ZATERDAG 13/10/2007 PLOEGSTEERT Elite z/c & Beloften
SEBASTIEN SIX SOLO NAAR 13de ZEGE , GUY SMET 2de
Het podium te Ploegsteert met Guy Smet en de kinderen links , in het midden Sébastien Six en naast hem Steven Thijs met Frank Vandenbroucke natuurlijk mee op de foto.
Er kwamen 41 deelnemers opdagen voor de wedstrijd van de Elites z/c en Beloften te ploegsteert en er was bekend volk aanwezig met name Frank Vandenbroucke. Zelfs een cameraploeg van de VRT die een reportage zal uitzenden rond de persoon VDB Zondag op CANVAS.
De renners kregen 10 ronden van 12 Km aangeboden wat goed is voor 120 Km.
Vanaf de 2de ronde lag de wedstrijd in een beslissende plooi want 6 renners gingen aan de haal en bleven gans de wedstrijd voorop.Bij die 6 renners o.a. Guy Smet , Sébastien Six , Steven Thijs en
..
Bij het ingaan van de laatste ronde was de Fransman van Ploegsteert en tevens schoenbroer van VDB met name Sébastien Six alleen weg en hij heeft dit kunnen volhouden zodat zijn 13de zege voor hem een feit was. Guy Smet uit Kruibeke sprong nog weg bij de 5 achtervolgers en kreeg Steven Thijs mee als compaan zodat ze mochten sprinten voor de 2de plaats.
Guy Smet haalde het voor Thijs en kaapte hiermee zijn zoveelste 2de plaats weg dit seizoen.
 Guy Smet in volle actie in de kopgroep van 6 renners.
Tekstbewerking : Kenny
Foto's en verslag : Saffia
13-10-2007 om 23:30 geschreven door kenny
|