griezelen. Ik droomde over een spook, met veel knoflook. Hij stonk zo erg, hij stonk naar een hondendrollenberg. Hij was wel grappig, maar dik en pappig. Hij luste graag pannekoeken, en waste onderbroeken. En ik gooide iets het rook vies, en het spook was weg in een bries.
's Morgens kan ik niet eten, omdat ik aan je denk. 's Middags kan ik niet eten, omdat ik aan je denk. 's Avonds kan ik niet eten, omdat ik aan je denk. 's Nachts kan ik niet slapen, omdat ik honger heb.
Een aap zonder een staart. Niemand speelt met zijn baard. Hij eet alleen maar een banaan zonder een schimmel er aan. Hij wordt gepest met zijn lange vest. En na jaren gaat hij maar slapen.
gedichtendag, gedichtendag, gedichtendag, ook in Groenendaal, een gedicht zonder vieze dingen, ja ja ja, dat mag !
gedichtendag, gedichtendag, gedichtendag, ook in Groenendaal, een gedicht over dieren of over rekenen, ja ja ja , dat mag !
gedichtendag,gedichtendag, gedichtendag, ook in Groenendaal, ik weet het! ik schrijf een gedicht over ons allemaal, want iedereen samen is heel speciaal !
stoute stoute beer zit je er weer in de gevangenis op en neer en het is al de derde keer stoute stoute beer wat heb je gedaan ik schoot met een reuze banaan tik tak tok ik slaa met een stok tegen de tralies amaai dat was een schok tik tak tok 3jaar later woonde ik in wei en ik was reuze blij
het gedicht is uit en hij speelde op een fluit tie tie tie tie te tie tetie uit
Ik ben elf ik word morgen twaalf en dat is fijn. één aap die eet graag banaan. En één giraf die eet bladeren. Jij bent super blauw, want ik heb in de kou gewacht, Je mag mijn deken want wij zijn vrienden. En Nule jij bent best leuk.
Ik heb thuis 11 konijnen . Ze zijn super lief ze hebben van die schattige snoetjes . Ze vertellen nooit smoesjes !!! Maar ze zijn ook heel erg sportief hoor , ze gaan er als een haas vandoor . Piep piep piep ik kan niet tegen al dat gepiep !!! Ze doen het elke dag door en door , zodat ik niets hoor !!! De ene heeft vlekjes de andere niet , de ene is bruin de ander zwart . Ze maken nooit ruzie op de dag van Poëzie !!!!!
Al doen ze dat niet , elke dag door en door zo van : piep piep .piep piep piep !!!!! Dat betekent : Ik heb jou onderbroek geleend is dat erg ??? Is dat erg ,is dat erg ,natuurlijk is dat erg zelf heel erg !!!! Dan beginnen ze weeral ruzie ruzie ruzie
Maar weet je het belangrijkste is ? Wil je mijn konijnen horen zingen en zien dansen , klik dan op : konijn
We hebben twee lieve konijnen dwergkonijnen , zo van die kleine Ze hebben het wel fijn . Ze waren in december nog zo klein . We hebben ze reeds een maand of twee en ook hun hok uitkuisen , dat valt wel mee . Keuteltje hier , keuteltje daar en een plasje in het hoekje , da's ook waar . Ze kregen zelfs een eigen toiletje , en een slaapkamer , zonder bedje . Eentje helemaal wit , eentje met een kleurtje , ze zorgen soms samen voor een ... geurtje