Foto
Hoe oud je ook bent, Met een FLYER ben je jonger dan je ooit zult zijn
Foto
Foto
Beoordeel dit blog
  Zeer goed
  Goed
  Voldoende
  Nog wat bijwerken
  Nog veel werk aan
 
Inhoud blog
  • Airborne 2013.
  • Show met artiesten uit de periode '40'-'45'
  • Gazet van Gheel
  • Flyer rit Geel-Ham-Geel
  • E-MAIL ADRES.
    Archief per maand
  • 07-2013
  • 06-2013
  • 05-2013
  • 04-2013
  • 03-2013
  • 02-2013
  • 12-2012
  • 11-2012
  • 10-2012
  • 09-2012
  • 08-2012
  • 07-2012
  • 06-2012
  • 05-2012
  • 04-2012
  • 03-2012
  • 02-2012
  • 01-2012
  • 12-2011
    Flyer fietsers
    Voor Flyer fietsers die er eens op uit trekken
    Meestal gelezen en goedgekeurd door Molinas.
    24-12-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.2012-2013
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

                 Wij wensen jullie allemaal :

    ALLES GOEDS VOOR 2013 VAN A TOT Z
        Geniet ervan !

            Flyer team . . .

    24-12-2012 om 00:00 geschreven door Flyerken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    01-12-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Lady’s day.
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    GEEL/MEERHOUT

    Lady’s day op 7 oktober.

    Maandag overhandigden de Geelse Centrumhandelaars de hoofdprijs van hun herfstactie aan de winnaar. Of beter: winnaars. Twee buurvrouwen Rosa Anthoni en Yolanda Burtin uit Meerhout ontvingen bij een bezoekje aan Geel Centrum beiden een lotje met een code waarmee ze een e-bike konden winnen. Omdat Yolanda niet over een PC beschikt besloot Rosa om beide lotjes op haar computer in te vullen. Alleen vergat ze welke code van haar en welke van haar buurvrouw was.

     

    Toen Rosa telefoon kreeg met de melding dat één van de door haar ingevulde codes werd uitgeloot als hoofdprijs besloten de twee dames om de prijs samen af te halen. Ze zullen de fiets ook beiden gebruiken.

    De hoofdprijs werd geschonken door Power Grid, een handelaar in elektrische fietsen in Geel-Winkelomheide. "Tijdens de herfstopendeur van de Geelse centrumhandelaars richtten we op het Geelse marktplein een fietsparcours in voor e-bikes", zegt zaakvoerder Piet Dijkmans. "Zo konden mensen ervaren hoe het is om met een elektrische fiets te rijden en welke voordelen dit met zich meebrengt ." Wie met een elektrische fiets naar het Centrum van Geel komt, kan sinds 1 oktober gebruik maken van elektrische oplaadpunten  op de Werft.

    01-12-2012 om 11:33 geschreven door Flyerken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (10 Stemmen)
    19-11-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Innovatie-beurs Turnhout.
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Verleden weekend op 9,10 en 11 november was er een Innovatie-beurs in Turnhout. Op voorhand al plannekes gemaakt over de ” werkverdeling” , maar rugproblemen hebben er anders over beslist.  Spijtig want nu stond de Piet en zijn Ilse er alleen voor.  Ze hebben 3 dagen van hun jaarlijks verlof ervoor opgeofferd, maar het was wel de moeite geweest! Op die 3 dagen waren er 10.000 bezoekers, veel interessante mensen en bedrijven,  dus dat kan al tellen. Voor deze beurs hadden ze speciaal hun best gedaan om dit zo attractief mogelijk te maken.TV-schermen waarop klanten hun ervaring deelden, fiets met nuvinci-naaf op rollen, de nieuwste trolleys enz.

    Het was een vermoeiend weekend voor powergrid & E-ride , hopelijk zijn we er de volgende keer terug bij!

    Groetekes . . .
    Flyer team.

    19-11-2012 om 16:53 geschreven door Flyerken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (8 Stemmen)
    13-10-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Seminarie innovatie en mobiliteit in kampC te Westerlo.
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Op Kamp C in Westerlo vond op donderdag 11/10/12 een seminarie plaats rond innovatie en mobiliteit bij bedrijven en overheden. Na een welkomswoord door Peter-Paul van den Berg, directeur van Kamp C kwamen er vier sprekers namelijk, Maarten Van Aerde- account manager sustainable mobility-Electrabel, Karel Lansloot-hoofd infrastructuurgebied kempen-Eandis, Chris Brouwers-diensthoofd mobiliteit provincie Antwerpen en Roel Vanderbeuren-Mobimix.  Zij vertelden aan de hand van hun kennis en ervaring over wat het gebruik van elektrische voertuigen voor hun organisatie kan betekenen. De nadruk lag op informatieverstrekking over de praktische haalbaarheid, de fiscaliteit en de verschillende keuzes rond de mobiliteit van een organisatie. Er waren doorlopend testritten mogelijk met elektrische wagens, scooters, Flyerfietsen, minibusjes en vrachtwagentjes op het terrein van Kamp C. Meteen werd ook het 1ste laadeiland voor elektrische voertuigen op KAMP C ingehuldigd door gedeputeerde Peter Bellens.

    Powergrid uit Geel was hier uitgenodigd als trouwe partner van de provincie Antwerpen om de laatste evolutie rond elektrische fietsen te tonen. Op een aangelegd testparcours konden de beleidsmensen en de verantwoordelijke een testrit doen met verschillende flyerfietsen.  Zo kon iedereen ondervinding  hebben met de nieuwste ontwikkelingen. Het was een geslaagde dag dankzij de goeie organisatie en het mooie weer.

    Groetekes. . . Flyer team.

    Foto’s zie bijlage.

    Meer foto’s zie : www.powergrid.be nieuwsberichten.

    Bijlagen:
    1Ontvangst.jpg (420.2 KB)   
    2Opstelling.jpg (427.7 KB)   
    3Test.jpg (311.4 KB)   
    4Test.jpg (338.2 KB)   
    5Test.jpg (412.1 KB)   
    6Prominenten.jpg (437.7 KB)   
    7Depute Provincie.jpg (361.6 KB)   
    8Receptie.jpg (293.2 KB)   
    9Licht uit.jpg (156.8 KB)   

    13-10-2012 om 00:00 geschreven door Flyerken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (8 Stemmen)
    09-10-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Powergrid met Flyer's op het marktplein van Geel . . .
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Lady’s day op 7 oktober.

    Het was grote opendeurdag op de markt in Geel. Onder een stralende zon kregen de mensen die langskwamen een heel arsenaal Flyer E-bikes van Powergrid te bekijken. Iedereen die interesse had mocht een testrit maken. Er werden heel wat rondjes afgelegd en men kwam met een glimlach van de fiets, of was dat omdat ze moesten van de fotograaf? In ieder geval kreeg men nog een professionele uitleg erbovenop. De belangstelling was groot, zelfs enkele hoge prominenten kwamen een kijkje nemen. Er was veel animo en enthousiasme, ik denk dat onze flyerclub volgend voorjaar nog zal aangroeien.

    Foto’s in bijlage. Meer zie: www.powergrid.be

    Bijlagen:
    FLYER GEEL 1.jpg (354.6 KB)   
    FLYER GEEL 10.jpg (350.6 KB)   
    FLYER GEEL 2.jpg (384.8 KB)   
    FLYER GEEL 3.jpg (379.1 KB)   
    FLYER GEEL 4.jpg (366.4 KB)   
    FLYER GEEL 5.jpg (390.4 KB)   
    FLYER GEEL 6.jpg (395.8 KB)   
    FLYER GEEL 7.jpg (357.7 KB)   
    FLYER GEEL 8.jpg (286.3 KB)   
    FLYER GEEL 9.jpg (362.4 KB)   

    09-10-2012 om 10:54 geschreven door Flyerken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (10 Stemmen)
    26-09-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Paparazzi
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Ola Mennekes. . . 
     Met dank aan Louis !
    Portretteke gespot in Zwitserse gazet ! 
    kijk hieronder ! ! !

    Bijlagen:
    Pa Pa rat zie.jpg (176.1 KB)   

    26-09-2012 om 16:32 geschreven door Flyerken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (9 Stemmen)
    24-09-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Flyer rit
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Wegens de slechte weersvoorspellingen hadden er toch een paar deelnemers afgehaakt.
    Spijtig want we hebben het de hele dag droog gehouden.
    Met zijn 16nen hebben we de rit vlekkeloos gereden.In de Kapittel was het gezellig en de wijn was heerlijk.
    Ilse is daar ons komen vervoegen om ook een beetje van het gezelschap te genieten.
    De terugweg verliep een beetje vlugger zodat we op een deftig uurtje " thuis " waren bij Piet Powergrid !
    Het was plezant en dus volgend jaar meer . . . .  
    We houden jullie op de hoogte. . .
    Flyer team.

    Enkele foto's hieronder. . .

    Bijlagen:
    1FLYYER Kapittelberg.jpg (123.1 KB)   
    2FLYYER Kapittelberg.jpg (131.9 KB)   
    3FLYYER Kapittelberg.jpg (129.3 KB)   
    4FLYYER Kapittelberg.jpg (114.3 KB)   
    5FLYYER Kapittelberg.jpg (101.1 KB)   

    24-09-2012 om 17:21 geschreven door Flyerken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (11 Stemmen)
    12-09-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Powergrid op het marktplein van Geel . . .
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Powergrid op het marktplein van Geel

    Op zondag 7 oktober 2012 zijn de winkels open in Geel. Het is dan immers Ladies First.
    Powergrid sponsort mede dit evenement. Op de nieuwe markt in Geel krijgen we de gelegenheid om een test- en demo parcours aan te leggen voor e-bikes. Een enorme mooie plaats om aan te tonen dat een e-bike nieuwe visie kan geven op mobiliteit. 
    Elke inwoner van Geel en daarbuiten krijgen de gelegenheid om de nieuwste technologie te testen.
    Innovatieve producten worden eveneens getoond die ontwikkeld zijn in de rand van de E-bike.
    We zullen ervoor zorgen dat het de moeite zal zijn. 
    Ook de Flyer - club zal aanwezig zijn, mensen met een hoop ervaring. 

    Dus zondag 7 oktober tussen 13u en 18u !
     Niet vergeten hé . . .

    12-09-2012 om 14:46 geschreven door Flyerken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (9 Stemmen)
    05-09-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Gespot
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Ola Flyerkens . . .
    Wanneer ik rij langs Geelse wegen kom ik steeds meer Flyers tegen !
    Hieronder in bijlage nog enkele Flyers " gespot ".
    Sportieve groetekes. . .
    Flyerken.

    Bijlagen:
    1Annie Blockx uit Eindhout.jpg (233.3 KB)   
    2Flyers van de lage landen.jpg (218.9 KB)   
    3Gespot Lous & Magda. . . met Batterij..jpg (423.3 KB)   
    4Gespot Martin aan Sas 7.jpg (354 KB)   

    05-09-2012 om 21:08 geschreven door Flyerken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (4 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Flyer herfstrit . . .
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Herfstrit.

    Het is zover. . . na onze kennismakingsrit in de lente en onze zomertoer is nu de herfsttoer aan de beurt op Zondag 23 september.  Deze rit heeft weer een thema namelijk “de druif”(wijn).

    We rijden naar een vlaamse wijngaard “De Kapittelberg” in Herselt.

    Het vertrek is nog eens bij Piet Powergrid  in de Winkelomseheide.

    We rijden richting Stelen naar knooppunt 40 en volgen de knooppunten 82-81-83-84-88-86 tot aan de wijngaard in Herselt richting knooppunt 87.
    Daar is het ”rust” punt .

    De terugweg wordt later op de dag meegedeeld

     

     

    Aanvang van de Flyer rit stipt om 13u

    Graag een seintje van wie meerijdt vóór woensdag 19 september!

     

     

    Flyer rijders tot dan ! ! !

    Flyer team. . .

    05-09-2012 om 14:50 geschreven door Flyerken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (7 Stemmen)


    Foto

    Foto

    Foto

    Foto


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !

    Willekeurig Bloggen.be Blogs
    liefdenetwerk
    www.bloggen.be/liefden

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs