Geraken ze er of geraken ze er niet?
Foto

Categorieën
  • 1. MEXICO (0)
  • 1.1 Vertrek - Mexico City (3)
  • 1.2 Puebla - Tuxpan - Tajin (2)
  • 1.3 Tecolutla - Chachalacas (2)
  • 1.4 Catemaco - Boca Del Cielo (1)
  • 1.5 San Cristobal - Canyon - Agua Azul (2)
  • 1.6 Lacanja - Ruines (2)
  • 1.7 Caraiben (2)
  • 2. BELICE (0)
  • 2.1 Caye Caulker-San Ignacio (2)
  • 3. GUATEMALA (0)
  • 3.1 Tikal - yaxha (2)
  • 3.2 Paraiso - El Boqueron (2)
  • 3.3. Semuc Champey - Lanquin (2)
  • 3.4. Antigua (2)
  • 3.5 Lago de Atitlan (2)
  • 3.6 Tocht naar Colombia (2)
  • 4. COLOMBIA (0)
  • 4.1 Bahia solano - El Valle (2)
  • 4.2 San Cipriano - Silvia - Popayan (2)
  • 4.3 Parque Nacional Puracé (2)
  • 4.4 Aranzazu - San Andres (Tierradentro) (2)
  • 5. FREEKE ZONDER NANNA (0)
  • 5.1 Inleiding (1)
  • 5.2 Brazilië (2)
  • 5.3 Terugreis naar Colombia - Taminango (1)
  • 6. NANNA ZONDER FREEKE (2)
  • 7. FREEKE EN NANNA TERUG SAMEN EN NOG STEEDS IN COLOMBIA (0)
  • 7.1 Aranzazu - Taminango (2)
  • 7.2 Pasto (2)
  • 7.3 Dagtrippen deel 1 (2)
  • 7.4 Dagtrippen deel 2 (2)
  • 7.5 Tussendoortje in Ecuador (2)
  • 7.6 Weekje aan zee (2)
  • 7.7 Ons nuttig maken (2)
  • 7.8 Tumaco (0)
  • 8. Ecuador (0)
  • 8.1 Atacames en Puerto López (2)
  • 8.2 Quito en Otavalo (2)
  • 8.3 Cayambe - Mindo (2)
  • 8.4 Zumbahua - Quilotoa (2)
  • 8.5 Latacunga - Cuenca (2)
  • 8.6 Vilcabamba (2)
  • 9 Peru (0)
  • 9.1 Mancora (2)

  • Gastenboek
  • antwoord:
  • Flauwe mop
  • kolonisten!!
  • .....
  • nog eentje om het af te leren

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Zoeken in blog


    05-12-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Quito-Otavalo
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    De volgende dag vertrokken we naar Quito waar we afscheid namen van onze Colombiaanse vrienden. Misschien komt het doordat ons geliefde Colombia nu echt wel achter ons lag of misschien gewoon omdat we ons zo dicht bij de luchthaven bevonden, maar toen we daar aan het busstation stonden met al onze zakken begonnen we te overwegen eens te gaan nahoren hoeveel het zou kosten om naar DF Mexico City te vliegen. Omdat we onze vrienden en familie geen hartinfarct wilden bezorgen, besloten we toch maar gewoon in Quito te blijven. Quito bleek een mooi historisch centrum te hebben dat we uitvoerig bezochten (lees ‘een beetje kuieren’). Ook bezochten we de lokale botanische - en vlindertuin en ‘la mitad del mundo’ (een simpel monument dat ongeveer 200 meter naast de evenaar staat...)

    Na Quito trokken we naar Otavalo, een stadje wat bijna op spuug-afstand van de Colombiaanse grens ligt. In Otavalo hadden we afgesproken met onze vriend Dustin die we ontmoet hadden tijdens ons kort verblijf in Belize en met wie we in guatemala ook een tijdje hadden samen gereisd. Otavalo is bekend voor zijn artisanale markt. Dit dorpje bleek een groot gevaar te zijn voor ons, zeker aangezien onze rugzakken ondertussen al uitpuilen met gerief. Behalven het rondlopen op de markten waar we onze zelfcontrole op de proef stelden, deden we ook enkele uitstapjes. We beklommen de Fuya Fuya, een berg van 4200 meter, na door een auto te zijn afgezet op 3700 meter natuurlijk.

    We bezochten de ingang van het Condorpark en keerden direct terug toen we begrepen dat we vogels in een kooi te zien gingen krijgen. Deze kleine misvatting leverde ons toch nog een mooie wandeling op.  We probeerden Otavalo te verlaten, maar belandde gewoon in een ander hotel dat dichter bij de busterminal lag terwijl we onze nieuwe bestemming probeerde uit te zoeken.

    05-12-2009, 04:32 geschreven door freeke_nanna  


    Categorie:8.2 Quito en Otavalo
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.foto's









































    05-12-2009, 04:57 geschreven door freeke_nanna  


    Categorie:8.2 Quito en Otavalo
    >

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs