Inhoud blog
  • De dood van Megan
  • De verklaring
  • Anna en Tom
  • Megan en Scott
  • Wie ben ik?
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Leesportfolio opdracht 3
    Het meisje in de trein
    20-03-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De verklaring
    Goede avond

    Ik heb eindelijk nog eens de tijd gekregen om nog iets te posten.

    Ik ben gisterenavond nog een laatste verklaring moeten gaan afleggen in het politiekantoor. Ik moest een verslag van mijn hele dag op dezelfde dag dat Tom vermoord werd. Mijn verslag ging als volgt:

    Ik woonde toen nog bij mijn vriendin Cathy. Ik stond dus op en at iets als ontbijt. Daarna besloot ik om naar Tom's huis te gaan. Ze kwamen net terug ( ik weet niet van waar ) maar ze hadden hun kindje ook bij hen. Tom zag me en zei tegen Anna dat ze naar binnen moest gaan omdat ik zogezegd gevaarlijk was. Tom vertelde me toen dat ik onmiddellijk weg moest gaan maar ik kon natuurlijk mijn mond niet houden en begon over het feit dat hij me heel veel dingen had wijsgemaakt en dat hij een heel slechte man is. Ik vond dat Anna het recht had om dit te weten, dus wanneer Tom de deur voor mijn ogen sloot, begon ik helemaal uit mijn dak te vliegen. Ik was heel kwaad. Tom liet me binnen en ik begon alles in het kort te vertellen aan Anna. Zij kon haar natuurlijk niet mee lachen en Tom ook niet. Het duurde niet lang vooraleer ik op de grond belandde. Wanneer ik terug bij kwam, liep ik naar buiten maar wat Tom natuurlijk niet wist is dat ik een mes bij had. Het moment dat Tom me vastgreep kon ik mezelf verdedigen met het mes. Hierbij heb ik hem ook vermoord. Ik vond dat hij dit zeker had verdiend na alles wat hij met ons allemaal had gedaan. Anna nam op het einde mijn mes uit mijn handen en stak het nog eens in hem. Moesten jullie Anna kunnen gezien hebben op dat moment dan was het ook voor iedereen duidelijk dat alles haar veel te veel was. 

    Het enigste wat ik nu wel jammer is, is dat het kindje van Anna nu zonder vader moet opgroeien. Maar eind goed al goed, beter geen vader dan zo'n vader als Tom!

    Ik ga nu in mijn bedje kruipen!

    Een goede nachtrust iedereen

    Rachel





    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail *
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (0)


    Archief per week
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !

    Klik hier
    om dit blog bij uw favorieten te plaatsen!


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs