Ik ben Eeckhaudt Tom, en gebruik soms ook wel de schuilnaam ferby.
Ik ben een man en woon in Desteldonk (Belgiƫ) en mijn beroep is Technieker van vrachtwagens.
Ik ben geboren op 23/05/1977 en ben nu dus 47 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: Fietsen, tennis, lopen, vissen..
Mijn schatteke staat er ook bij natuurlijk.
5 April 2008 de 75 km van de ronde van vlaanderen.
Afgesproken daar ter plaatse aan de inschrijving met Ruben,Nico,Ludwig en jeroen en ikzelf ook natuurlijk. Door de drukte daar ter plaatse,elkaar toch terug kunnen vinden. Precies allemaal in vorm en goed gezind. De eerste offroad stukken en hellingske's,Pollare berg en Berg ten bever moest jeroen al vroeg lossen,besloot dan om zijn eigen tempo te rijden. Zeer goede beslissing,daarmee het tempo wel tamelijk hoog zat. Begon het toch wel te regen zeker. Al tamelijk goed nat aangekomen aan de kontrolepost in Herzele. Na de controle viel ludwig plat,deze rap hersteld richting de gavers. Daar kregen we echt wel zware passage's die heel moeilijk te berijden waar waren ( Of tenzij je een goede bandenkeuze gemaakt had) Na de gavers richting de muur,waar iedereen zonder problemen boven kwam. Dan besloten om geen veld meer te doen tot aan de aankomst,wegens te slecht bereidbaar parcour. Op de bosberg een klein klopke gekregen en dan in zwaar tempo tegen 30 a 34 naar de aankomst.
Bevoorrading: Matig voor de prijs van 19euro Afspuitinstallatie: Goed Douche: Geen genomen wegens te verre afstand 5km van de wagen. Parcour: Goed met enkele zware stukken vanwege het slechte weer van de voorbije dagen. Gemiddelde snelheid:19,5 Afstand:75
Zaterdag 24/03/2008 samen met broer Ruben weesten biken in Nevele naast de brandweerkazerne. Gezien de winterse toestanden was het niet echt verantwoord om te biken,maar broertje had speciaal verlof genomen om toch een beetje te trainen voor De Ronde van Vlaanderen, hebben we toch maar besloten om te gaan modderen. Om 8u bij mij thuis afgesproken vertrokken we richting Nevele Daar aangekomen, ons ingeschreven voor de 60km, en ons bonnetjes voor de lekkere gratis boterham en Tongerlo in ontvangst genomen vertrokken we voor 60km. Hadden wel gedacht dat het parcour tamelijk zwaar ging liggen door de voorbije winterse toestanden. Maar dat het zo erg ging zijn... Veel modder waar het heel moeilijk en lastig was om in te rijden, kozen we maar om in de plassen te rijden, met als gevolg een paar valpartijen door de diepe kraters. Door het slecht berijdbaar parcour en het donkerder worden van wolkjes, toch maar besloten om voor de 45km te gaan.
Bevoorrading: Goed Afspuitinstallatie: Zeer goed Douche: Warm Parcour: te modderig Gemiddelde snelheid: 17km/uur Afstand: 45km
Het maken van een blog en het onderhouden is eenvoudig. Hier wordt uitgelegd hoe u dit dient te doen.
Als eerste dient u een blog aan te maken- dit kan sinds 2023 niet meer.
Op die pagina dient u enkele gegevens in te geven. Dit duurt nog geen minuut om dit in te geven. Druk vervolgens op "Volgende pagina".
Nu is uw blog bijna aangemaakt. Ga nu naar uw e-mail en wacht totdat u van Bloggen.be een e-mailtje heeft ontvangen. In dat e-mailtje dient u op het unieke internetadres te klikken.