Inhoud blog
  • Nummer 2
  • Keerpunt
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Elza schrijft
    Love Life
    28-12-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nummer 2

    Ciao folks! 

    Ik ben werkloos. Momenteel ben ik op zoek naar een fantastische job. Geen 9 to 5 waar ik wegkwijn op een stoel. Maar een job waar ik niet voel dat ik moet gaan werken. Uren kloppen, dat doe ik graag. Eentje waar ik gelukkig van word. Een job die iedereen wilt ofja, de meeste toch. A dreamjob! Da's duidelijk!

     Een 7 tal jaar geleden, was ik klaar met school en ging ik de eerste keer naar het buitenland. Eindelijk, moet ik gedacht hebben en zal ik ook gedacht hebben.  Ik ging nog niet zo ver. Kleine 2 uurkes vliegen. Mallorca, here I come!

    Bleiten op de luchthaven. Bleiten.  En het ergste van allemaal. Stond er plots een duitse cameraploeg naast mij in de rij (had mijn vliegtuig vanuit Keulen). Zich afvragen wat ik ging doen tijdens de zomervakantie. Nog meer bleiten. Ik heb de beelden nooit gezien op de duitse televisie, het is maar goed ook. Bleiten van het lachen, ja.

    Wat een zomer. 1 van veel werken, lachen, zwemmen, uitgaan (uiteraard) en nieuwe vrienschappen. De wereld ontdekken! Ook al was ik niet ver weg. Ik voelde mij vrij. En eindelijk ‘verlost’ van die school. Want eerlijk, zeggen dat school de mooiste tijd is van je leven is regelrechte bullshit. Alles wat na school komt, dat is fantastisch. 

    Ik heb toevallig deze morgen een spaans gedichtje zien passeren op facebook. Eentje die mij opnieuw deed stilstaan bij de keuzes die we maken. En eigenlijk zeer toepasselijk is voor het begin van deze blog. Ik doe even copy paste, zodat jullie ook kunnen meegenieten. Weliswaar in het spaans. 

    A veces piensas si las decisiones que tomas son las correctas. Alejarte de tus raíces para buscar quien realmente eres.                               Renunciar a estar con tu familia para seguir tus sueños. Dejar ir a la persona que amas para seguir con tu camino.                                             Cada decisión, difícil o no, implica una renuncia. No te fijes en lo que dejas sino en lo que ganas tomandola.

    Goed, de tekst is vrij duidelijk. Volg je dromen, ga de drang om dromen te "catchen" achterna. Laat de plaats los waar je bent opgegroeid. Enkel en alleen om geconfronteerd te worden met jezelf. Ween, lach ,spring, geniet en ga weg! Laat je familie en vrienden even voor wat het is en (mijn rechtervuist komt terug naar boven, stem gaat weer wat dieper) follow your dreams, godverdomme.

     Juist een auto gekocht. Proficiat to myself! Mijn leven in België begint vorm te krijgen. Na al die jaren in het buitenland heb ik vrienden overal. Ik wil de auto nemen en gaan. Naar Parijs, Amsterdam, Kanegem,. Ik wil niet het gevoel hebben gevangen te zitten tussen de samson prentjes. Ik wil vliegen. Vrij en op mijn tempo.

    Ik wil niet wachten op de mama die thuiskomt van haar werk om dan te moeten vragen, als een teenager, of ik de auto eventjes mag gebruiken. Want ik wil voor een dagje of 2 naar Parijs! Ik ben tenslotte een bijna a thirty something, no?! 

     Vandaag exact 1 week terug. Terug van Australië.. niet Mexico. Maar dat verhaaltje vertel ik je later. 

    Bisous x 



    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail *
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (0)



    Archief per week
  • 26/12-01/01 2017

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !

    Klik hier
    om dit blog bij uw favorieten te plaatsen!


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs