Howdy,
Ok vorig weekend, kort verslagje...
Vrijdag moest iedereen zich reppen om tijdig te kunnen vertrekken voor de show in Oostende. Dwz. of vroeger stoppen op het werk, of vroeger beginnen werken zodat je ook vroeger kan stoppen of donderdagavond wat langer doorwerken. Soit, iedereen was op tijd. Snel alle rugzakken en gitaren in de bus gepropt en hupsa... tot Brussel goed kunnen doorrijden en in Brussel was het raak... File (uiteraard hadden we er wel rekening mee gehouden, maar stiekem hoop je dan toch op file-vrije-vrijdagen) plus kwam er dan nog eens een belangrijke voetbalmatch bij waardoor het nog drukker was dan de normale vrijdag!
Ondertussen dus tijdig in Hangar 01 aangekomen, blijft coole venue. Tot onze grote verbazing nog een groot deel van de set van 'Dearly Deported' kunnen zien (zat blijkbaar al wat vertraging op het uurschema) klonk erg vèt! Ondertussen wat lekkere sandwiches en drankjes geconsumeerd, volgende band was 'Lost in Rhone', het was al even geleden dat ik ze zag, klonk wel leuk! Tijdens hun set, alles wat aan het opstellen geweest en toen was het de beurt aan ons.
Wel ... Oostende, it was nice to be back, we kregen een erg warm onthaal wat zich vertaalde in een coole pit, dives, ... we moesten we onze geplande set inkorten wegens vertraging in het uurschema, dus hebben de finale abrupt moeten onderbreken ;-) Maar we onthouden vooral een erg leuke respons, Oostende ... wij danken u zeer!
'Death before disco' was up next en dat deden ze vol overgave, erg leuke show. Ondertussen was het al schandalig laat toen 'Flatcat' er aan moest beginnen, ze begonnen tegen 01.00 ofzo?? Ze speelde een coole set met heel wat (coole) nieuwe nummers! Tegen het einde van hun set zijn we huiswaards gekeerd, wegens nog een heel eind te bollen. Helaas onze vrienden van 'Gino's Eyeball' moeten missen, jammer jammer! Tegen 04.00 in onze beddenbak geraakt!
Zaterdag was Naaldwijk-Holland aan de beurt, het vertrek verliep niet bepaald vlot, na nog even gestopt te zijn bij Gukke voor de gps op te halen, kwam er nogal verdacht veel rook onder de motorkap en bleek er iets mis te zijn met de remmen. Het was snel beslist om El Rojo achter te laten en alles snel in 2 auto's te stoempen! Het moet wel 4 jaar geleden zijn dat we met de auto naar een show moesten, het was puzzelen en iedereen had wel een gitaar of zak of ... op zn schoot maar toch nog tijdig daar geraakt. Helaas geen enkel van de bands kunnen zien. De Flaat... craziest venue in Holland, hèhè, we wisten ons nog te herinneren van laatste keer dat het een paffe keet, maar waren toch al weer even vergeten dat het echt 'zo maf' was. Voor de show carnavalhits, tijdens de show werd ons een playlist in de handen geduwd (met op nummer 1, Er staat een paard in de gang, ...) kan moeilijk zeggen of ze er iets aanvonden, ook al was er heel veel sfeer, ik heb nog nooit geweten dat de microstatieven zoveel keer met hun kopje tegen de grond gingen. Het enige wat ik kan zeggen is 'oh what a night' Na de show begonnen we alles in te laden en blijkt dat het de traditie is wie om 01.00 buiten gaat er niet meer inkomt (burenlawaai) tja, wegens superluide muziek binnenin de keet helpte het kloppen niet op deur, op zulke momenten is het erg handig ne Mettes bij te hebben die mits het nodige trek en duwwerk zn weg terug naar binnen vond (Ooow dat zijn die Belgen, die gasten van de band, Belgen zijn daar allemaal langs de kant --> duh) Soit, terug naar huis en opnieuw om 04.00 in bed!
Ohja onze collega en goeie vriend Wombat vergezelde ons voor het eerst als merch'er dit weekend, hij zal ons in de toekomst nog wel meer gaan vergezellen, thanx rekel! (Wombat die we ook kennen van The Murdocks, Not that straight, Funtime-magazine, ...)
Morgen trekken we eerst naar Oudenburg (aan de kust) daar spelen we met I Against I, Starfucker, Maybee, ... en zondag spelen we in Asten-Heusen (Hol) met Maybee, Severance en Homer
12-05-2006 om 10:03
geschreven door Five Days Off 
|