Inhoud blog
  • Super trots op mezelf!!
  • Fotoshoot bij Libelle
  • Eerste fietstocht
  • Onderzoek bij de sportdokter Tom
  • D-DAY
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Fit worden met Libelle

    06-04-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Onderzoek bij de sportdokter Tom
    Gelukkig schrijf ik het vandaag en niet gisteren, want na de testen en dan vnl de fietstest was ik toch wel even ontgoocheld.
    Het is allemaal alweer wat bezonken en we kijken er weer positief tegen aan.

    De eerste testen waren makkelijk, gewicht, lengte, bloeddruk, paar simpele oefeningen, ....
    Achteraf bekeken had ik het moeten weten dat dit zo niet kon blijven duren.

    Op naar de fietstest 😬
    En inderdaad 😬
    Na het kleven van de elektrodes voor het ECG, en een hartfilm in rust te hebben genomen, kreeg ik een masker op en kon de test beginnen.
    Dat dat niet vanzelfsprekend ging voor iemand die de laatste 5 jaar amper tot niets van sport deed moet ik niet vertellen zeker.
    Na iets meer dan 6 minuten was mijn kaars al uit en was het gedaan met de test.
    Mijn hartritme is veel te hoog, mijn conditie veel te zwak .....
    Nu is het afwachten op het plan dat Tom voor me zal opmaken.
    Dat het niet enkel uit fietsen zal bestaan dat weet ik al. Wandelen zal er een onderdeel van zijn en ook zwemmen, maar ook nog andere oefeningen om mijn rug te ondersteunen.
    Ook mijn voeding zal aangepast worden, want ook al weeg ik dan niet overdreven veel. Zijn weegschaal was goedgezind 😂 63,3 kg
    Mijn vetpercentage bleek dan toch wat teveel te zijn, nl 35% 😬
    Een van de doelen is ook om mijn slaapmedicatie af te bouwen en zelfs te stoppen. Ik neem die om betere nachten te hebben omwille van de rugpijn en zeker 's nachts.

    Ik moet het niet zeggen zeker dat ne mens flipt na al dit, maar na een nachtje slapen zien we het weer helemaal zitten 😊👍



    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail *
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (0)



    Bezoek aan de sportarts Tom

    Woensdag 5/4 is het zo ver en ga ik conditietesten afleggen bij sportarts Tom in Westerlo. Ook Karolien, Libelle redactrice gaat aanwezig. Allemaal spannend 😬


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Blog als favoriet !

    Klik hier
    om dit blog bij uw favorieten te plaatsen!

    Archief per week
  • 04/04-10/04 2016


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs