xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />
Culinair genieten op de Noordzee
Met P&O Ferries op Whisky Minicruise
P&O Ferries organiseert dit najaar drie themacruises in het teken van whisky. Het wordt telkens een programma met whiskytasting, onder de leiding van Filip Verleye,
"Whisky Ambassador of the Year 2007".
De Whisky Minicruises vertrekken steeds op een vrijdag: 31 oktober, 21 november en 5 december 2008, telkens in de vooravond. Terugkeer in Zeebrugge op zondagmorgen.
Zowel tijdens de heen- als de terugreis worden de deelnemers wegwijs gemaakt in de wereld van de single malt whisky. Het accent ligt op exclusieve single malts uit Schotland, hét whiskyland bij uitstek.
ALL IN
P&O Ferries biedt deze Whisky Minicruise aan voor een all-in prijs van 169 euro per persoon. De all-in formule omvat:
- de nachtelijke overtocht heen en terug in een 2-persoons inside cabin (met douche en toilet)
- een heerlijk 5-gangen buffetdiner, zowel op de heen- als de terugreis
- een verkwikkend ontbijt zowel, op de heen- als de terugreis
- een whiskyproeverij op de heenreis én een whiskyproeverij op de terugreis
- de transfer heen en terug van de P&O-terminal in Hull naar het centrum van de stad
- gratis parkeerplaats in Zeebrugge
Zijn niet inbegrepen: de dranken aan boord (in bars en restaurants), alsook de maaltijden en dranken overdag in Hull.
De cruisebeleving aan boord is een ervaring op zich. Met gezellige bars, lounges, disco, cinema, casino en uiteraard ook de restaurants is alles voorhanden voor twee onvergetelijke avonden vol ambiance. Bij de aankomst 's morgens staat de bus klaar aan de terminal voor een volle vrije dag in Hull.
HULL
De stad Hull heeft enkele bijzonder interessante musea: het Streetlife Museum, het Hull & East Riding Museum en het Wilberforce House. Ze liggen allemaal naast elkaar en samen vormen ze The Museum Quarter dat helemaal gratis te bezoeken is. Daarnaast heeft Hull met The Deep een diepzee-aquarium van wereldformaat. The Deep is het enige van de musea in Hull waarvan de toegang betalend is. Er valt ook heel wat te winkelen, met het centraal gelegen Princes Quay shoppingcentrum als grootste blikvanger. Laten we ook niet vergeten dat de Christmas shopping traditioneel heel vroeg begint in Engeland. Als havenstad die zichzelf respecteert, heeft Hull voorts een attractieve jachthaven waar het heerlijk rondwandelen is.
Daar het aantal plaatsen voor de Whiskytasting beperkt is, is vroeg boeken de boodschap.
Meer info: www.POferries.be.
Reservaties via telefoonnummer 070/70 77 71 of bij uw vertrouwde reisagent.
Georges
|