Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
De WIL om te winnen is altijd groter dan de ANGST om te verliezen.
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Mijn ploeg Kampioen en Beker winnaar 2006-2007
Foto
Foto
Foto
Foto
Inhoud blog
  • Geen wedstrijden in weekend
  • kruiseke-Wervik
  • Dit weekend geen wedstrijden
  • 2de wedstrijdt Outrijve
  • 1STE wedstrijdt te Harelbeke
  • Seizoen 2012 start volgende week.
  • Morgen eerste groepstraining met Balen in Anzegem
  • Mijn beste wensen en een gezond sportief 2012
  • Positief rapport
  • Seizoen 2011 spijtig genoeg moeten afsluiten
    Gauthier Vandevoorde

    Welkom op mijn blog over mijn prille wielercarrière als eerstejaars junior.
    16-08-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Pech blijft me achtervolgen , ketting afgelopen en zwaar gevallen.

     



    Wedstrijd te Wevelgem waar mijn oma en opa wonen. Daarom ook wilde ik mij laten opmerken en denk dat dit ook gebeurt is . Vanaf begin maakte ik mee de koers hard. Eventjes ook 1 ronde alleen voorop gereden en voelde dat ik sterk was vandaag. Half wedstrijd sloeg eerste keer noodlot toe, Ketting terug afgevallen en veel tijd verspild. Na een lange achtervolging kon ik terug aansluiten. Na goed te hebben gerecupereerd voelde ik mij terug erg goed laatste ronden. Daarom deed ik wat ik al voor de wedstrijd plande. Voorlaatste bocht wegspringen en blijven doorgaan(maar niet vallen ). Maar was beetje te vlug en voelde mijn voorwiel zo wegschuiven over grintsteentjes in de bocht. Onmiddellijk vielen de betere renners over mij en was het spijtig afgelopen voor ons. Al zal de pijn de eerst komende dagen nog niet afgelopen zijn want gans mijn lichaam is geschaafd. Hoop vlug te herstellen zodat ik volgende week terug kan starten.

    16-08-2009 om 23:25 geschreven door GAUTHIER  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    12-08-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.2de op piste te Oostende.
     


     

    Vandaag terug deelgenomen aan de pistemeeting te Oostende. In de eerste proef , de baanronde was ik 2de. De positieve afvalling was ik eveneens 2de en de scratch heb ik gewonnen. Het eindklassement was ik 2de. De overwinning was voor sprintbom Kenneth en 3de was mijn ploegmaat Jonas.

    12-08-2009 om 00:00 geschreven door GAUTHIER  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (3 Stemmen)
    09-08-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Lekke band in de wegrit op het BK te Wielsbeke
     


    In de vooravond was het dan de wegrit. Van de 11 ronden ben ik de eerst 5 ronden nooit uit de eerste 5 geweest, steeds bleef ik mij vooraan houden. Zelf eventjes een ontsnapping proberen te krijgen maar aan zo’n razend temp was het moeilijk een schifting te voeren. De 5de ronde voelde ik mijn tubes achteraan leeglopen. Wilde blijven volgen maar aan die hoge snelheid was dit onmogelijk en moest ik het peloton laten rijden. 2 km verder kon ik van wiel veranderen maar intussen had ik een achterstand van 40 seconden. Toch wilde ik blijven doorgaan en vechten om terug te keren. Na 1 ronde achtervolgen was mijn achterstand nog 25 seconden en na 3 ronden achtervolgen kon ik tot mijn terug aansluiten en dit was zeker ook doordat ,over het gans parcours, de mensen mij bleven luidt aanmoedigen. Terug in het peloton heb ik mij voor de laatste 3 ronden onmiddellijk terug vooraan gaan vestigen en dit was beetje teveel. Toen ik in de laatste ronde nog moest uitwijken voelde ik dat ik niet meer de kracht had om mee te doen voor de overwinning. Was een ontgoocheling zeker dat ik niet kon meesprinten voor de overwinning of moeie ereplaats. Het is toch daarom dat we koersen. De kampioenschappen waren dit jaar niet echt mijn geluksdagen.


    09-08-2009 om 00:00 geschreven door GAUTHIER  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.BK Tijdrijden te Wielsbeke
     


    Het BK tijdrijden was ik goed gestart maar in bocht was er even terug problemen met mijn ketting , ook tijdens mijn aankomst viel mij ketting af wat de spieker zelf zag en ook omriep. Zou zeker geen podium gehaald hebben maar toch nog een betere tijd. Denk ook niet dat ik een tijdrijder ben.


    09-08-2009 om 00:00 geschreven door GAUTHIER  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (2 Stemmen)
    08-08-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Zondag 9 Aug. BK te Wielsbeke

    Morgen zondag BK te Wielsbeke. Kijk er al naar uit om te strijden voor de Belgische driekleur. Spijtig heb ik door afwisselende weer een verkoudheid. Alleen in tijdrit zal me dit misschien beetje last bezorgen maar voor wegrit zal dit wel geen probleem zijn.

    Heb rugnummer 44 en start in de tijdrit om 12.56.00 voor een afstand van 3.1 km. Start wegrit 17u30 over een afstand van 44.2 km en dit over 13 ronden.

    Tot morgen in Wielsbeke?

    08-08-2009 om 22:59 geschreven door GAUTHIER  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    02-08-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Een 4de plaats te Ruddervoorde na pech.

    Begin van de wedstrijd waren we met 8 renners voorop maar de samenwerking was niet goed. Terug ingelopen zat opeens mijn ketting vast en viel hij af . Moest iedereen laten voorbij gaan en even dacht ik te moeten de wedstrijd verlaten. Heb dan toch de wedstrijd kunnen verder zetten en begonnen aan een lange achtervolging. Van 3de naar 2de groep en zo weer bij het eerste deel van peloton. Als ik aansloot was al 1 renner ontsnapt en demarreerde Enzo. Was beetje te laat en door die lange achtervolging was ik niet bij macht onmiddellijk te reageren. Beetje spijtig van die pech maar kon toch nog als 4de eindigen wat toch niet slecht is. Volgende week BK te Wielsbeke, kijk er al naar uit.

    02-08-2009 om 22:00 geschreven door GAUTHIER  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (4 Stemmen)
    28-07-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Piste Challenge Patrick Sercu te BRUGGE

     



    Op de piste challenge PATRICK SERCU behaalde ik vandaag een 3de plaats in het eindklassement.

    28-07-2009 om 00:00 geschreven door GAUTHIER  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (3 Stemmen)
    26-07-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Koers in DENTERGEM 4de plaats.

    Koers in Dentergem 43 Dln en 4de plaats in massasprint. De laatste rechtlijn heb ik mij beetje misrekend en van veel te ver beginnen sprinten maar toch nog een mooie 4de plaats.

    26-07-2009 om 22:55 geschreven door GAUTHIER  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (4 Stemmen)
    21-07-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VLAAMS KAMPIOENSCHAP te Zwijnaarde de Wegrit .
     

    In de vooravond, na lang wachten ,de wegrit. Nooit ben ik uit de eerste 5 geweest , steeds goed vooraan. Dan een ontsnapping van mijn ploegmaat Tjorven, die heel sterk was vandaag. 3 ronden voorop rijden op het jagende peloton,je moet het maar doen. Later was er nog een ontsnapping met 7 renners waar ik bij was,even dacht ik de het goede treintje vertrokken was. Op 3 ronden van het einde een zware valpartij vooraan die ik met veel moeite kon ontwijken . Door uit te wijken en een verkeerde beweging te doen voelde ik terug iets in mijn rug opkomen. De pijn was ondraaglijk en wist dat meesprinten er vandaag niet echt meer inzat. Heb toch blijven rijden met als gevolg dat ik na de aankomst niet meer kon bewegen en me moest laten wegbrengen door de ambulance. De 16de plaats in wegrit kon misschien wel beter zonder die hevig pijn. Maar heb toch kunnen aantonen dat ik bij de betere renners me ook steeds vooraan kan houden. Terug een sterke prestatie van mijn vriend en ploegmaat Piet die knap 2de werd,proficiat Piet.

    21-07-2009 om 23:39 geschreven door GAUTHIER  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VLAAMS KAMPIOENSCHAP te Zwijnaarde de Tijdrit.
     
    Vandaag op de Nationale feestdag, was het voor ons het VLAAMS KAMPIOENSCHAP te Zwijnaarde. s’Morgens de tijdrit over 1.9 km. Zelf heb ik nooit een goed gevoel gehad ,ook niet echt goed opgewarmd maar dit is geen excuses de beste eindigen vooraan in deze discipline en daar was ik niet bij. Wel terug een sterke prestatie van Enzo die hiermee nogmaals zijn tijdritcapaciteiten bewijst, proficiat Enzo.

    21-07-2009 om 23:27 geschreven door GAUTHIER  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    19-07-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.4de plaats te Wervik
     

    Vandaag koers te Wervik. Nadat ik probeerde te ontsnappen was het de beurt aan mijn ploegmaat Piet om te ontsnappen. Nadat Piet was ingelopen was het de beurt aan Tuur Vannevel. Daar iedereen mij en Piet viseerde lieten we onze ploegmaat Tuur wegrijden. Zo behaalde Tuur zijn eerste maar verdiende zege. Door een ongelukkig val van Piet in de eindsprint is de sprint beetje verkeerd verlopen. Proficiat aan Tuur.

    19-07-2009 om 21:31 geschreven door GAUTHIER  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    11-07-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.4de overwinning te Ere.

     




    Op de zware omloop heb ik met mijn ploegmaats Jonas en Piet de koers vanaf het begin hard gemaakt. We kregen 2 andere renners mee maar het was begrijpelijk dat de ploeg van JRR het meest moest werken. In lange een sprint bergop ben ik van heel ver op kop begonnen en was ik de snelste. Gelukkig konden we de overwinning binnen de ploeg houden. Ben erg blij met de overwinning die ik opdraag aan mijn zieke opa.

    11-07-2009 om 00:00 geschreven door GAUTHIER  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (3 Stemmen)
    10-07-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Selectie voor VLAAMS KAMPIOENSCHAP

    Hier onder de selectie (West-Vlaanderen) geselecteerd door Wielerbond West Vlaanderen voor het VLAAMS KAMPIOENSCHAP 21 JULI te ZWIJNAARDE

    ALLEGAERT PIET

    BEL19950120

    JONGE RENNERS ROESELARE

    BALCAEN MANOLITO

    BEL19950210

    WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    COLPAERT GIANNI

    BEL19950805

    CYCLING TEAM WERVIK

    DEGROOTE JONAS

    BEL19951017

    JONGE RENNERS ROESELARE

    DEMASURE ENZO

    BEL19950625

    NO LIMIT TEAM VZW ZWEVEGEM

    DESPLENTER TJORVEN

    BEL19950301

    JONGE RENNERS ROESELARE

    PLANCKAERT EDWARD

    BEL19950201

    CT DJ MATIC KORTRIJK

    THORE FLORIS

    BEL19950524

    CYCLING TEAM WERVIK

    VANDENABEELE EMIEL

    BEL19950201

    CT DJ MATIC KORTRIJK

    VANDEVOORDE GAUTHIER

    BEL19950414

    JONGE RENNERS ROESELARE

    VANDEWALLE KENNETH

    BEL19950407

    WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    RESERVEN

    VAN OOTEGHEM THOMAS

    BEL19950614

    CT FORCE-WERVIKVZW

    DESMET MANU

    BEL19950630

    WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE

    BOUTTE JORDY

    BEL19950807

    CT DJ MATIC KORTRIJK

    10-07-2009 om 15:39 geschreven door GAUTHIER  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    04-07-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.4de in tijdrit op het provinciaal kampioenschap maar ben zwaar gevallen tijdens laatste km van de wegrit .
     

    Vandaag PK te Ichtegem. In tijdrit eindigde ik 4de . Misschien zat er iets meer in maar ik ben onvoorzichtig geweest in de gevaarlijkste bocht waar ik toch wel kostbare tijd verloor. In de namiddag dan de wegrit waar ik mij, op het toch wel gevaarlijke parcours, steeds vooraan kon plaatsen. Door de hoge snelheid in het begin waren we met een groep van 17 overgebleven . Alles viel mee tot in de voorlaatste bocht, op 1km van de aankomst, in aanrijding kwam met mijn ploegmaat. Onmiddellijk sprong ik terug op de fiets en won ik nog de peloton spurt van de achtervolgende groep. Na de aankomst voelde ik een hevige pijn en kwam het zwart voor mij ogen. De pijn in mijn hand bleef aanhouden .Even vreesde ik voor polsbreuk maar na enkel uren thuis met ijs ziet het er al veel beter uit. Morgen zien we wel als er verder onderzoek nodig is.

    04-07-2009 om 00:00 geschreven door GAUTHIER  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (5 Stemmen)
    28-06-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.3de plaats te Brugge op 47 dln.

     



    zondag 28 juni 2009 terug wedstrijd te Brugge. Beetje gevaarlijke omloop die ik al kende van voirge jaar waar ik mijn debuut maakt op het provinciale kampioenschap. Terug een heel snelle start waardoor we onmiddellijk met groepje voorop geraakten. Half koers vielen we beetje stil zodat gans het peloton terug tezamen kwam. Laatste km was er nog een aanval van mijn ploegmaat Tjorven. Daar ik niet achter mijn ploegmaat kon rijden geraakte ik een beetje ingesloten maar kon toch mooi 3de eindigen. Volgende week provinciaal kampioenschap te Ichtegem. Voor mij is het net dezelfde wedstrijd als een andere alleen zullen we allemaal beetje nerveuzer zijn misschien.

    28-06-2009 om 20:12 geschreven door GAUTHIER  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    23-06-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Terug wedstrijden vanaf 27 juni 2009

    Na 3 weken rust gaan we op zaterdag 27 juni 2009 terug van start voor het 2de deel van het seizoen.

    23-06-2009 om 00:00 geschreven door GAUTHIER  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    31-05-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.2de plaats te Krombeke

     




    Vandaag een saaie wedstrijd. Door dat er weinig renners aan de start verschenen was het moeilijk om tot een ontsnapping te komen. Als ik dan eens ontsnapte wilde niet iedereen meewerken. Het kwam dan ook tot een sprint met gans de groep. In de laatste kilometer wilde nog iemand ontsnappen en iedereen bleef terug wachten waardoor ik er dan zelf ben naar toe gereden wat mij waarschijnlijk de overwinning koste. Eens de renner bijgehaald begonnen ze onmiddellijk te sprinten en kon ik iets te laat mijn sprint zelf inzetten en werd ik 2de. Spijtig dat er nu 3 weken geen wedstrijden zijn.


    31-05-2009 om 00:00 geschreven door GAUTHIER  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (9 Stemmen)
    27-05-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Belgische klassement Cyclink van de Belgische niet-professionele wielrenners op de weg.

    ASPIRANTEN 14 jaar

    Jongens - TOP 34

    stand 2009

    Pl

    Renner

    Woonplaats

    Pt 

    Z

    1

    BIERMANS Jenthe

    Geel

    15 

    3

    2

    VANDEVOORDE Gauthier

    Kortrijk

    14

    3

    3

    ALLEGAERT Piet

    Moorslede

    14

    2

    VERVOORT Seppe

    Hulshout

    14

    2

    5

    VAN HOOYDONCK Nathan

    Wuustwezel

    13

    3

    6

    HOEFKENS Lennert

    Heist-op-den-Berg

    12

    3

    7

    ROEGIERS Jochem

    Waarschoot

    12

    1

    8

    VANDENABEELE Emil

    Dentergem

    11

    2

    9

    DE SMET VAN DAMME Lode

    Steenhuize - Wijnhuize

    11

    1

    10

    TOUSSAINT Louis

    Yvoir

    11

    1

    VAN DEN DRIESSCHE Din

    Ternat

    11

    1

    27-05-2009 om 00:00 geschreven door GAUTHIER  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (5 Stemmen)
    24-05-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.3de plaats te Aartrijke
     


    De sneltrein van Jonge Renners Roeselare raast door Aartrijke .
    Vanaf de start heb ik met mijn ploegmakkers er een snelle wedstrijd van gemaakt zodat we gans de wedstrijd met 5 hebben voorgereden. In de sprint met 5 ging de overwinning naar Piet, die zeker de verdiende winnaar was . Zelf was ik 3de, waarmee ik ook tevreden was. Zelf had ik wel problemen met mijn versnelling door een nieuwe pignon. Volgende week de laatste wedstrijd van het voorseizoen.


    24-05-2009 om 20:46 geschreven door GAUTHIER  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    17-05-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.3de overwinning te Deerlijk met 48 renners
     

    Wedstrijd te Deerlijk met 49dln. Tijdens de wedstrijd had ik vandaag terug veel last van rugpijn. Misschien ook omdat we erg snel starten zodat we met 8 renners voorop waren waar er in de finale nog 3 moesten afhakken. In de laatste km demarreerde mijn ploegmaat zodat de sprint van ver was ingezet en die ik won en zo mijn derde overwinning behaalde.


    17-05-2009 om 00:00 geschreven door GAUTHIER  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)



                       wegseizoen 2012


    Wedstrijdschema

              2012

    07 April 12








    Bedankt voor het bezoek op mijn blog.


    Foto

    Gastenboek
  • overwinning
  • Welkom bij het AVIA CYCLING TEAM 2010
  • wevelgem
  • goe bezig
  • Knap !

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Mijn favorieten
  • Bezoek ook eens mijn broer zijn site.

  • Klip op onderstaande link voor info over mijn club.
    Foto

    Welkom op mijn blog!

    Vanaf heden zal ik trainen en deelnemen aan wielerwedstrijden
    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Startpagina !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs