Tis altijd hetzelfde, eerst maken ze uwen kop zot en dn leren ze iemand nieuw kennen, en laten ze u ma vallen, & dan zegge ze da ge mehun voete gespeelt hebt, zo typisch..
Kvertrouwde u, ge weet meer van mij dan wie dan ook, n dan nog doe ge mij dees aan, echt jongen, ik begin te denken da ge het leuk vind van mij te zien kapot gaan ..
Ze keek op haat kaft van pav en zag zijn naam staan Ze doorstreepte hem met potlood , en 2 seconden later was er een natte vlek in haar schrift, Ze kan hem niet vergeten.
Elke keer dat ik wakker word denk ik Komaan Evelien , vandaag word je terug gelukkig Maar ik maak het mezelf maar wijs, Want er rolde al een traan over mijn wang.
Je hebt ooit gezegd wauw, jij bent echt een sterk meisje Maar dat sterke meisje, houd het niet lang meer vol, Want de pijn die jij haar aandeed, is de zwaar.