te beschadigen !
Wanneer de boot stopte stak de gids zijn hand tussen al de begroeiing en haalt daar een baby krokodilletje tevoorschijn. Schattig ! Ik heb het in mijn handen gehad en in mijn vinger laten bijten, schattig !! We hebben ook nog een paar grotere gezien maar niet enorm. We hebben veel grotere gezien in Australië en dan zijn deze maar kleintjes hoor.
Toch altijd tof om zien.
Na de trip nog een krokodil saté gegeten. Nee, dat is niet wreed !
1 maand per jaar mogen ze per 44 hectaren 1 alligator vangen.
NEW ORLEANS Een stad vol muziek ! Jazz , blues en Zydec zijn de toppers . We zijn ze gaan verkennen in de Frenchmen street. Niet in het French Quarter waar het vroeger allemaal rond draaide , daar zijn nu de stripclubs .
Het heeft een diepe indruk nagelaten , al die onnoemelijk vele cafés met een life band . Degene die we gezien hebben waren echt wel goed . Hebben cd s gekocht in de muziekwinkel . Muziek van local bands uit New Orleons.
Nog PoBoy gegeten , een locale lekkernij .
En na zo een dag zijn we weer uitgeteld.
Nog even dit. New Orleons is een gemakkelijke stad om te verkennen. Het is ook een heel propere stad. De straten worden er zelfs met water en zeep gepoetst ! Machinaal natuurlijk ! Zelf gezien ! Amazing !!!
|