REIS VERSLAGEN
Sri Lanka 2017
LINK NAAR FOTO ALBUM https://myalbum.com/album/ky9qwgp3QdDx
19-06-2017
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.20170619 maandag Galle, maritiem museum, park en treinstation

Heerlijk op mijn gemak opstaan, badkamer en om halfacht ontbijt. Na het ontbijt op het balkon de krantenkoppen lezen. Het regent een beetje en dan kan ik toch op het balkon zitten zonder nat te worden.

Tegen negenen naar het fort, waar ook het maritieme museum is. Eerst even bij de klokkentoren langs. Vandaag zijn er een paar mannen in het fort die een klein aapje en een kobra en andere slang bij zich hebben waar je mee op de foto kunt. Hij zegt, kom maar , hij bijt niet. Ik zeg gelijk, jammer dat hij jou niet bijt. Via wat straatjes die ik de vorige keer niet door ben gelopen omdat ik de route uit de LP volgde, kom ik bij het museum. Het zit in een oude opslagloods van de Nederlanders. Die is helemaal ingebouwd in de fortwal. Ze laten me een video zien over de opgravingen in de zee. Toen de tsunami in 2004 kwam, zijn er vanaf de wal weer spullen terug de zee in gesleurd en daarna ook weer gedeeltelijk terug gevonden. Van een van de schepen, de Avondster, hebben ze veel teruggevonden. Omdat die vlak voor de kust is vergaan door een fout van de bemanning. In het museum is er een hele hal voor vrijgemaakt, met allemaal spullen van de Avondster.

Mooi opgezet museum, overal in meerdere talen goede informatie. Ben er een paar uur zoet me geweest. Na het museum naar het treinstation. Ik denk dat ik vanaf hier de trein maar eens een keer neem.

Dan nog even het park in. Mooi aangelegd, ruim opgezet, heel wat bankjes en plekjes om te zitten, maar veel zitplekken zijn kapot en er is nogal wat volk ook. Toch een half uurtje wel daar geweest. Nu toch even een gebakje met koffie halen en even zeggen dat ik nog een paar dagen blijf. Dan melk gaan kopen en naar het hotel.

Omkleden en met een kan thee op het balkon. En dan gaat het weer regenen voor 5 minuten. Tijdens dat ik buiten was, geen drup gehad. Even na vijven naar de kamer, het wordt muggentijd. Om zes uur weer naar het balkon wat puzzelen maar met spul op tegen muggen. Om 19.00 hoor ik dat er wat op de tafel in de hal wordt gezet. Het is soep met toast en omelet. Hebben we het ook over gehad, maar ik dacht toch pasta. Maar even later komt de pasta er ook nog aan. Ik vraag voor een pot koffie. Na het eten lekker blijven zitten en koffie drinken. Nu naar de kamer en op de laptop.

De tv aan om te zien of er nog wat nieuws is.




Geef hier uw reactie door
Uw naam *
Uw e-mail
URL
Titel *
Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
  Persoonlijke gegevens onthouden?
(* = verplicht!)
Reacties op bericht (0)



>

Blog tegen de wet? Klik hier.
Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs