Inhoud blog
  • Sentimental seizoen
  • "Mermaid" mysterie
  • Er is nog een
  • Beste, te breken, kies dan een regenachtige nacht in de kou
  • Romantische zelfmoord
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Emotionele schoonheid tekst
    Emotionele schoonheid tekst
    27-09-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen."Mermaid" mysterie
    Dit is een controversieel evenement voor eeuwen. 17e eeuw, de Spaanse Liekanisi of een klein dorp. A la Bessie woonde in het dorp. Son Francisco kindertijd goed zwemmen. Al in 5 jaar oud, liet ongebruikelijke vrije tijd vaardigheden vrij in de rivier de Mi Yela ups en downs.
    1672, 16-jarige Francisco om hun ouders mbt shoes te verlaten, om de Vizcaya provincie Arenas River City als leerling timmerman met het Baskische volk leren om werk te doen. Hij ging naar elke nacht rush naar de rivier de Mi Yela, stortte hals over kop in de bodemloze rivier zwemmen. Dit ging voor twee jaar, is het tekenen tot 1674, dit jaar St. John's Eve, liep hij met een groep van timmerlieden Mi Yela de rivier, kijkend naar de ruisende water, plotseling besloten om naar beneden de rivier tour. Francisco trok zijn kleren uit en sprong in het water springt, zal hij een direct stroming van het water mbt schoen deinende uit een goede wegrollen, zijn aanwezigheid een paar seconden nadat de mensen de visie verdwenen.
    De volgende dag vroeg in de ochtend, het was helaas Francisco zal de verdwijning van zijn moeder Maria • Cassar bericht. Vertelde haar dat lijkt te zijn Francesco tumultueuze golven van Mi Yela rivier overspoeld voor altijd. Francisco's moeder en drie broers waren hevig en plotseling horen verbijsterd. In uiterste wanhoop, maar ze zijn ook hopen tegen hoop, zodat hij bij de tijd en moeite, ga Mi Yela River vallei, de bergen, maar hun pogingen waren tevergeefs. Met het verstrijken van de tijd, zij die moedig de leisure Francisco geleidelijk aan vergeten.
    Vijf jaar later, in februari 1679 dagen in de toegevoegde Smythii Bay vissers die plots zag de zee ver onder een vreemd object in het zwembad, het lichaam, zodat ze allebei bang en bang voor de grote. De vissers hebben kennis van hun eigen legendes. Het nieuws verspreidde zich snel toegevoegd Smythii Golf kust. Te grijpen deze hinderen vissen monster, de mensen komen en gaan waar het is geregeld in een grote trawlvisserij, en hing de vis en vlees als aas, mbt schoenen een veel aandacht, en uiteindelijk ving een monster, aan wal slepen . Wachten om de exacte weergave van de vangst te zien, de vissers waren allemaal geschokt: Dit is een lange jongen, lang en ten minste 1,8 meter, de huid wit en delicaat, bijna transparant, heeft een bruin-rood als flame-achtig haar; geleden Er is een lange geschubde borst stuk, als een vis schaal-achtige, uit de keel, is uitgebreid naar de onderbuik, terug langs de wervelkolom heeft ook een gelijkaardige lengteschalen. Deze 'Mermaid' van grote kracht, 12 vissers handen in elkaar voordat hij erin geslaagd om de harde strijd te houden. Het zal de mysterieuze "zeemeermin" om een ​​klooster te zijn, mbt "Mermaid" bleven in het klooster voor drie weken, meerdere opeenvolgende dagen en nachten zijn ondervraging, 'Zeemeermin' in een poging om te horen uit zijn mond een beetje. Op een dag, "Mermaid," de mond van de "Liekanisi" Dit is een paar lettergrepen. Gelukkig is er een jongen werken in de scheepswerf werd geboren in Santander, wist hij dat 'Liekanisi "is  voet van de heuvel, een klein dorpje.



    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail *
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (0)


    Archief per week
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !

    Klik hier
    om dit blog bij uw favorieten te plaatsen!

    Mijn favorieten
  • mbt outlet
  • vibram schoenen
  • mbt shoes
  • mbt schoen
  • mbt scarpe


  • Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs