Gastenboek
  • hallo
  • dude
  • zomaar
  • WELKOM THUIS!!
  • FRIENDS 18

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek

    Archief per week
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 08/12-14/12 2008
    Blog als favoriet !
    Foto
    Foto
    Buitenlandse stage Gambia 2009
    Verslag van onze avonturen...
    24-04-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.











    24-04-2009 om 18:06 geschreven door Cat, Cassy & Dorien  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Dag allemaal,


    Ons laatste weekoverzicht:

    Dinsdag 21/04: Vervolg: We waren net terug van het internetbezoekje en we kregen een oproep van het Health Center voor een labour case. Deze keer was een bevalling voor Dorien. We hebben ons avondeten geconsumeerd op de bankjes buiten. Een soort pichnickje. Tegen 21u30 was onze parturiente bevallen. Jongen, 2,75 kg. Er was wel een strakke omstrengeling geweest maar alles ging goed. De eerste jongen na een hele reeks meisjes!
    De vrouw met haar spontane miskraam bleef ongelooflijk veel buikpijn hebben. We hadden al alles gegeven wat beschikbaar was van pijnstillers maar het ging niet beter, Lamin kwam dan af met het grandiose idée om haar een placebo-spuitje te geven. Helaas heeft het zijn effect wel gemist. We begonnen ons af te vragen of het misschien om een ectopische zwangerschap ging dus hebben we haar voor de zekerheid met de ambulance naar Brikama getransfereerd voor een echo.
    Er was ook een 3de vrouw binnen. We zijn tot middernacht gebleven om te zien of er evolutie kwam in haar arbeid maar dat was niet het geval. We zijn dan naar huis gegaan. 
    We hebben die nacht alledrie vooral niet zitten draaien en keren in ons bed… zo’n prachtige nachtrust…heum

    Woensdag 22/04: ‘s morgends was de vrouw die we aan de nachtshift hadden overgelaten nog steeds niet vooruit gegaan dus hebben we ze naar huis gestuurd. Er was wel een andere parturiente binnen (9de kind). Ze had wel al 3 miskramen gehad dus was het  slechts haar 6de bevalling. Ze had 4 cm ontsluiting om 8u. Tegen negen uur heeft Cat haar nog eens onderzocht omdat ze precies plots veel meer pijn had (met grote multipara’s hebben we al stoten meegemaakt dus zijn we nu liever voorzichtig). Het vaginaal onderzoek was nog steeds hetzelfde. Om 9u30 was ze iets aan het zeggen achter haar gordijn. Cat ging eens kijken en ja, het hoofd stond er al bijna! Een minuut later was een meisje van 2,35 kg geboren. Weeral met een omstrengeling maar wel een losse deze keer. Het vruchtwater was wel meconiaal en de baby deed het niet super. Met het peertje hebben we geprobeerd om zoveel mogelijk meconiaal water te aspireren maar de ademhaling was nog steeds niet optimaal. We hebben dan aan Lamin gevraagd of hij een soort aspiratiesysteen had. En verrassing: Daar kwam een aspiratietoestel tevoorschijn!! Het was wel een verouderd exemplaar maar toch! Na was inventieve constructies konden we de baby eindelijk verlossen van zijn vieze slijmen!
    Het kleine meisje van dinsdag was terug gekomen voor controle. We waren blij dat ze haar wonde goed hadden proper gehouden! Het zag er in ieder geval goed uit en we hadden het gevoel dat we een geode beslissing hadden genome nom niet te hechten. Nog een paar dagen en de wonde zou gesloten zijn.
    Tegen 15 uur zijn we naar huis gegaan en na een douche hebben we een ‘valieze-pak-poging’ gedaan. Amaai, geen lachertje! Puzzelwerk is er niets naast! Al het gerief dat we niet meer moeten gebruiken is dan toch al weggestoken. Een beetje minder werk voor zondag!

     Donderdag 23/04: Onze laatste werkdag hebben we zeer productief doorgebracht! Als asluiter: geen bevallingen. Enkel het meisje met haar wonde is op controle gekomen. Voor de rest heeft Cat nog nog naar een film met Denzel Washington gekeken. Dorien heeft een poging gedaan om haar te vergezellen maar ze heeft het opgegeven. Iets te veel last van de omgevingsgeluiden in de ruimte (slurpende en smakkende ontbijtende personen). Dan is ze Cassy gaan vergezellen voor een sardine-sessie in de zon.
    Daarna hebben we een marginale fotosessie met Lamin gehouden. Hij had de foto’s in onze bevallingsoutfit gezien en hij wou er ook zo’n paar. Voor de rest is hij wel onze stagementor hoor…
    Na het middageten hebben we een folieke gedaan. We zijn met de auto van studenten hier naar Bikama gereden om een Fanta en een Snickers te kopen. We zijn ook special aan de wood carving market gestopt om een cadeautje voor de papa van Cassy te kopen. We hebben dus even een tripje binnen onze werkuren gedaan. Geen problem hier want het was onze laatste dag en ze hadden ons gezegd dat we ales konden vragen. Een verzoekje van de westerse trutten he. Die kant van onze persoonlijkheid moesten we toch ook eens tonen voor we naar huis gingen!!
    's avonds hebben we een poging gedaan om de zon hier in Gambia te zien onder gaan aan het strand maar dat is gefaald. We waren net te laat!!
    We zijn daarna dan gaan eten in Kala kala met onzen baas en onze bodyguard. Ze hebben ons als echte gentlemen met de auto voor de deur afgezet.

    Vrijdag 24/04: Pannekoeken bakken, pannekoeken bakken en nogmaals pannekoeken bakken!!!! Na 5 uur voor een vuurtje te hebben gestaan zijn ongeveer 130 exemplaren tevoorschijn gekomen!! Ze zullen allemaal op een half uur tijd worden opgegeten...zucht... Maar het zal toch smaken! Hopelijk vinden ze het hier ook lekker!


    BTW:
    * Een voorval van vliegende speculum hebben we hier in Afrika dan ook meegemaakt! De vrouw was iets te dik voor de maat van het instrument en na een hoestje werd het metalen voorwerp uit haar vagina geprojecteerd.
    * We gaan de weegschaal van het Health Center eens moeten meenemen naar het gastgezin om onze begage te wegen… ofwel zijn onze spieren volledig slap geworden ofwel hebben we teveel souveniers gekocht… We zijn benieuwd naar het verdict. (verdict:  spieren zijn slap geworden!!)


    PS:
    ALGEMEEN: gemengde gevoelens hier maar we zijn super blij om jullie maandagochtend terug te zien!


    Groetjes,

    De ongeduldige thuiskomers










    24-04-2009 om 17:57 geschreven door Cat, Cassy & Dorien  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.



















    24-04-2009 om 17:54 geschreven door Cat, Cassy & Dorien  


    21-04-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Hey liefste lezers!

    Nog even een berichtje tussendoor omdat we toch op internet moesten zijn om onze terugvlucht te bevestigen!
    We hebben echt veel steun gehad aan de berichtjes die jullie op onze blog hebben geplaatst! Dus nogmaals merci!

    Ons weekoverzicht:

    Zaterdag 18/04: Na ons internetbezoek hebben we niets meer gedaan…een dagje tam zijn was de boodschap! We hadden het allemaal wat nodig want de vermoeidheid begint stilletjes aan toe te slaan!
    We waren van plan om naar het strand te gaan maar het was veel te warm!! Zelfs in de late namiddag hadden we de fut niet meer om naar daar te vertrekken om zonsondergang te zien. We zijn dan begonnen met het maken van macramé-armbandjes voor alle kinderen van het gastgezin. We hebben zelfs hulp gekregen van Yusupha.
     
    Zondag 19/04: We zijn met Tony naar ‘the wood carving market’ gegaan in Brikama. En ja…daar hebben we onze laatste dalassi’s opgedaan! Veel te veel mooie dingen aan veel te onderhandelbare prijzen! We zijn drie echte harde zakenvrouwen geworden. Afdingen is onze nieuwe motto!! Als vervoermiddel terug naar huis hebben we een grote bus genomen in plaats van een bushtaxi. We dachten dat we niet slechter konden vallen  met die minibusjes maar het tegendeel is nu zeker bewezen! 
    Tegen dat we thuis waren was een frisse douche (ons inzepen en met een potje water over ons kappen om ons af te spoelen) hoogstnodig!
    Tegen 17uur zijn we met onze gastvrouw Fatou bezoekjes gaan brengen bij familie. Zo hebben ze ons nog eens gezien voor we terug naar Belgie gaan. Daarna zijn we in een restaurantje kip gaan eten! (het was al een week geleden!)
    De terugweg naar huis was in het donker te doen. Best nog gezellig zo’n avondwandeling om ons eten te laten zakken.

    Maandag 20/04: Geen bevallingen die dag maar wel andere bezigheden: de verloskamer wat opkuisen (maadag kuisdag he!), bakjes klaargemaakt met al het nodige materiaal om dringend een infuus te plaatsen, een evaluatie van het Health Center geschreven voor Lamin, een poging gedaan om een protocolschema te maken, …
    En uiteraard: een filmpje meegepikt! (we hebben de Denzel Washington-smaak te pakken) Deze keer was het “Deja-vu”. Cat en Dorien hopen de hele reeks af te kijken voor het vertrek!
    Als avondmaal hebben we ons laatste spaghetteria-zakje klaargemaakt. Dan een paar spelletjes gespeeld en geprobeerd om wat nachtrust in te halen.

    Dinsdag 21/04: In de voormiddag hebben we prenatale consultaties gedaan. Ondertussen is er een vrouw binnengekomen. Ze had een spontane miskraam gehad. We hebben ook een patiente met pre-eclampsie ontdekt tussen alle zwangere vrouwen. Weer een voorval waarbij we niet veel kunnen doen door een tekort aan middelen. Er is ook een meisje van 6 jaar geweest met een scheur ter hoogte van haar schaamlippen die ze had opgelopen tijdens de speeltijd op school. Hechtingen waren net niet nodig maar ze moest wel elke dag op controle komen om te zien of er geen infectie zou ontstaan. Antibiotica en pijnstillers kreeg ze ook mee. Het was een sterke meid!
    's middags is een belgisch koppel bij ons gekomen in het Health Center voor een praatje. Het was aangenaam kennismaken en vooral om eens in het Nederlands te spreken tegen andere personen dan onszelf!


    BTW:
    * Het is hier nu echt warm aan het worden! Zelfs de afrikanen zeggen het, dus het ligt niet aan ons…  We schatten rond de 40-45 graden op het heetst van de dag.
    * Onze hersenen hebben precies ook wat tekorten opgelopen! Rationeel denken is niet meer onze beste kant. Echt tijd dat we terug in Belgie zijn!
    * We weten niet meer of we iets hadden geschreven over onze laatste evalutatie. We hebben elk 99% gekregen. Zeer realistisch…heum. En als commentaar stond er dat we de verloskamer met ons drie goed alleen kunnen runnen.


    PS:
    CAT: Silke, een belofte moet gehouden worden he! ;-). Oh anneke! Een virale infectie...hoe spijtig. Ma  kben er zeker van de stafke en gust het goed zullen hebben bij jullie!! En trouwens, geen duister mogelijk...je gaat blijven volleyballen!!
    DORIEN: papa, wil je alsjeblief een fles melk in de frigo zetten tegen maandag? Mercie!!!


    Veel liefs,

    De bijna thuiskomers



    21-04-2009 om 18:41 geschreven door Cat, Cassy & Dorien  


    18-04-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

    Hey thuisfront!

    Het einde is in zicht maar we vergeten jullie niet hier in het afrikaanse dorpje!

    Weekoverzicht:

    Dinsdag 14/4: 's avonds hebben we ons gezellig geinstalleerd op enkele handdoeken om naar de sterrenhemel te kijken. Die avond waren de sterren wel juist wat minder maar toch, hoe langer we keken, hoe meer we er zagen!!

    En trouwens gelukkig dat we enkel on call waren want er is die dag geen enkele bevalling geweest

    Woensdag 15/4: Om 8u kwamen we toe in het health center en er was een vrouw op volledige ontsluiting binnen. Cat heeft direct haar prachtige bevallingsoutfit aangetrokken en iets later was een meisje van 2,35 kg geboren. Dan hebben we prenatale consultaties gedaan met Isatou. Zij is een gediplomeerde vroedvrouw maar we hebben ze nu pas gezien omdat ze op vakantie was.

    om 13u30 kwam een parturiente voor Dorien binnen. Ze voelde zich niet echt goed dus heeft Cassy het overgepakt. Amaai, wat een stille dame! In arbeid zouden we ze niet hebben genoemd!! Om 18u35 was een meisje van 2,35 kg (wederom!) geboren. Om 20 uur waren we pas thuis omdat ze redelijk veel bloedverlies had gehad.

    Donderdag 16/4: 's morgends gingen we kijken hoe het met onze babies ging en we ontdekten dat het kindje van Cassy een Spina Bifida had (open rugje). De dag voordien was er bij het pluimgewichtje nochtans niets te zien...het was waarschijnlijk gedurende de die nacht beginnen zwellen. We hebben een steriel verband aangebracht en hebben een transfer naar Brikama gedaan. Van daaruit zouden ze haar naar Banjul brengen. We hoopten gewoon dat ze ons verband niet te veel open gingen trekken... (we weten niet hoe het is afgelopen...)

    Overdag was er geen bevalling dus hebben we naar een weer zeer slecht geacteerde afrikaanse serie gekeken met het werkvolk van het health center. Er zat weer absoluut geen verhaal in maja, zo is de tijd wat vooruit gegaan!

    Om 15u zijn we naar huis gegaan en we hebben wat gerust (want we hadden een vermoeiende dag gehad!!! heum). We waren nog maar net in ons bed gekropen en om 22u30 kregen we een oproep voor 2 bevallingen! Er ontstond wel tussen Cassy en Cat een hele beddiscussie of we nu zouden gaan of niet omdat we de dag nadien vroeg moesten opstaan om naar Serrakunda te gaan (Dorien was nog altijd wat ziek dus ze zou sowieso niet meegaan). Uiteindelijk toch besloten om te gaan en gelukkig maar want Awa had het anders zeer druk gehad! De twee multipara's (allebei 6de kind) hadden besloten om synchroon te bevallen! Cassy in de hoek bezig en Cat op het middelste bed. We stonden bumper tegen bumper (met een gordijn tussen) elk onze bevalling te doen.

    om 23u35 was het kindje van Cassy geboren. Meisje 3 kg en vol meconiaal vruchtwater!! Het was weer even stressen of die erdoor zou komen maar het eindigde goed. Dan brak de navelstreng af toen de placenta nog in de baarmoeder zat :-s... Uiteindelijk is da probleem ook goedgekomen want de placenta wou goed meewerken en kwam er vanzelf uit!

    Om 23u45 was de patiente van Cat bevallen na een kleine schouderdystocie. Cassy is snel komen helpen om de benen van de vrouw in hyperflexie te brengen en wat suprapubische druk te geven. De flinke meid van 4,05 kg kwam er goed door! Een beetje blauw maar voor de rest alles in orde. De moeder had wel een kleine scheur dus waren wat hechtingen nodig. De placenta was ook niet volledig dus is een manuele baarmoederrevisie nodig geweest (Awa heeft dat gedaan, we zijn er precies niet echt scheutig op!). Daarna kreeg ze nog een kleine postpartumbloeding en viel ze flauw... we hebben een infuus geprikt en aan vaatvulling gedaan. Gelukkig kwam deze keer weer alles goed!!!!

    We hebben die avond uiteindelijk dankzij al die voorvallen veel geleerd! Om 1u30 konden we in ons bed kruipen.

    Vrijdag 17/4: Om 8u stonden we klaar met Fatou aan het health center om mee te rijden met de ambulance die richting banjul reed om materiaal te gaan halen. Een lift naar Serrakunda gingen we toch niet afstaan zeker!! Dorien voelde zich al veel beter en Cat en Cassy hadden wat last van een slaaptekort!

    Maar daar gingen we richting de markt! Nog wat souverniers e.d. gekocht, van een appeltje gesmuld (we hadden nooit gedacht dat we daar zo van konden genieten!) en een beetje te toerist uitgehangen.

    Dan tegen de middag met de bushtaxi terug naar Brikama om daar wat rond te lopen op de markt en om daarna opnieuw een bushtaxi te nemen richting Gunjur. Tegen 15u waren we thuis en volledig uitgeput!! Naar de Colruyt gaan is toch wel minder vermoeiend hoor!!

    Een dutje was dan absoluut van toepassing en tegen 20u zijn we naar het Health Center gegaan voor onze geplande filmavond. Het werd een Denzel Washington avond met 'The bone collector' en 'Man on fire'. Ondertussen wat geknabbel (chinese koekjes en sprits koeken) en zo werd het een geslaagde avond. Enkel de zetels mochten iets comfortabeler zijn geweest! Maarja, we mogen ook niet TE veel vragen he.

    Planning:

    * morgen gaan we naar de 'wood carving market' ipv dat museum in Katong. Het is blijkbaar meer de moeite waard om eens te zien.

    * van maandag tot donderdag gaan we proberen om nog zo veel mogelijke leuke bevallingen te doen!!

    * Vrijdag gaan we de hele dag pannekoeken bakken voor onze 2 afscheidsfeesten. En dat op 1 klein vuurtje.... leve de kookplaten thuis!!

    * Vrijdagavond is het ons officieel afscheidfeest in het Health Center. Speeches a volonte! (we hebben er al zin in....zeker om zelf aan het woord te komen :-s)

    * Zaterdag gaan we overdag nog eens een laatste keer naar het strand en 's avonds is er ons niet-officieel feestje in ons gastgezin. Die nacht gaan we waarschijnlijk niet veel kunnen slapen van de zenuwen en zullen we hoogstwaarschijnlijk beginnen pakken.

    * Zondag nemen we afscheid van iedereen en vertrekken rond 16uur naar de luchthaven.

     

    PS:

    CAT: Silke, een huisje! wat is da daar toch allemaal!! Kben is 2 maand weg seg ;-). En idd, geen berichten gekregen van u! Crevetje, khoop da ge als sterspeelster van opwijk zult kunnen meedoen voor de laatste match! stuurt ge mij de uitslag nog door? ;-)

    DORIEN: mama, ons vluchtnummer is SN204 (via dakar). we vertrekken op 26/04 in banjul en als alles goed gaat staan we om 5.30 op 27/04 in zaventem!

     

    We gaan proberen om op het einde van volgende week nog eens een laatste keer onze avonturen te posten.
    In ieder geval...we gaan er nog een leuke afsluitweek van maken en we tellen met jullie mee af naar onze thuiskomst!

    Vele groetjes uit Gunjur!

    Het Belgische vroedvrouwenteam

    18-04-2009 om 13:01 geschreven door Cat, Cassy & Dorien  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.


















    18-04-2009 om 12:17 geschreven door Cat, Cassy & Dorien  


    14-04-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    14-04-2009 om 18:15 geschreven door Cat, Cassy & Dorien  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Hey thuisfront!

    Week zeven is van start gegaan en, hoewel alles hier goed verloopt, kijken we enorm uit naar onze eerste stap sinds acht weken op het Belgische grondgebied!

    Weekendoverzicht:

    Vrijdag 10/4: Echt niets boeiends gebeurd! Niet eens 1 oproepje voor een bevalling. We hadden alle drie heimwee!!

    Zaterdag 11/4: stipt om acht uur hadden we onze tanden gepoetst en stonden we klaar om naar de ‘Reptiles Farm’ te vertrekken. Eerst even stappen naar de bushtaxi-vertrekplaats en wonder boven wonder was het busje direct gevuld! We moesten deze keer dus niet wachten.
    Aangekomen aan de reptiles farm waren we precies de enige vroege bezoekers. We hebben dus een uur prive-rondleiding gekregen door een zeer goed engelssprekende gids. Hij had ook een leuk gevoel voor humor! Dorien en Cassy hebben zich aan een megaslang gewaagd en Cat heeft het op veilig gespeeld met een poeslieve schildpad. Van ver zien was oke, even aanraken ook maar vastnemen ging net iets te ver voor blondie! De brunettes hebben hun stoere kant laten zien.
    Daarna zijn we doorgestapt naar het strand.  Het bevond zich nog voor boboi-beach maar het was er nog meer zoals in de boekskes! Na de teleurstelling van vorig weekend waren we weer in de wolken!
    Om 15uur waren we thuis voor het middageten en om 16u30 zijn we vertrokken naar het Health Center om met Tony naar zijn zus te gaan. Deze sympathieke jongen was nergens te bespeuren en Lamin wist ons te zeggen dat er een labour case was. We zijn dan terug naar huis gegaan om ons om te kleden en wat overuren te doen (in het weekend dan nog wel, als dat geen vrijwilligerswerk is?!).
    Onderweg hebben we ook een schaap gezien dat langs de kant van de weg aan het bevallen was. Ons vroedvrouweninstinkt nam de bovenhand en we wouden deze gebeurtenis niet missen. Helaas moesten we ons barend schaap verlaten om voor onze barende vrouw te zorgen. Dat noemen ze dan prioriteiten stellen zeker…
    Het bleek om een stuitbevalling te gaan… Cassy stond haar bevalling af aan Cat omdat ze de vorige stuitbevalling had gedaan. Ze had voor haar eerste kind een keizersnede gehad en we waren niet zeker dat een vaginale stuitbevalling mogelijk ging zijn. Toen haar contracties verminderden wouden we ook geen synto starten op een littekenuterus om een ruptuur te voorkomen. Toen we jammer genoeg zagen dat de ontsluiting niet vlot vooruit ging, hebben we besloten om ze om 12u ‘s nachts naar Brikama door te verwijzen. Daar ging onze stuitbevalling…maarja, veiligheid boven alles!

    Zondag 12/4: We hebben wat ‘uitgeslapen’ tot 9uur en dan zeer op het gemak ontbeten! Dan zijn we naar Jacob zijn school gegaan om een bezoekje te brengen en wat schoolmateriaal te geven.
    We zijn langs het Health Center gepasseerd om nog iets te gaan afgeven aan Lamin en er was een labour case. We hadden die dag niet echt iets gepland dus na het middageten zijn we opnieuw overuren gaan doen. Met hoop op goed geluk deze keer!
    Maar neen! het werd ons niet gegund... Ze bleek uiteindelijk niet echt in arbeid en ze zou nog nachtje in het Health Center blijven sudderen. We hebben dan ons namiddagje gezellig doorgebracht bij Lamin.

    Maandag 13/4: Ons sudderende dame was eindelijk in arbeid en we waren blij dat we de bevalling niet hadden gemist tijdens de nacht. Maar helaas hebben we ze rond 12u moeten transfereren naar Brikama omdat de arbeid niet vorderde en er blijkbaar toch een probleem was... zucht...
    Klein lichtpuntje: we zijn in de shop van Brikama gestopt om troostvoedsel te gaan halen. Een hele voorraad deze keer!
    In de namiddag is Mama Gunjur nog is langsgeweest met een net afgestudeerde dokter uit Duitsland Ze komt volgende week in het Health Center werken om wat ervaring op te doen voor ze in haar land te werk gaat. We hebben haar wel gewaarschuwd dat ze zal moeten 'vechten' met de 15 aankomende studenten verpleegkunde uit Banjul. Een overbevolking in het mini-health center wordt verwacht!! Gelukkig is en BLIJFT de verloskamer ons domein voor onze laatste week. Onze bevallingen gaan ze niet afsnoepen, al kost het ons bloed zweet en tranen! (maar egoistisch zijn we absoluut niet ingesteld, wij noemen het werklustig zijn) ;-).

    Dinsdag 14/4: We hebben onszelf een dagje 'on call' gezet omdat we vonden dat we het verdienden na onze weekendshiften. We hebben dan wat uitgeslapen, onze was gedaan, ons haar gewassen, tussendoor wat wreetbuien gehad en alles geplunderd wat onze versnaperingen voor vrijdag normaal waren, en tam geweest.
    En uiteraard, een bezoekje op onze blog gebracht!

    Planning:
    * Vrijdag gaan we naar Serrakunda met onze gastvrouw Fatou om nog wat inkoopjes te doen. 's avonds is het filmavond bij Lamin. Daar kijken we echt naar uit! Hij heeft een reeks gekende films die ons wel aanstaan. We brengen de versnaperingen dan mee...
    * Zaterdag gaan we in de namiddag naar het strand om nog wat kleur op te doen en we blijven daar 's avonds om zonsondergang te kunnen zien.
    * Zondag gaan we misschien naar Katong, daar is naar het schijnt nog een klein interessant museumpje te bezichtigen.

    BTW:
    * We hebben van ‘oma’ een paascadeautje gekregen: een zakje met droge koekjes!! Maar we vonden het gebaar wel super lief!! De chocoladeportie hebben we zelf geregeld: op naar de shop en cacaopoeder gekocht. Hiermee chocomelk gemaakt om de koekjes onder te dompelen (zie foto) Mjam, dat heeft gesmaakt! Dank u bobonne!! (tis toch een schatje!)
    * Dorien kan niet zwijgen over haar gemiste koers-dagen (ale, tamme zondagnamiddagdagen voor de tv) à Ronde van Vlaanderen en Parijs-Roubaix. Als iemand zo vriendelijk zou willen zijn om haar de winnaars door te geven? Merci
    * Cat heeft haar dikke teen aan een steen gestoten...diagnose: een velleke af. Gelukkig, anders was het een drama geweest

    PS:
    CAT:  Crevetje, gij hebt alvast de eerste plaats in mijn agenda om iets te gaan drinken!

    Kusjes,

    Cassy (queen), Cat (princess) en Dorien (angel)

    à onze nieuwe bijnamen gegeven door Lamin!


    14-04-2009 om 18:08 geschreven door Cat, Cassy & Dorien  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.











    14-04-2009 om 17:59 geschreven door Cat, Cassy & Dorien  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

















    14-04-2009 om 17:45 geschreven door Cat, Cassy & Dorien  



    >

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs