Nu de winterstop er (hopelijk) opzit, zal vanaf nu de blog ook weer regelmatig bijgewerkt worden. Nu zaterdag spelen we een uitwedstrijd over de taalgrens. Onze wedstrijd gaat door in en tegen RFC Luingnois. De wedstrijd begint om 9 uur. We verzamelen natuurlijk iets vroeger. Wekker zetten is de boodschap, we verzamelen om 8 uur aan de Poezelhoek.
Tot zaterdag!
PS: bericht voor de ouders: willen jullie de kaarten van de kaarting afrekenen aub? Alvast bedankt!
R.F.C.Luingnois 3710 rood-wit-rood Rue A.Dumortier, Luingne
10-02-2011 om 18:22
geschreven door Kris Acken
06-02-2011
Foto's FC Gullegem - SV Kortrijk
In dit bericht krijgen jullie enkele foto's te zien van onze wedstrijd van gisteren. Veel kijk- en leesplezier!!!
Kenneth - Geri - Ward - Vic - Liam - Siebe Thibaut - Arthur(1) - Sven - Sibert - Aaron(1)
Thibaut probeert de bal te onderscheppen.
Arthur en Sibert proberen een actie op touw te zetten.
Een beetje ontgoocheld na de eerste helft.
Oei, wat zal de trainer te zeggen hebben.
Aaron schuift de bal mooi in doel.
Bedankt aan de supporters om ... te komen supporteren.
Iedereen paraat om de bal weg te werken.
Beide teams feliciteren elkaar.
Het leven van een delege na de match. Tof wi!
06-02-2011 om 00:00
geschreven door Kris Acken
05-02-2011
Verslag van wedstrijd 5 februari 2011.
FC Gullegem - SV Kortrijk: 2 - 3 (rust: 0 - 3)
Het begin van het tweede deel van onze "competitie" startte op een zeer winderige ochtend. Hoe zouden onze jongens die lange winterstop verteerd hebben? Onze oefenwedstrijden van de voorbije weken gaven in elk geval geen duidelijk beeld van hoe ze zich voelden. De ene wedstrijd lukte het redelijk en bij een andere was het dan weer dramatisch. Nu waren er toch nog enkele spelers die zich het spannend verloop van de heenwedstrijd heel goed herinnerden. Ze hoopten op een minstens even goed resultaat. (een gelijk spel) Toen de wedstrijd op gang werd gefloten door Michiel, leek de bezoekende ploeg de wedstrijd in handen te nemen. Een paar goede aanvallen later, werden de Gullegemnaren wakker. We begonnen meer en meer deel te nemen aan het spel. We kregen enkele doelkansen: Aaron en Geri trapten elk om beurt eens op doel. Helaas stond het vizier nog niet perfect gericht of misten ze een beetje kracht op dat moment. Onze eerste twee tegendoelpunten kwamen er dankzij onze hulp. Bij het eerste doelpunt probeerde Ward de meubelen nog te redden door de bal nog uit het doel te krijgen. (Goed geprobeerd, Ward) Het tweede kwam er na een hoekschop: twee roodhemden lieten de bal passeren, deze kwam in de voeten van een tegenstander. Deze bedankte met een doelpunt. We kregen er nog een derde tegen. Vic haalde ook nog uit met enkele knappe reddingen.
(Ter info: toen Michiel de eerste helft affloot, zei hij tegen Kris, dat hij het niet meer zag zitten voor FCG. Ik zei dat hij wel eens gelijk zou kunnen hebben)
De tweede helft kon echter niet beter beginnen. Aaron knalde al vroeg onze eerste tegen de netten. Mooi naast de doelman in doel. De hoop herleefde en mede dankzij knap voetbal en een goede mentaliteit kwam de tegenstander minder aan voetballen toe. Het tweede doelpunt net voor tijd (net iets te laat dus) was een sterk staaltje van ons team. Liam speelde knap Sven aan die op zijn beurt een goede pass gaf aan Arthur. Arthur hield de bal knap bij en kon doorzetten, hij schoof de bal netjes over de lijn in het hoekje.
Misschien zat er vandaag iets meer in. Wat als ze die twee eerste goals niet binnen kregen? Wat als de wedstrijd iets langer geduurd had? Wat als ...? Wat als...?
Een proficiat aan het ganse team.
Ons 10-tal van dit weekend: Vic - Sven - Liam - Ward - Siebe Sibert - Geri - Thibaut - Arthur (1) - Aaron (1)
05-02-2011 om 14:22
geschreven door Kris Acken
23-01-2011
Lauwe - Gullegem: verslag + foto's
WS Lauwe - FC Gullegem: 10 - 0 (rust: 3 - 0) ('t kan ook 11-0 of 9-0 zijn wi)
De eerste wedstrijd van het nieuwe jaar. Het was ook de eerste wedstrijd sinds lang ... enne... dat was er toch aan te merken. Het liep voor geen meter. Onze jongens konden maar zelden op de helft van de tegenstander komen. Het moet wel gezegd dat de tegenstander knap voetbalde, maar onze jongens toonden toch niet echt wat ze waard zijn. Af en toe was er wel een mooie beweging of een knappe actie of een chique diepe pas te zien. Het was duidelijk te zien dat ze elkaar weer, na een lange tijd zonder voetbal, moesten vinden op het veld. De eerste tegendoelpunten vielen redelijk snel na elkaar. Dan leken ze een beetje stand te houden. Tijdens de tweede helft werd het een doelpuntenkermis (voor de tegenstander hé ) Een wedstrijd om snel te vergeten? Het resultaat wel. Maar ... wat ik mooi vond, was dat onze gasten niet op elkaar begonnen te zagen. Dat betekent toch iets!
Volgende keer: meer verbetenheid, iets sneller reageren, durven je schouder gebruiken.
De opwarming verliep vlot en was nodig, want het was heel koud.
Laatste tactische uitleg van de trainer.
Weeral een hoekschop tegen.
Bedankt aan de supporters om mee te komen.
Tot de volgende!
23-01-2011 om 10:15
geschreven door Kris Acken
31-12-2010
Tornooi in Vlamertinge.
Hoihoi,
Het is al heel lang geleden, maar hier zijn we weer met wat nieuws over ons team. Met een deel van onze ploeg trokken we naar een tornooi in Vlamertinge: "De gouden bal." We moesten vier wedstrijden spelen van telkens één maal 13 minuten. Heel kort dus en wat de wedstrijden ook speciaal maakte, was dat er met de boord mocht gespeeld worden. De eerste wedstrijd tegen KVK werden we om het zachtjes uit te drukken, weggespeeld. Je zag dat ons mannen een beetje gebrek hadden aan ervaring om in zaal te spelen, ze maakten ook totaal geen gebruik van de boord. In de volgende wedstrijden waren de ploegen meer aan elkaar gewaagd. Onze mannen kenden wat pech met de afwerking: de paal, een goede doelman, ... We wonnen geen enkele wedstrijd, maar ... iedereen vond het een leuk tornooi en vond dat wel ne keer tof om met de boord te spelen. Na onze derde match kregen onze jongens en trainer en delege een spaghetti aangeboden. Bedankt hoor, het was zeer lekker!
Hier kunnen jullie nog enkele foto's zien.
Bedankt aan de meegereisde supporters voor het vervoer, de sfeer en te supporteren!
Lekkere spaghetti ....
Supporteren voor de andere teams.
Aan alle bezoekers van onze blog:
EEN GELUKKIG NIEUWJAAR!!!!!!!!!!!!!
Tot de volgende!!!!
31-12-2010 om 15:25
geschreven door Kris Acken
13-12-2010
Foto's van Helkijn - FC Gullegem.
Jullie krijgen vandaag enkele sfeerbeelden van onze gespeelde match van dit weekend. Veel kijk -en leesplezier!!
Onze manschappen van deze week: Kenneth - Aaron - Ward - Liam - Vic - Geri Bram V. - Sven - Thibaut - Sibert - Gianni - Arthur
Vic wordt opgewarmd met enkele trappen op doel en enkele ernaast en erover.
Thibaut gaat knap zijn mannetje voorbij.
Bedankt aan de meegereisde supporters om zover mee te komen en de kou te trotseren.
Sven verdedigt uit. Hij viel later uit met een blessure. Hopelijk valt die wat mee.
Aaron kwam na een knappe actie alleen voor doel, maar miste dan wat scherpte.
Coaching van de coach tijdens de rust.
Een heel enthousiaste scheidsrechter.
Liam lijkt te denken: Kom maar, hier kom je niet voorbij.
Goe gespeeld, goe gespeeld, goe gespeeld, goe gespeeld, ... Dat zeggen ons mannen tegen elke tegenstander na de wedstrijd.
13-12-2010 om 00:00
geschreven door Kris Acken
12-12-2010
Verslag van wedstrijd 11 december 2010.
Een beetje later dan anders, maar hier volgt het verslag van onze wedstrijd.
Helkijn - FC Gullegem: 4 - 0 (rust: 0 - 0)
Dit weekend was het eindelijk nog eens zo ver: we konden nog eens een wedstrijd spelen. We maakten de verplaatsing naar Helkijn. De wedstrijd begon pas om 11 uur. We vonden dat toch wat laat ... De wedstrijd was pas afgelopen om 12 uur en dan nog naar huis...
Het was een rare wedstrijd: één met twee gezichten. En geloof het of niet maar het ene gezicht was voor de ene helft en de andere .. (vul zelf maar in) Tijdens de eerste wedstrijdhelft speelden we goed: de passes kwamen toe, het veld werd breed gehouden, iedereen werd in het spel betrokken. We konden echter weinig doelkansen creëeren en bijgevolg ook niet scoren.
De delegees spraken bij het rustsignaal (van een trouwens "overenthousiaste" scheidsrechter) profetische woorden: "Het is zeker zo'n wedstrijd dat wie eerst scoort, zal winnen."
We kregen, helaas gelijk. Een Helkijner of Harlekijn of ... (tja, hoe heet een inwoner van Helkijn?) trapte van ver hard op doel: 1 - 0. Na de rust en dat doelpunt stond precies een ander Gullegem op het veld. Wat voor de rust lukte, liep na de rust voor geen meter meer. We kregen nog drie doelpunten tegen. Bij sommigen was de wil er nog wel om ervoor te gaan, maar dat was niet genoeg. Het is jammer, want de meegereisde supporters en de staf ;-) hadden dezelfde mening. We konden hier wel gewonnen hebben, maar ja. 't Zal voor het volgend jaar zijn, want dit was de laatste wedstrijd van voor de winterstop.
De volgende "competitiewedstrijd" is pas op 5 februari 2011.
12-12-2010 om 13:48
geschreven door Kris Acken
09-12-2010
Aankondiging wedstrijd van 11 december 2010.
Dag iedereen,
Zou het dan toch nog eens lukken dit jaar? Er is een uitwedstrijd gepland nu zaterdag op het veld van Helkijn. We trappen daar af om 11 uur, maar verzamelen al om 9.45 uur.
Er loopt ook nog een editie van "Waar is de bal?". Wie dat wil, mag zaterdag gerust zijn blad nog afgeven.
Saluutjes en tot zaterdag!!
09-12-2010 om 18:00
geschreven door Kris Acken
02-12-2010
Wedstrijd afgelast.
Dag voerballers (?),
De kogel is door de kerk: begin maar met jullie weekend te plannen, want er wordt dit weekend niet gevoetbald.
Wanneer jullie nog eens een voetbalveld van dicht zullen zien? Awel, dak ut nie weet.
Tot de volgende en veel sneeuwpret!
02-12-2010 om 21:23
geschreven door Kris Acken
01-12-2010
Geen training.
Dag mannen,
De winter slaat hard toe.... De velden liggen er onbespeelbaar bij en dus ... is er vandaag helaas geen training
Ik ben wel geen weerman, maar ik voel aan mijn kleine teen dat het opnieuw een weekend zou kunnen worden zonder voetbal.
Hou de site van FCG of onze blog of de kranten in de gaten.
Salutjes en tot de volgende!
PS: hopelijk heeft de Sint niet te veel last van de gladheid.
01-12-2010 om 13:52
geschreven door Kris Acken
25-11-2010
Geen wedstrijd.
Dag mannen,
Geen goed nieuws: het begint een 'beetje' te vriezen, er valt wat water uit de lucht en .... alle matchen worden afgelast.
Voetbal = een wintersport!!!! Dit bericht vind je terug op de site van FCG:
Voor de periode van 26 November 2010 tot en met 2 December 2010 heeft het Provinciaal Comité beslist over te gaan tot een algemene afgelasting van alle kampioenschapwedstrijden en vriendschappelijke wedstrijden van : -Reserven en jeugd
Dat betekent dus dat er dit weekend geen voetbal zal zijn. De spelers die willen meedoen aan "waar is de bal?", die kunnen dan volgende week hun blad afgeven.
Tot de volgende en aan iedereen een goed weekend gewenst!!
25-11-2010 om 21:05
geschreven door Kris Acken
24-11-2010
Waar is de bal?
Dag jongens,
Vandaag een nieuwe opgave van "Waar is de bal?".
Als je meedoet moet je deze (en geen vergroting) foto afprinten. (vragen aan ma of pa) Op de plaats waar jij denkt dat de bal was, plaats je een kruisje. (met balpen) De kruising van het kruis is de plaats die telt. Wie de juiste plaats heeft, of er het dichtst bij is, is de winnaar van de week. De winnaar krijgt een bonnetje om in te ruilen voor een zak chips of een drankje in de kantine van FCG. De jury bestaat uit: Kenneth, David en Kris. Deze personen zijn zeer betrouwbaar EN neutraal. Als je mee wilt doen, moet je zaterdag (naar de wedstrijd) de foto meebrengen met het kruisje erop. Vergeet ook niet je naam op de achterkant te schrijven, zo weet de jury aan wie ze de prijs mag geven. Er is dus zeker een winnaar!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ward en Vic zoeken de bal. Willen jullie hem zoeken? Aan alle deelnemers: veel succes!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tot de volgende!
24-11-2010 om 00:00
geschreven door Kris Acken
23-11-2010
Oplossing van "waar is de bal?"
Dag gasten,
Vandaag krijgen jullie de oplossing van deze week te zien. Er waren deze keer drie deelnemers: Sven, Thibaut en Liam.
Jullie krijgen eerst nog eens de opgave te zien, dan de inzendingen en tenslotte de oplossing.
Ward in actie op het veld van Dottenijs.
blauw = Sven rood = Thibaut geel = Liam
Liam is de winnaar van deze editie. Proficiat! Aan Sven en Thibaut een dikke merci om mee te doen.
Morgen krijgen jullie een nieuwe opgave. Hoe meer deelnemers, hoe liever!!!!
Tot de volgende!
23-11-2010 om 00:00
geschreven door Kris Acken
22-11-2010
Oplossing van "waar is de bal?"
Dag mannen,
Jullie hebben van mij nog twee oplossingen tegoed van "Waar is de bal?" Eerst krijgen jullie de oplossing van "de oudste" van de twee. Voor deze editie waren er twee deelnemers: Sven en Liam.
Eerst zien jullie nog eens de opgave, dan de inzendingen en tenslotte de oplossing.
oranje = Sven blauw = Liam
Liam wint deze editie en krijgt dus een bonnetje om iets te kopen in de kantine van FCG. Proficiat! Bedankt Sven om elke week deel te nemen.
Tot morgen voor de volgende oplossing!
PS: belangrijke mededeling van de mama van Sven. Op 17 december is er kerstfeest van FCG. Elke ploeg voert een nummertje op. Hilde zou graag woensdag om 18.30 uur (na de training) eens met jullie een uurtje oefenen. (tot 19.30 uur) Laat je dit weten aan ma of pa? Zo weten ze dat ze je een uurtje later mogen komen ophalen.
22-11-2010 om 00:00
geschreven door Kris Acken
21-11-2010
Foto's van Wikings Kortrijk - FC Gullegem
Dag beste bezoeker,
Jullie krijgen ook vandaag weer enkele foto's te zien van onze wedstrijd van dit weekend. Veel kijk- en leesplezier!
Toonden gisteren veel inzet en goede wil: Ward - Vic - Liam - Sven - Siebe (1) - Geri - Kenneth Thibaut - Bram - Aaron - Arthur - Sibert (1) (niet te zien op deze foto)
Onze mannen verlaten de kleedkamers. Op naar het veld!
Vic wordt op gewarmd.
Kenneth met aanwijzingen voor zijn team.
Siebe scoorde net de gelijkmaker en wordt door enkele makkers gefeliciteerd.
Eén van onze aanvallen.
Bram en Geri proberen de bal te veroveren.
Tijdens de rust.
Het spel lag even stil: de doelman had wat verzorging nodig. Vic en Liam bespreken hoe ze de wedstrijd verder zullen aanpakken.
We blijven sportief. Ook na een nederlaag wordt de tegenstander gefeliciteerd.
Deze morgen toch weer iets te vroeg moeten opstaan. We verzamelden om 8 uur aan de Poezelhoek. Iets later vertrokken we richting Wikings. Was het het vroege uur? Waren het de omstandigheden? (kunstgras) We hebben in elk geval niet onze beste wedstrijd gespeeld van dit seizoen. De wedstrijd werd op gang gefloten en al snel bleek dat beide teams aan elkaar gewaagd waren. De bal ging over en weer zonder voor echt doelgevaar te zorgen. Hoe heet zoiets? Een gesloten wedstrijd? Dit is waarschijnlijk één van de kleinste grote velden die we al hebben gezien. Hadden onze jongens geen ruimte genoeg? Misschien was dat wel de reden waarom er weer veel met de bal werd rondgelopen. De trainer schreeuwde zich schor langs de kant: Passen!! Geef die bal af! We kregen voor de rust twee doelpunten te slikken. Maar Siebe had ons na het eerste tegendoelpunt eerst weer langszij gebracht. Op een bepaald moment kregen we kort na elkaar twee hoekschoppen tegen: Liam werkte telkens knap weg met de kop. (zou hij op dat moment sterretjes gezien hebben?) We gingen rusten met een 2 - 1 achterstand. Bij het rustsignaal, riep de trainer zijn troepen bij hem.
We vermoeden dat er weinig complimentjes werden uitgedeeld. Uit goede bron vernam jullie reporter dat hij Ward en Liam feliciteerde met hun eerste helft. Bij het op gang trekken van de tweede helft was er helemaal geen verbetering in zicht. Er werd opnieuw vaak met de bal gelopen in plaats van die bal het werk te laten doen. Het werd 3 - 1, maar even later kon Sibert de hoop terug brengen in het team, door tegen te scoren. (3 - 2) Thibaut en Vic konden alle twee nog een doelpunt redden. De hoop op een gelijkspel verdween al redelijk snel bij nog twee tegendoepunten.
We verloren deze partij, maar ook bij de toeschouwers leefde de indruk dat er vandaag meer inzat: een gelijkspel was mogelijk geweest. Volgende keer beter!!!!
Ons team van dit weekend: Vic - Sven - Liam - Ward - Sibert (1) - Thibaut - Siebe (1) - Aaron - Arthur - Bram - Geri
Jullie krijgen toch van alle supporters een dikke pluim voor jullie inzet hoor. Doe zo verder!!!!
20-11-2010 om 13:09
geschreven door Kris Acken
17-11-2010
Aankondiging wedstrijd van 20 november 2010.
Dag mannen,
Na een zeer natte week waarin heel wat velden (en huizen en kelders) onder water kwamen te staan, kunnen we er weer aan denken om een wedstrijd te spelen. Het zal vroeg dag zijn zaterdag, want we verzamelen al om 8 uur. We spelen een uitwedstrijd op het veld van Wikings Kortrijk. De wedstrijd start om 9 uur. Heel belangrijk om weten: we spelen op kunstgras, dat betekent dat een lange broek zeker geen kwaad kan. (dit om snijwonden te vermijden) Je kunt wel je gewone voetbalschoenen aandoen.
Tot de volgende !
PS: wie woensdag zijn "Waar is de bal?" niet kon afgeven, mag dat gerust zaterdag doen.
17-11-2010 om 21:40
geschreven door Kris Acken
14-11-2010
Geen training.
Dag iedereen,
Na een weekend zonder voetbal, wordt het oof een maandag zonder voetbal. De trainingen van maandag 15 november gaan niet door. De velden zijn echt niet bespeelbaar.
Tot de volgende!
PS: Jullie konden zaterdag jullie foto van "waar is de bal?" niet afgeven hé. A wel, jullie kunnen dit deze week doen op woensdag.
14-11-2010 om 20:46
geschreven door Kris Acken
09-11-2010
Waar is de bal?
Dag gasten,
Naar wekelijkse traditie krijgen jullie een nieuwe opgave van "Waar is de bal?".
Als je meedoet moet je deze (en geen vergroting) foto afprinten. (vragen aan ma of pa) Op de plaats waar jij denkt dat de bal was, plaats je een kruisje. (met balpen) De kruising van het kruis is de plaats die telt. Wie de juiste plaats heeft, of er het dichtst bij is, is de winnaar van de week. De winnaar krijgt een bonnetje om in te ruilen voor een zak chips of een drankje in de kantine van FCG. De jury bestaat uit: Kenneth, David en Kris. Deze personen zijn zeer betrouwbaar EN neutraal. Als je mee wilt doen, moet je zaterdag (naar de wedstrijd) de foto meebrengen met het kruisje erop. Vergeet ook niet je naam op de achterkant te schrijven, zo weet de jury aan wie ze de prijs mag geven. Er is dus zeker een winnaar!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Aan alle deelnemers, heel veel succes!!! Jullie mogen jullie blad aan David afgeven.
Salutjes!
09-11-2010 om 00:00
geschreven door Kris Acken
07-11-2010
Foto's van Dottignies - FC Gullegem.
Dag iedereen,
Vandaag zijn er weer enkele foto's te bekijken van onze wedstrijd van gisteren. Veel kijk- en leesplezier!