Beste bezoeker,
Zo'n tiental jaar geleden had ik een tweetal blogs. Ze waren toen redelijk druk bezocht en werden beiden zelfs eens uitgeroepen tot blog van de week door een belangrijk computer tijdschrift. Tijdsgebrek zorgde er voor dat ik lange tijd geen berichtjes meer plaatste en daardoor werden mijn blogs door de host verwijderd.
Ik heb al geruime tijd een account op facebook, maar hoewel dit medium zeer populair is, is het niet de gepaste plaats om posts in de vorm van lange teksten aan de cyber wereld toe te vertrouwen.
Daarom speel ik reeds lang met het idee om opnieuw een blog op te starten, en bij deze is dat dan ook gebeurd. Op dit ogenblik is het nog even zoeken, maar ik hoop hier binnenkort op een gepaste manier mijn - al dan niet terechte - meningen en commentaren aan jullie te kunnen toevertrouwen.
Het is de bedoeling om deze blog in de mate van het mogelijke interactief te maken, dus alle commentaren zijn meer dan welkom !
|