Goedenavond.
Terwijl jullie misschien naar eurosong zitten te kijken (wij hebben natuurlijk weer geen tv.... We horen of zien we het op internet morgen, liggen wij al in ons nestje. Weer om 06.00 hr opstaan.
Vandaag bijna heel de dag regen. Ellenlange wegen op asfalt en af en toe in Mul zand. Gelukkig is het niet te warm.
Het was een heel vermoeiende dag. Geen enkel plaatsje om te picknicken aangezien de regen. Uiteindelijk toch een hangar gevonden zodat we droog konden eten.
Het was gisteren nog leuk om samen te eten, ratatouille met een soort blé en verse groenten.met worst,wijn en apiritief. Het bed was 2de dag op rij wel hard. Weinig geslapen maar geen snurkers.
Vandaag zitten we met 2 in een opvang voor pelgrims. Alles is er. De winkel was buiten het centrum, net iets te ver voor mijn voetjes. Maar de mevrouw van de opvang heeft ons gebracht én teruggebracht.
Apiritief voorgerecht paté en stokbrood met paella aangezien enkel microgolfoven.
We kunnen eurosong niet zien, maar ik doe mijn best om wat oude liedjes te zingen. Zo vals als een....
Morgen is het maar 23 km. Minder dan vandaag (normaal 25 maar de gps van Christian gaf 30 km aan. Die boekjes kloppen echt niet) . En het weer zou iets beter moeten zijn. Maar deze wegen wil ik echt niet lopen als het heet is.
Dus voor 07.00u zijn we weer op pad. En normaal slapen we op een camping En in een mobile home. Weer eens wat anders. De refuges worden ook beter, meestal met plaats om buiten te te zitten. Maar in Spanje zal Het wel minderen.
Het was een heel vermoeiende dag met een rustig en goed einde.
De voeten goed kunnen verzorgen maar het zal niet simpel zijn om ze goed te krijgen voor de Pyreneeën. We doen ons best. De langste trip deze week zou max 25 km moeten zijn.
Xxx
Ps : nog een foto kunnen toevoegen van eergisteren in mons.
Vandaag tegen dus weinig foto's.
|