Zoeken in blog

Foto
GASTRONOMIE & TOERISME
Rendez-vous avec le Nord

Gastronomie & Toerisme verschijnt vijf maal
per jaar en is een realisatie van de vzw Horizon,
Astridlaan 90 b1, 8620 Nieuwpoort en vzw
Reizen & Smullen, Bassevillestraat 101, 8434
Westende, met als doel de horeca, het toerisme,
vrije tijd, lifestyle en interieur in al hun vormen
te promoten. De redactie bestaat uitsluitend uit
vrijwilligers. Al deze reportages zijn wekelijks te
beluisteren op de FM 106,1 Radio Beach, elke
vrijdagvoormiddag even na 10 u.

VERSPREIDING
Het magazine wordt gratis selectief verspreid
naar een bestand van levensgenieters,
gastronomen, reislustigen, managers,
zonnekloppers en natuurliefhebbers +
gratis verdeling via VVV-kantoren aan
de kust, Brugge, Gent, Veurne, Diksmuide,
Noord-Frankrijk en Zeeuws-Vlaanderen
en in een reeks geselecteerde winkels.
Wie een persoonlijk abonnement op adres
wenst kan dit mits overschrijving van
20 euro per jaar, over te maken op
het PCR-nummer 000-0483943-10
met vermelding "Abonnement 2009".

Hoofdredacteur
Georges Keters

VERANTWOORDELIJKE UITGEVER
REDACTIEADRES & SECRETARIAAT
vzw Reizen & Smullen (Travel & Gastronomy)
Bassevillestraat 101
8434 Middelkerke-Westende
Tel. 058 23 68 79
Fax: 058 23 10 90
Mobile: 0495 22 68 79
E-mail : Georges.Keters@skynet.be
PCR : 000-0483943-10

Niets uit deze uitgave mag worden verveelvoudigd
of openbaar gemaakt (op gelijk welke
manier) zonder schriftelijke toestemming van
de uitgever. Publicitaire teksten blijven buiten
verantwoordelijkheid van de uitgever.

Foto
Foto
Magazine Gastronomie & Toerisme
Gastro, Toerisme, Lifestyle, Interieur, Auto
07-03-2009
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.TOPHOTELS IN SPANJE - ANDALUSIE

 xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

Vijf Vlaamse tophotels met eigen karakter in provincie Cadiz

40 Jaar charme in Hotel Jerez

 

JEREZ DE LA FRONTERA – Op zoek naar een vakantieverblijf waar de klant nog steeds koning is en persoonlijk begeleid wordt, dan voelt men zich meteen thuis in een van de vijf hotels van de Hoteles Andaluces Con Encanto, Andalusische Hotels met Charme, eigendom van de familie Jan De Clerck die dit jaar 40 jaar op de bres staat om de klant een gepersonaliseerde service voor te schotelen.

 

“Meer nog, we willen daarbij de charme van het authentieke Andalusië laten proeven, wars van alle massatoerisme. Hierbij denken we aan de uitbouw van een excursiemanager die de klant persoonlijk begeleidt bij zijn trip naar de provincie Cadiz, zonder chauvinisme, wellicht de mooiste regio van Spanje. Hij wacht de klant op aan de luchthaven, brengt hem naar zijn keuzehotel van onze groep, stippelt leuke routes uit, vergezelt hen desnoods en laat hen daarbij de natuur en de bezienswaardigheden van Andalusië bewonderen. Onze vriendschapsbanden met diverse grootlandeigenaars, sherry-producenten, paarden- en stierenkwekers aangevuld met tal van authentieke festiviteiten staan borg voor een onvergetelijk verblijf in onze regio. De gastronomie in onze restaurants zet hierbij de kers op de vakantietaart. De persoonlijke benadering is heilig binnen ons bedrijf. We willen ernaartoe streven dat elke klant na afloop stelt: dit was nu onze mooiste vakantie ooit! Dan pas zijn we gelukkig en kijken uit naar een blij weerzien”, geeft bezige Jan De Clerck mee, die – als zijn drukke agenda – het maar even toelaat – graag zelf de klanten begeleidt bij hun uitstapjes in deze onvoorstelbaar mooie regio.

 

WEST-VLAAMSE WERKKRACHT

 

Het begon voor de familie Jan De Clerck uit Kortrijk allemaal in 1969, na terugkomst uit huwelijksreis in Hotel Playa de la Luz in Rota, sinds 1966 eigendom van de grote familie De Clerck. De toen 26 jaar jonge Jan zag dat er meer brood in dit hotel zat en nam er zijn intrek. Hij is er gebleven. Zijn passie voor het familiale hotelwezen liet hem nooit meer los en vandaag mag hij terugblikken op een schitterende loopbaan. Hij wordt hierin met klasse gevolgd door zijn drie kinderen. Sophie is directeur van Hotel Jerez en Villa Jerez, Ann houdt zich ledig met de decoraties van de vijf HACE-hotels en Stefaan is directeur van Hotel Playa de la Luz en Hotel Duque de Najera. Dat alles onder alziend oog van vader-voorzitter Jan. Samen goed voor de West-Vlaamse werkkracht in Andalusië.

 

CONSUL

 

Het is duidelijk, dank zij de inbreng van de familie Jan De Clerck kreeg Andalusië, de provincie Cadiz in het algemeen en Jerez de la Frontera in het bijzonder een West-Vlaams tintje mee. Meer nog, Jan De Clerck is sedert 1977 consul van België in het ere-consulaat van de provincie Cadiz. Hij is tussenpersoon voor de Belgen in de provincie of voor hen die op doorreis zijn, mochten er problemen zijn. Ook op protocolair gebied vertegenwoordigt hij België in Cadiz.

Hoe dan ook, volksmens Jan De Clerck blijft bij dit alles met beide voeten op de grond. “Het gaat er in de eerste plaats om dat de mensen die Andalusië komen bezoeken, zich thuis voelen. Ons personeel is zo getraind dat iedereen hier als een VIP behandeld wordt. Mensen helpen is ons motto.”

 

HOTEL JEREZ

 

Uit de fraaie parels van de HACE-groep is Hotel Jerez hét hotel bij uitstek voor een weekje verblijf in Jerez, voor zij die kiezen voor een verkenning van de regio. Het 5-sterrenhotel ligt aan de Alcalde Alvaro Domecq, de mooiste laan van Jerez en op een boogscheut van het centrum, op wandelafstand van de wereldvermaarde Real Escuela Andaluza del Arte Ecuestre, paardenschool bekend voor zijn museum en unieke shows, op amper 8 km van het racecircuit en op zeven km van de luchthaven en snelweg voor directe verbinding naar alle hoeken van Andalusië. Ideaal voor conferenties, vergaderingen, productvoorstellingen en allerhande manifestaties.

Hotel Jerez telt 126 kamers en suites met alles er op en eraan, binnen- en buitenzwembad, spa en onder andere een uitstekend A la Carte-restaurant.

 

Hotel Jerez, Avda. Alcalda Alvaro Domecq 35, Jerez de la Frontera, Cadiz. Tel.: +34 (956) 300 600, Reservas@jerezhotel.com en www.jerezhotel.com

 

VILLA JEREZ

 

Andere 5-sterrenparel van bloeiende HACE-groep is Villa Jerez en ligt op wandelafstand van het moederhotel Hotel Jerez. Uitgewerkt in de chique villawijk is dit een droom voor zij houden van absolute rust, gekoppeld aan restaurant Las Yucas, goed voor een avondje topgastronomie. Het hotel telt 16 luxueuze kamers en suites. De Jacaranda biedt plaats voor feesten, congressen, vergaderingen en productvoorstellingen tot 80 man.

 

Villa Jerez, Avda. de la Cruz Roja 7, Jerez de la Frontera, Cadiz. Tel.: +34 (956) 153 100, reservas@villajerez.com en www.villajerez.com

 

HOTEL PLAYA DE LA LUZ

 

Aan de boorden van de Atlantische Oceaan vinden we in Rota het Hotel Playa de la Luz, 4-sterren die regelrecht over het strand, het water en de duinen fonkelen. Geheel volgens de regels van de Andalusische architectuur telt het hotel slecht twee verdiepingen en is met zijn 228 kamers, verdeeld over twee grote exotische tuinen met patio-ruimtes, recent door toeristen over heel de wereld, verkozen binnen de 100 beste hotels van de wereld. Een ongelooflijke luxe aan zon en strand. Een hotel waar geen enkele zonneklopper aan kan weerstaan.

 

Hotel Playa de la Luz, Avda. De la Diputation, Rota (Cadiz), tel.: +34 (956) 810 500, reservas@hotelplayadelaluz.com en www.hotelplayadelaluz.com

 

HOTEL DUQUE DE NAJERA

 

Gelegen aan de rand van het stadje en aan het fijnzandstrand van Rota biedt dit 4-sterrenhotel 92 charmante kamers en junior suites. Ideaal voor families en zij die houden van wat uitstapjes in de buurt. Het hotel ligt aan zee en mag beschouwd worden als een der mooiste parels uit de regio. Het zwembad is een aangename verfrissing terwijl lekkerbekken zich te goed kunnen doen aan de rijke tafels van restaurant Embarcader, keuken dat jaarlijks primus is als Beste Visrestaurant uit de regio.

 

Hotel Duque de Najera, Calle Gravina 2, Rota (Cadiz), tel.: +34 (956) 846 020, reservas@hotelduquedenajera.com en www.duquedenajera.com

 

HOTEL GUADACORTE PARK

 

Omgeven door een 12.000 m² grote exotische tuin met wuivende palmbomen ligt dit 4-sterrenhotel in het hartje van de Algeciras baai, op slechts 15 min van de rots van Gibraltar, het Los Arcornocales Nature Park en via ferry amper een uurtje van het Afrikaanse Ceuto of Tanger. Het telt 126 kamers en junior suites, met zicht op de tuin. Het hotel viert dit jaar in oktober zijn 10de verjaardag. Golfliefhebbers zitten binnen het kwartier op een van de mooiste greens ter wereld. Het hotel is gespecialiseerd in huwelijksfeest.

 

Hotel Guardacorte Park, Los Barrios, reservas@hotelguardacortepark.com, www.hotelguardacortepark.com

 

BETAALBAAR

 

Elk van de hotels is inzetbaar voor zowel de particulier, de familie, de businessman of de congresganger. De HACE-hotels getuigen alle van grote klasse en het personeel plooit zich dubbel om u ter wille te zijn. Bovendien is de keuken in de vijf huizen van hoog niveau en zorgt het A la Carte restaurant telkens voor aangename culinaire verrassingen.

 

Georges Keters





Geef hier uw reactie door
Uw naam *
Uw e-mail
URL
Titel *
Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
  Persoonlijke gegevens onthouden?
(* = verplicht!)
Reacties op bericht (0)



Archief per maand
  • 08-2020
  • 03-2020
  • 02-2020
  • 12-2019
  • 11-2019
  • 10-2019
  • 09-2019
  • 07-2019
  • 05-2019
  • 01-2019
  • 12-2018
  • 11-2018
  • 10-2018
  • 09-2018
  • 08-2018
  • 07-2018
  • 02-2018
  • 01-2018
  • 12-2017
  • 11-2017
  • 10-2017
  • 09-2017
  • 08-2017
  • 07-2017
  • 06-2017
  • 05-2017
  • 03-2017
  • 02-2017
  • 01-2017
  • 12-2016
  • 11-2016
  • 10-2016
  • 09-2016
  • 08-2016
  • 07-2016
  • 05-2016
  • 03-2016
  • 02-2016
  • 01-2016
  • 12-2015
  • 11-2015
  • 10-2015
  • 09-2015
  • 07-2015
  • 05-2015
  • 04-2015
  • 02-2015
  • 12-2014
  • 11-2014
  • 10-2014
  • 09-2014
  • 08-2014
  • 07-2014
  • 06-2014
  • 04-2014
  • 03-2014
  • 02-2014
  • 01-2014
  • 12-2013
  • 11-2013
  • 10-2013
  • 09-2013
  • 08-2013
  • 07-2013
  • 06-2013
  • 05-2013
  • 04-2013
  • 03-2013
  • 02-2013
  • 01-2013
  • 12-2012
  • 11-2012
  • 10-2012
  • 09-2012
  • 08-2012
  • 07-2012
  • 06-2012
  • 05-2012
  • 04-2012
  • 03-2012
  • 02-2012
  • 01-2012
  • 12-2011
  • 11-2011
  • 10-2011
  • 09-2011
  • 08-2011
  • 07-2011
  • 06-2011
  • 05-2011
  • 04-2011
  • 02-2011
  • 01-2011
  • 12-2010
  • 11-2010
  • 10-2010
  • 09-2010
  • 08-2010
  • 07-2010
  • 06-2010
  • 05-2010
  • 04-2010
  • 02-2010
  • 01-2010
  • 12-2009
  • 11-2009
  • 10-2009
  • 09-2009
  • 08-2009
  • 07-2009
  • 06-2009
  • 05-2009
  • 04-2009
  • 03-2009
  • 02-2009
  • 01-2009
  • 12-2008
  • 11-2008
  • 10-2008
  • 09-2008
  • 08-2008
  • 07-2008
  • 06-2008
  • 05-2008
  • 04-2008
  • 03-2008
  • 02-2008
  • 01-2008
  • 12-2007
  • 11-2007
  • 10-2007
  • 09-2007
  • 08-2007
  • 07-2007
  • 06-2007
  • 04-2007
  • 01-2007

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !

    Klik hier
    om dit blog bij uw favorieten te plaatsen!

    Mijn aanraders
  • Restaurant Renty
  • Toersime Vlaanderen
  • Oostenrijk


  • Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs