Ik krijg van overal een beetje reactie dat ik meer moet laten weten... Nu behalve het vliegen is hier niet veel te vertellen.. Alhoewel... Vannacht lang wakker gehouden door 2 muisjes die in mijn kamer mijn eten aan het op eten waren. De dag daarvoor had ik een vrij grote hagedis op mijn bed zien zitten. Allemaal wel grappig, en deel van de ervaring. Ze hebben al een paar muizenvallen gezet in mijn kamer vandaag.
Vandaag ook iets heel onprettigs meegemaakt. Het weer zag er wel ok uit. Ik zette mijn vliegtuig buiten, maar op een bepaald moment raak ik zachtjes een deel van de hangaar. Het leek allemaal niet zo erg, tot ik ineens zag dat er een klein stukje uit mijn rolroer was. Normaal kan je dit repareren op een uur tijd, maar aangezien alles hier zo ver weg is duurt waarschijnlijk een kleine week. Dik balen dus en ik had helemaal geen zin meer in vliegen. Ik ben er eigenlijk nog altijd niet goed van, maar was weer maar eens verrast hoe vriendelijk en hoe normaal de australiers het hier opnamen. In Belgie werd er waarschijlijk hard op mij geroepen, en zou ik het hebben mogen uitleggen aan de hoofdinstructeur, maar hier? Ongelooflijk, het eerste wat ze aan dachten was met wat ik nu zou vliegen! Morgen komt er voor mijn laatste dag waarschijnlijk een instructeur langs om als het weer wat meezit overland te vliegen. Zo nen toffen bak, en dan zo iets stoms, heb zwaar zitten vloeken.
Heb ondertussen mijn tripje geregeld voor naar Brisbane. Zaterdagavond gaan we hier nog iets eten in Tamworth en dan neem ik de bus tot smorgens vroeg richting Brisbane. Tom en Tiffany zijn ondertussen ook onderweg en we zien elkaar daar.
|