Privacyverklaring ledengegevens Okrasport+.
OKRA-SPORT+ trefpunt Wingene bewaart enkel de gegevens die ze van jou ontvangt bij het afsluiten van je lidmaatschap (naam en adres, geboortedatum, contactgegevens als je deze doorgaf). Deze gegevens worden opgeslagen in de beveiligde databank van OKRA-SPORT+ Haachtsesteenweg 579 1030 Brussel. De gegevens worden tot maximum 5 jaar na het stoppen van het lidmaatschap bewaard.
De gegevens worden gebruikt voor:
• De ledenadministratie.
• Het bezorgen van het ledenblad, de uitnodigingen voor de activiteiten, de nieuwsbrieven van onze afdeling.
• De ledenverzekering.
Als je je gegevens wil inkijken of verbeteren, kan dit steeds online http://mijnledenbeheer.okrasportplus.be of via mail aan Vandycke Erik erik.vandycke1@telenet.be van de databankverantwoordelijke.
OKRA-SPORT+ trefpunt Wingene verklaart hierbij de Europese Verordening 2016/679 rond de bescherming van persoonsgegevens na te leven.
18-06-2015
DAGUITSTAP NAAR DADIZELE.
Dinsdag 16 juni vond voor de negende keer op rij de
fietsbedevaart naar Dadizele plaats. Vanaf half negen kwamen de eerste van de
vijf en zeventig ingeschreven enthousiaste fietsers aangereden. Onder een goeie
begeleiding ging het door werkzaamheden in Egem en op den Hille langs Zwevezele
naar Ardooie en Rumbeke waar halt gehouden werd voor een drank- en plasstop.
Intussen was al een platte band vervangen en een afgelopen ketting weer op het
tandwiel gelegd. De rit werd verder gezet richting Dadizele waar we omstreeks
12:15 arriveerden.
Eerst werd gewandeld naar het Rosarium waar door Maria
Depypere aan de vijf kapelletjes van de blijde boodschappen aan Maria werd
voorgebeden. Via de kapel, waar ook nog een gebed gelezen werd, begaven we ons naar de trappen voor de klassieke
groepsfoto. Om ook de fotograaf op de foto te krijgen werd een beetje
gephotoshopt. Vandaar ging het naar de mooie basiliek waar velen een kaars lieten branden voor één of ander lieve intentie.
Na een goed middagmaal werd de rit terug aangevat en in De
Gilde in Rumbeke halt gehouden om van een heerlijke pint te genieten. Om 18:45
kwamen we onder een stralend zonnetje blij en tevreden terug in Wingene met 74 km op de kilometerteller.
Volgende afspraak op 21 juli om 9:00 voor een mooie
daguitstap met onbekende bestemming!
Dinsdag 19 mei was de fietsbedevaart met koersfietsen gepland naar Halle. Wegens het voorspelde slechte weer is dit verplaatst naar vrijdag 22 mei. Om 7:00 in de morgen zijn 15 dappere wielertoeristen vertrokken voor een tocht van om en bij de 200 km. Het was slechts 10 graden en de zon liet het afweten. Na 30 km hadden ze al af te rekenen met een platte band bij Luc Spriet en aan km 36 langs de Lange Aststraat nabij Mullem was het de beurt aan Willy Vermeersch om een andere binnenband te steken. Na een stop in Munkzwalm en verschillende omleidingen kwamen we aan in Halle omstreeks 12:20.
De kathedraal is nog altijd niet te bezichtigen en dit al 3 jaar op rij. Om 13:50 zijn we dan terug vertrokken richting Wingene maar hadden onderweg opnieuw af te rekenen met heel wat omleidingen wegens werkzaamheden. Het was wel heel mooi weer en heel wat warmer geworden. Omstreeks 19:20 zijn we allen veilig en goed in Wingene gearriveerd. Op de kilometerteller stonden 226 km aan een gemiddelde van 24!!!
Naar jaarlijkse gewoonte nam Okra Wingene op donderdag 21 mei deel aan West-Vlaanderen blijft bewegen. 48 fietsers en wandelaars zijn hiervoor naar Ingelmunster getrokken om er deel te nemen aan één of ander actief sportonderdeel. Het was heel mooi weer en de organisatie was heel verzorgd. Om 18:00 kregen we warme beenham met frietjes samen met een frisse pint Kasteelbier of Filou. Rond 18:50 vertrokken we terug onder een stralende zon terug huiswaarts om er rond 20:15 heel tevreden en voldaan aan te komen. Afspraak volgend jaar in Ruiselede op 12 mei!
Dinsdag 12 mei fietsten 63 dappere Okraleden naar Oostrozebeke om deel te nemen aan de jaarlijkse fietshappening. In totaal waren 490 fietsers ingeschreven.
We vertrokken aan de parking van de Feniks om 10:15 om na 20 km omstreeks 11:45 aan te komen bij traiteur Vandenberghe voor het middagmaal waar we van alles twee maal bediend werden.
Omstreeks 13:15 begaven we ons naar het nabij gelegen startpunt in de Mandelroos waar we vergast werden op een eerste sneukel, koffie met gebak.
Om 13:45 startten we met de eerste lus van 12 km waar de tweede sneukel van de dag voorzien was, namelijk een ijsje. Om 15:00 kwamen we terug aan de startplaats.
Daarna begonnen we aan de tweede lus die we afgewerkt hadden om 16:20. We ontvingen dan de derde sneukel, een choco mouse en de bestelde broodjes met kaas of gehakt.
Om 16:50 vertrokken we dan richting Wingene maar niet vooraleer in Pittem nog een stop in te lassen waar nog eens genoten werd van een goeie frisse pint bier.
We kwamen uiteindelijk terug aan in Wingene om 19:15. Iedereen had genoten van deze eerste prachtige daguitstap.