Een knappe jongen en een mooi meisje, ze liefde voor zes jaar. Van junior tot het derde jaar
'S middags na school, en een meisje uit de klas, de andere jongens en ze ging niet met haar, de jongen liep naar buiten naar het meisje volgde ook uit
Het meisje ging naar een kruispunt niet gaan, staan in plaats voor een lange tijd dat ze herinnerde, het herinneren van de jongen hand in hand voor en liep de straat, het meisje herinnerde een ander incident die dag 's middags * * een vreemd meisje in de schouder van de jongen te huilen op.
Ik bleef maar denken het meisje begon te huilen, maar ze zei niets, en de tranen rolden over de grond
Jongen omhelsde het meisje van achteren, het meisje is een jongen, want ze weet van de jongen zijn hand raakte de temperatuur
Voordat ze gaan hand in hand met elkaar worden mbt shoes geabsorbeerd door de respectievelijke temperatuur, de jongen draaide zich naar het meisje, kus van het meisje voorhoofd,
Afgescheurd van de jongen hand van het meisje zei iets: "We break '
De jongen zweeg een lange tijd en tot slot sprak: mbt schoen "Ja, maar wat is de rechtvaardiging."
Het meisje heeft niet gezegd.
Het meisje begon te lopen, heeft de jongen niet mbt schoenen naar het meisje te trekken en de jongen kwam wandelen in de straten van haar steegje zijn er al de plaatsen waar ze gaan weer
Jongen zit op zijn plaats was niet veranderd, maar de rook pompen, pompen een goede mbt rook na de jongen de straten liep, totdat hij en het meisje naar de rivier.
Jongens en meisjes denken van elke dag zittend op het grasveld te kijken naar de zonsopgang en zonsondergang omarmen
Zie hem heel aantrekkelijk, maar moet eerst leren begrijpen haar vriend was gaan doen niet dat hoe kunnen we hem wel weten, denk ik dat een vriend om een goede start te beginnen. Xiaoya hart stuiteren, de schaamte gezicht, Wen Wen succesvol genoeg om haar hart te zijn OK voor Xiaoya gebaar, ook te voet de mond grijns verhoogd, "Xiao Ya, werd het naar buiten te kijken." doen van oefeningen om Xiaoya gehoord om hem te vinden, is mijn hart verward mbt giet het?Door het raam, zag ik eigenlijk gaat indrukwekkend gezicht, hoe kon hij, hij me gevonden? Bedekt met twijfels, beweeg ik naar hem toe. "Ik vraag, is dat u mij te vinden?" Gentle geluid ongewoon, slecht, hoe kan de mond gek. Ik pakte een student ID-kaart, zie je, ben je? Hij nam uit de verpakking want ik ben bekend met de studentenkaart, maar hij zei bedankt. Mijn naam is Lin Xiaoya, wat is het? "Mijn naam is Zhao Xiangdong,mbt schoenen kunnen we vrienden worden? Course, 13556788117, dit is mijn telefoonnummer, vergeet niet om mij uit te nodigen voor het diner voor mij te bedanken, ik was in zijn ogen en zag een zweem van glimlach, concludeerde ik, vertelde hij mij een goede indruk, Hij heeft ook een goede indruk op mij heeft, ik heb hoop, en gelukkig komen al naar school, draf, Wen Wen ging naar de klas, aandringen haar opschieten, meteen vertelde ik haar het goede nieuws, "Je moet een stimulans te eten , mbt schoen zo gelukkig? "" Man Man, die daadwerkelijk jongen kwam naar mij vandaag, Ik ben al op zoek naar zijn student ID-kaart wordt nu opgepakt, en kom terug naar mij, eigenlijk zijn we vrienden geworden, hij Zhao Xiangdong genoemd, hij vertelde mij ook het telefoonnummer Ja, een oproep is echt verrassend, is mijn gebed God vervulde het? "Spreek het! Wen Wen.
"Je was stom om het doden van mij, ha ha, vergat ik was een matchmaker? Dat mbt shoes ding helemaal trek ik, de dag dat ik heb verloren van je collegekaart bewust getrokken voor hem! Maar, denk je Je stapt op de hond ontlasting, of bij de levering perzik te trekken, snel te zeggen, hoe dankbaar ik ben dat grote Matchmaker ah! "" ah, ah zo, ik echt dacht dat ik aangeraakt God, is God gaf hij mij? Maar Sierra , aardbeientaart je eten! "We graag vijf snelle taart te eten, nog steeds maar de smaak eigenlijk het voordeel van de.
Sinds afgestaan aan de beslissing te brengen, is het gedoemd te ups en downs van het blok hebben, die altijd vol van doornen in de weg moeilijk te beveiligen.
Love it! Zal niet opgeven, want er zijn eindeloos mbt wederzijds belang, de bewaker van Emotie, slepende tederheid, wederzijdse afhankelijkheid, dezelfde zorg en de gemeenschappelijke loyaliteit ...... niet langer eenzaam schaduw, ver gezochtjammer. Gelukkig is de ultieme droom om een last om de ziel van de pull, is deze last gebonden zich te houden aan het leven en de dood gaan hand in hand.Zonder liefde is er geen gedachten en zorgen, zal er eenzaam verlaten, zou er geen droevig tranen, zal er te popelen om de passie te omhelzen ......
In de liefde zonder spijt, gewoon een goede bewaker van deze liefde,mbt schoenen laat liefde onbeperkt extensie. Er waren altijd mensen die minder dan bevredigend, ze nog steeds aarzelen om te verlaten, zonder een spoor van het hart te missen naakt overvolle, een persoon perceptie van gelukkige liefde, zorg, gedachten, frustraties, triest ...... hart als een vloed wachten, je licht elke nacht in mijn droom stof.
Rand van een daad van God, werden door de mens gemaakt. Met de juiste kennis, diep in de zorg, niet de zorg over de ups en downs in de loop van liefde, zorg is ongeveer overal op mbt schoen de weg van de liefde oprecht en ontroerend. Miss is een warm, blij dat een missen.
U begrijpt houden van mensen, heb ik mijn liefde te maken aan je, je bent verliefd mensen, ik geef je vreugde, je gevoelens van mensen hebben, ik zet mijn geluk voor u, you love me, Ik zette het lichaam en geest is voor u, mbt shoes u wilt dat ik, ik zet mijn passie door te gaan met je ...... je bent blijvend Romance, raakten elkaar verraden de gedachten van de zorgen over wachten.
Een waarheid met een echte beloning krijgt. Ik denk dat je mis de tijd rustig elke hoek gestrooid, kwamen we een andere vriend te ontmoeten, het verlaten van de meest mooie en mbt shoes ontroerende leven.
Denk eraan: je hebt mijn wereld, ik ben bereid te begeleiden u zich zorgen over de wereld. Stel je besteedt u een gelukkige dag, stel je de zorg voor de warmte van het leven, stel je voor elke hoek van uw lachen, stel je voor ...... het idee opnieuw en opnieuw. Kennis is de meest waardevolle obligatie, denken is het mooiste gevoel, zorg is het meest oprecht hart, met je beste vriend is mijn leven de meest schokkende ontmoeting.
Sympathiek aan elkaar, omdat de liefde, weet je mij uw zegen,mbt schoen en ik blij je ontmoet. Omdat liefde, mijn hart zwaar te breken meer exemplaren van niet minder dan voor u om een deel van de zuivere diepe gedachten te behouden, met hun resterende dagen van mijn release voor je stilte, je voelt het? !
Waarom hou je? Heb je je ooit vroeg weer over en, omdat je niet zeker, kun je zelfs minderwaardig ...... dergelijke twijfels achtervolgen je. De meest realistische antwoord: omdat uw Emotie Shigeyoshi, omwille van uw open-minded, mbt schoenen want je bent verantwoordelijk voor het hart, want je durft durft ......
Hoewel de liefde te voelen hulpeloos,mbt maar je liefde om gelukkig te zijn, zonder een spoor van zware gehechtheid, een verhuizing gedachte gedachten naar het atrium te vullen.